Zakupy 4

26 lipca 2017 16:04 / 4 osobom podoba się ten post
Zamówiłam na allegro tester Gucci Envy. Przesyłka dojdzie jutro. Ciekawa jestem, czy perfumy będą oryginalne. Jakby co, to jest możliwość zwrotu do sprzedawcy.
26 lipca 2017 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Wróciłam ze sklepu. Nareszcie upolowałam sobie sukieneczkę z lnu, niebieściutka i ma kieszonki w szwach. Droga nie była bo 29,99 a u nas nie zawsze można trafić. Kupiłam też sandały ale to nic specjalnego. Sportowe sandałki Riekera. Ale jestem zadowolona :radosc:

Bardzo lubie buty Riekera bo są wygodne i zrobione z dobrych materiałów. Ja sobie kupiłam mokasyny camelowe i sportowe buty  tej marki.
26 lipca 2017 18:54 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Bardzo lubie buty Riekera bo są wygodne i zrobione z dobrych materiałów. Ja sobie kupiłam mokasyny camelowe i sportowe buty  tej marki.

Swojej mamie kupiłam sandałki Riekera. Mają dobrą amortyzację, a przed operacją stawu biodrowego miała problemy z chodzeniem. Teraz już jest po operacji, własnie trwa rehabilitacja i też chetnie te buty zakłada.
26 lipca 2017 18:55 / 8 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A ja szukam fioletowych conversow. Gdyby ktos gdzies widzial prosze o cynk. Cena nie gra roli...Tam gdzie trafiam nie ma juz takowych w asortymencie,  przez neta nie chce kupowac bo mi ostatnio stopa jakby sie wydluzyla i za cholere nie moge z rozmiarem trafic:-)

Pokaz sukieneczke,co? Nie badz ryjowka! Pochwal sie zdjeciem!

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.   Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

26 lipca 2017 18:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.  :-) Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

Bardzo ładna sukienka, ale co tam jest w kieszeni? 
26 lipca 2017 19:04 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo ładna sukienka, ale co tam jest w kieszeni? :-)

Haha to maść na kolanka  jakby co oczywiście. 
26 lipca 2017 19:13 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.  :-) Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

Jest sliczna! Kolor nawet taki bury by mi sie podobl. Ale ja nie moge przy dekolcie nic miec bo mnie to okropnie poszerza
26 lipca 2017 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jest sliczna! Kolor nawet taki bury by mi sie podobl. Ale ja nie moge przy dekolcie nic miec bo mnie to okropnie poszerza:-)

Tez tak myślałam. Ona jest poszerzana do dołu i efekt jest zupełnie inny. 
26 lipca 2017 19:16 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Tez tak myślałam. Ona jest poszerzana do dołu i efekt jest zupełnie inny. 

A to szczesciara z Ciebie,ze tak Ci sie pofarcilo kupic fajnie lezacy ciuch.;)
26 lipca 2017 19:20 / 7 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A to szczesciara z Ciebie,ze tak Ci sie pofarcilo kupic fajnie lezacy ciuch.;)

Ja jestem szersza w dolnej części. Lniane kiecki sa szyte raczej  w kształcie U a ja potrzebowałam lekko w A. Ciężko jest trafić na taką ale się udało. W PL się nalatałam i psinco, tutaj się udało. Aaa i to jest len kreszowany, nie mnie się tak jak zwykły. 
26 lipca 2017 20:14 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.  :-) Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

Sukienka piękna, a w kieszeni to wibrator nowy jest?
26 lipca 2017 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Wiesz Fioletko że w tym sklepie w którym dzisiaj byłam były baardzo ładne grafitowe conversy. Zastanawiałam się nad nimi ale ....  zostały na półce. Sukienusię wstawię ale pamiętaj, że te lniane wyglądają o wiele ładniej w rzeczywistości.  :-) Na zdjęciu wyszła szara ale jest niebieska. I nie jest taka workowata jak wiekszośc lnianych kiecek. 

Bardzo ładna sukienusia,ja bym właśnie taką szarą dla siebie wybrała.
26 lipca 2017 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo ładna sukienusia,ja bym właśnie taką szarą dla siebie wybrała.

Bardzo ładny kolor.
26 lipca 2017 20:45 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo ładny kolor.

Też mi się ten kolor podoba. Chyba bardziej niż niebieski. Lubię kolory " ziemi "
27 lipca 2017 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Sukienka piękna, a w kieszeni to wibrator nowy jest? :-)

Nie Lisko, zapewniam że to nie wibrator  Tubka maści dobrze nie czyni, no chyba że na kolanka.