Zakupy 4

23 lipca 2017 07:52 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Co ten środek robi? Nadaje się do swetrów? Mam sporo czarnych zimowych rzeczy,niektóre po drugim praniu wypłowiały lekko.
23 lipca 2017 08:06 / 9 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Co ten środek robi? Nadaje się do swetrów? Mam sporo czarnych zimowych rzeczy,niektóre po drugim praniu wypłowiały lekko.

Nadaje się do wszystkiego co czarne. Przywraca głęboką czerń. Jest rewelacyjny.
23 lipca 2017 08:09 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Nadaje się do wszystkiego co czarne. Przywraca głęboką czerń. Jest rewelacyjny.

Naszemu księżulkowi podeślij . On często pisze , że lubi głęboko ....głęboko czerń . Sutannę będzie miał czarno ...niewypłowiało .
23 lipca 2017 08:18 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Naszemu księżulkowi podeślij . On często pisze , że lubi głęboko ....głęboko czerń . Sutannę będzie miał czarno ...niewypłowiało .:lol3:

Księżulowa gosposia niech się o jego czerń martwi......ooo...jeszcze czego będę mu podsylac......
23 lipca 2017 23:32 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Kupiłam w Rossmanie taki atrament, który wsypuję się do bębna pralki tylko do czarnych rzeczy. Jeśli któraś jeszcze nie ma to niech sobie kupi. Naprawdę warto.

Oglądałam to kiedyś,  ale bałam się,  że będę miała później czarną pralkę. Jak to z tym jest? 
23 lipca 2017 23:47
wichurra2

Oglądałam to kiedyś,  ale bałam się,  że będę miała później czarną pralkę. Jak to z tym jest? 

No pralka na pewno koloru nie zmieni. Do mebli w łazience będzie nadal pasować. 
24 lipca 2017 08:03 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

Oglądałam to kiedyś,  ale bałam się,  że będę miała później czarną pralkę. Jak to z tym jest? 

Ja jeszcze tego nie używałam ale kupiłam bo widziałam efekty na koleżanki ciuchach. Zapytałam również na wstępie czy będzie można prać jasne rzeczy po użyciu tego specyfiku. Podobno tak, nic w pralce nie zostaje z tej farby.
24 lipca 2017 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja jeszcze tego nie używałam ale kupiłam bo widziałam efekty na koleżanki ciuchach. Zapytałam również na wstępie czy będzie można prać jasne rzeczy po użyciu tego specyfiku. Podobno tak, nic w pralce nie zostaje z tej farby.

Ewa jak wyprobujesz to daj znac,dobra? Kupie jak pochwalisz,ze jest si
24 lipca 2017 15:48 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ewa jak wyprobujesz to daj znac,dobra? Kupie jak pochwalisz,ze jest si:-)

Możesz kupić w ciemno. Zapewniam Cię, ze będziesz zadowolona. Widziałam efekt na czarnych spodniach i bluzce, ktore wyglądały okropnie przed praniem. Koleżanka chciała wyrzucić. A po upraniu w tym nadal w tym chodzi. Ja kupiłam dwa opakowania. Dla siebie i dla córki.
24 lipca 2017 16:07 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Możesz kupić w ciemno. Zapewniam Cię, ze będziesz zadowolona. Widziałam efekt na czarnych spodniach i bluzce, ktore wyglądały okropnie przed praniem. Koleżanka chciała wyrzucić. A po upraniu w tym nadal w tym chodzi. Ja kupiłam dwa opakowania. Dla siebie i dla córki.

Bede musiala sie wybrac po to cudo. Ja mam prawie wszystkie ubrania czarne i kilka z nich nie wyglada dobrze a bardzo je lubie. Skoro ten wynalazek reanimuje wyblakle porcieta to musze to miec Dzieki Ci dobra pajeczareczko,a tfu...kobieto mialo byc
24 lipca 2017 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
Po kilkutygodniowym odwyku od zakupów,napadłam na DM i zakupiłam sobie kosmetyki do brwi.Przejrzałam milion filmów o malowaniu i regulowaniu brwi,a teraz bedę testować.Nie wstawie zdjęcia bo nie umiem zmniejszać na tablecie,ale możecie mi wierzyć na słowo,że fajne..
24 lipca 2017 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Po kilkutygodniowym odwyku od zakupów,napadłam na DM i zakupiłam sobie kosmetyki do brwi.Przejrzałam milion filmów o malowaniu i regulowaniu brwi,a teraz bedę testować.Nie wstawie zdjęcia bo nie umiem zmniejszać na tablecie,ale możecie mi wierzyć na słowo,że fajne..

A jakie to są kosmetyki do brwi ???
24 lipca 2017 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

A jakie to są kosmetyki do brwi ???

Znalezione obrazy dla zapytania tusz ,kredka do brwi
24 lipca 2017 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ja kupiłam narazie z Essence. Widziałam efekt po umalowaniu,różnicę widać od razu. Mam ciemne brwi i myslałam,że malować ich nie ma potrzeby,albo tylko jakims cieniem pociągnąć,a to jednak niewystarcza.
24 lipca 2017 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
https://www.renee.pl/camelowe_sandaly_cecile.html

jak wam się podobają ?

https://www.czasnabuty.pl/product-pol-43530-SANDALY-SZPILKI-Z-KOKARDKAMI.html?utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=domodi&utm_term=[dm_id:d651fffd-22c6-4e7f-9af1-339c25d23689]