Szukam koleżanki 5

23 marca 2017 09:35 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Wstajesz rano,mowisz "a w dupie to mam" i jedziesz do domu :smiech3:

Wiedziałam,że można na ciebie liczyć 
23 marca 2017 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Głębokiej wody to tu nie ma :-) troszkę do kolan sięga :-)
Praca jak każda inna i jak widzisz wykonuja ja rowniez faceci.Ważne abys sie zdecydowała,poszukała ofert i jesli masz praktyke w tym zawodzie to dasz rade.Ćwicz język a nie tylko go liż przy porannej kawie :-) 
O był zapomniał napiać jasno,bo inaczej sie zacznie z tym językiem :-)
Ćwicz j.niemiecki.Śłówka,zwroty

Mam praktykę  miałam styczność chyba już z każdym schorzeniem i z każdym charakterem pacjenta ..Odleżyny gnijace sama opatrunki zmieniałam ,myślę że doświadczenie mam a język to łapię się wszystkiego opisałam mieszkanie i słucham niemieckiego radia 
28 marca 2017 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo jeszcze z Bydgoszczy, od jutra Hamburg 22 359??? Jest tam ktoś????????????????
Fossreddder?
02 kwietnia 2017 14:50
szukam koleżanki 28832 Achim
02 kwietnia 2017 17:28
Witam :) szukam jakiejś koleżanki w Jettingen 71131 obok miejscowość to Tubingen.Jest ktoś?
02 kwietnia 2017 19:36
Ja w zeszłym roku byłam w bardzo neustadt zn der Saale. Koło wurzburga ten neustadt
02 kwietnia 2017 19:36
Ja w zeszłym roku byłam w bardzo neustadt zn der Saale. Koło wurzburga ten neustadt
14 kwietnia 2017 20:20
Czy ja naprawdę jestem jedyna w Heidelbergu 69-120? Nudzę się...:  szukam kogoś do pogadania spotkania się przy kawie
14 kwietnia 2017 21:14
jejujka

Czy ja naprawdę jestem jedyna w Heidelbergu 69-120? Nudzę się...::-(  szukam kogoś do pogadania spotkania się przy kawie :pije kawe:

W Heidelbergu jest Polek więcej niż Turczynek,idż pod najbliższą Edekę około 13-tej,a na 100 % spotkasz opiekunki. Ja za tydzień wyjeżdzam wiec czasu już na kawę nie znajdę.
14 kwietnia 2017 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
W bad neustadt jest też kościół gdzie o 16 (chyba) jest polską msza. I rynek ciekawy. Że sklepami  w nd zawsze jeździłam z dziadkami na obiadki i góry rhon też mi pokazali
16 kwietnia 2017 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

W Heidelbergu jest Polek więcej niż Turczynek,idż pod najbliższą Edekę około 13-tej,a na 100 % spotkasz opiekunki. Ja za tydzień wyjeżdzam wiec czasu już na kawę nie znajdę.

Wielka szkoda, że nie znajdziesz czasu   Niestety nie mam w pobliżu edeki a w rewe do ktorego chodzę jeszcze żadnej Polki nie spotkałam
Bywam na Bismarkplatzu i Hauptstr. ale tam jest tyle ludzi, że trudno kogoś wyłowić niestety dla mnie i tak jestem tu sobie sama już miesiąc i ciągle mam nadzieję, że uda mi się znależć koleżankę na pogaduchy
16 kwietnia 2017 11:12
jejujka

Wielka szkoda, że nie znajdziesz czasu :-(  Niestety nie mam w pobliżu edeki a w rewe do ktorego chodzę jeszcze żadnej Polki nie spotkałam :placz3:
Bywam na Bismarkplatzu i Hauptstr. ale tam jest tyle ludzi, że trudno kogoś wyłowić niestety dla mnie i tak jestem tu sobie sama już miesiąc i ciągle mam nadzieję, że uda mi się znależć koleżankę na pogaduchy :-)

Jesli pójdziesz między 13 a 15 na 100% spotkasz Polki. W mojej okolicy więcej mowi po polsku niż po niemiecku,w ciebie tez na pewno.
16 kwietnia 2017 11:14
Achim taka mieścinka i żadnej pokrewnej duszyczki nie ma...jestem tu 16 dzień... pewnie,że są Polki ale czy te z forum??? Spotkałam na ryneczku Panią ,ale ta pracuje przy sprzedaży warzywek i owoców...zapracowana, więc czekam nadal...
16 kwietnia 2017 11:18
ivanilia40

Jesli pójdziesz między 13 a 15 na 100% spotkasz Polki. W mojej okolicy więcej mowi po polsku niż po niemiecku,w ciebie tez na pewno.

A powiedz mi proszę w jakiej okolicy jesteś tzn jak daleko masz do Bismarkplatzu? Ty już nie masz czasu ale może Twoja zmienniczka znalazła by chwilkę na kawę?
16 kwietnia 2017 11:31
jejujka

A powiedz mi proszę w jakiej okolicy jesteś tzn jak daleko masz do Bismarkplatzu? Ty już nie masz czasu ale może Twoja zmienniczka znalazła by chwilkę na kawę?

15 minut aurobusem,więc nie bardzo blisko,a na zmienniczke bym nie liczyła bo ona unika wszystkich Niemców i Polek,więc się nie pożywisz kochana