Zakupy 4

26 stycznia 2020 15:36 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Bałabym się kupować współczesne meble używane- są takiej jakości, że strach ruszać. Chyba, że jakiejś renomowanej firmy, która ma drogie i solidne- ale nie wiem, czy te wracają do drugiego obiegu? Pomysł ze zmianami co jakiś czas i odkupowaniem mebli mi się podoba, ale jakość obecnej masówki chyba na to nie bardzo pozwala...
Też lubię "luzackie" mieszkania. Jak byłam w podstawówce mama na kredyd MM kupiła regał i z tej miłości dała go do mojego pokoju. Drażnił mnie, zaczął się podobać, jak go porozstawiałam po kątach (potem go co jakiś czas przestawiałam). Obraziła się na mnie- jak mogłam taki piękny mebel "zepsuć". Teraz się z tego śmiejemy, że trzeba było jej go wziąć, a mi do przestawiania dać stary- wtedy wszyscy byliby zadowoleni...
Chyba trzeba się przyzwyczaić do tego, że dobre jakościowo rzeczy kosztują sporo. Gorzej, jak drogie, a i tak kiepskie...

Kupują meble i inne drobiazgi nagminnie .Teraz wszystko wystawia sie do sprzedaży, wiem, bo często zaglądam w takie miejsca . Też nabywam cos do ogrodu za grosze . Każdy kupuje takie rzeczy na jakie go stać . Ostatnio kupiłam ławke do ogrodu taką fikuśną metalową i dwie donice pokryte starością  na skalniak . Nowe musiałabym postarzać . Jeden problem to trzeba samemu odebrać fanta  . Ostatnio sprzedałam akwarium z całym osprzętem . W mig poszło . Kupiłam sobie też krzesło takie barowe proste ,drewniane,  w kolorze brązu mąz je wyszlifował i pomalował na biało, bo mam białą kuchnię . Teraz lepię pierogi siedząc przy kuchennych szafkach . 
19 maja 2020 15:05 / 10 osobom podoba się ten post
Przylazlam że spaceru ,nikogo w domu tylko piesek no to sobie leżymy 
19 maja 2020 15:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przylazlam że spaceru ,nikogo w domu tylko piesek no to sobie leżymy :-)

Rece obwieszone. Cyna musi byc
19 maja 2020 15:54 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przylazlam że spaceru ,nikogo w domu tylko piesek no to sobie leżymy :-)

Extra biżu i kumpel do odpoczywania .  Ty jak celebryci z dzieciakami, ze nie pokazują ich buziek, jak twój pieseł.  Jest ale odwrócony 
A w te uszka to bym mówiła same miłości ...
19 maja 2020 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

Rece obwieszone. Cyna musi byc:-):radosc1:

jak nie jak tak
19 maja 2020 16:31 / 9 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Extra biżu i kumpel do odpoczywania . :-) Ty jak celebryci z dzieciakami, ze nie pokazują ich buziek, jak twój pieseł.  Jest ale odwrócony :-)
A w te uszka to bym mówiła same miłości ...:flirt:

Ja nie muszę mieć kiecki ale bransoletki obowiązeki żadne tam złote  taka ze mnie dziwaczka 
19 maja 2020 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przylazlam że spaceru ,nikogo w domu tylko piesek no to sobie leżymy :-)

Ładna bransoletka- bursztynki?
19 maja 2020 19:03 / 9 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja nie muszę mieć kiecki ale bransoletki obowiązek:hihi:i żadne tam złote :hihi: taka ze mnie dziwaczka 

A ja dziś w KiK kupiłam sobie sukieneczkę w kolorach Twojej bransoletki.  i to krótka.  Była jeszcze w kwiaty niebieskie. Niestety ale rozmiary małe zostały tylko do 38 i nie mogłam zmieścić swojego BH.  Całe 8 ojro kosztowała. 
19 maja 2020 20:06 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ja dziś w KiK kupiłam sobie sukieneczkę w kolorach Twojej bransoletki. :-) i to krótka. :-) Była jeszcze w kwiaty niebieskie. Niestety ale rozmiary małe zostały tylko do 38 i nie mogłam zmieścić swojego BH. :smiech2: Całe 8 ojro kosztowała. :smiech3:

Mogę pożyczyć ja bym wolała taką długą do kostek prawie..,, na szerokich ramiączkach z rozpierdakiem do połowy uda jess ale na Tobie na pewno dobrze leży
19 maja 2020 20:16 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ładna bransoletka- bursztynki?

Nie wiem na 100 % może imitacja w ciucholandzie kupiłam i tu szok cenowy 0.75 e  a jeszcze coś kupiłam za tę samą  cenę paczna dekolcie opalonym ładnie poleży
19 maja 2020 20:34 / 10 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wiem na 100 % może imitacja w ciucholandzie kupiłam i tu szok cenowy 0.75 e :smiech3: a jeszcze coś kupiłam za tę samą  cenę pacz:upup:na dekolcie opalonym ładnie poleży:-)

Bardzo ładna . Taka trochę w azteckim stylu jakby 
Do powłoczystych kiecek jak znalazł, a wiem co mówię, bo sama takie noszę . Mini mi nigdy nie leżało 
Ty jestes hippie, ja bardziej w metalową nutę uderzam. Pochwalę się moją zdobyczą. Skórasiem kupionym na amazonie. Kosztowała niewiele ponad 120 eur, a skóra mięciutka, choć żaden projektant. Do tego glany , czy trampki , sunglasy  w zlotej oprawie  i się nawet Putina nie wystraszę 
19 maja 2020 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo ładna . Taka trochę w azteckim stylu jakby :-)
Do powłoczystych kiecek jak znalazł, a wiem co mówię, bo sama takie noszę . Mini mi nigdy nie leżało :-)
Ty jestes hippie, ja bardziej w metalową nutę uderzam. Pochwalę się moją zdobyczą. Skórasiem kupionym na amazonie. Kosztowała niewiele ponad 120 eur, a skóra mięciutka, choć żaden projektant. Do tego glany , czy trampki , sunglasy  w zlotej oprawie :-) i się nawet Putina nie wystraszę :lol2:

Piękna no Putin nie siada 
19 maja 2020 20:42 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Piękna :-)no Putin nie siada :super:

Mowa. To już zdjec bielizny nie bedę wstawiac, bo to nie Intimissimi i nie chcę, zeby jakiś znafca  po mnie pojechał .
19 maja 2020 20:47 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mowa. To już zdjec bielizny nie bedę wstawiac, bo to nie Intimissimi i nie chcę, zeby jakiś znafca :-) po mnie pojechał .

W Ilmenau jak byłam w sklepie mierzyłam zielona piżdzącą skutecznie pięknie by pasowała do rudego włosa i przecena była na 75 .Co z tego jak rozmiar mój wcięlo, ja nie jestem gruba nie ,nie, ale zamek by szczelił
19 maja 2020 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mogę pożyczyć :-)ja bym wolała taką długą do kostek prawie..,, na szerokich ramiączkach z rozpierdakiem do połowy uda :-)jess ale na Tobie na pewno dobrze leży:yahoo:

Były i długie w tej kolorystyce . Niestety nawet ja jestem wysoka 1.72 to soudalam bo ziemi. Rzadko chodzę w wyższych butach więc musiałabym może skracać. Długie miały ramiączka i kopertowy zakładany dekold.