Szukam koleżanki 5

16 kwietnia 2017 11:32
Ja zapodam dzisiaj Hamburg Altona ok 14,30?
17 kwietnia 2017 09:03
ivanilia40

15 minut aurobusem,więc nie bardzo blisko,a na zmienniczke bym nie liczyła bo ona unika wszystkich Niemców i Polek,więc się nie pożywisz kochana :-)

To trudno będę szukać dalej
17 kwietnia 2017 16:47
Nie ma sprawy.na ile wyjechalas?
17 kwietnia 2017 16:51
A pdp masz fajna (ego)?
17 kwietnia 2017 16:59
Uuuuu ja jak byłam to nie miałam źle.babka taka marudna.na problemy z brzuchem często narzekała.byl też dziadek.on nie byl do opieki co prawda ale gotować.prac.przygotowac bieliznę też trzeba było.
20 kwietnia 2017 18:54
dorotee

Ja zapodam dzisiaj Hamburg Altona ok 14,30?

Też jestem w Hamburgu tzn.w Halstenbek przedmieście .Mam rower i sporo czasu chętnie bym się spotkała na pogaduchy.Czekam na odpowiedź bo samej nudno spacerować.
20 kwietnia 2017 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja zapodam dzisiaj Hamburg Altona ok 14,30?

Też jestem w Hamburgu tzn.w Halstenbek przedmieście .Mam rower i sporo czasu chętnie bym się spotkała na pogaduchy.Czekam na odpowiedź bo samej nudno spacerować.
20 kwietnia 2017 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Też jestem w Hamburgu tzn.w Halstenbek przedmieście .Mam rower i sporo czasu chętnie bym się spotkała na pogaduchy.Czekam na odpowiedź bo samej nudno spacerować.

Hallo, no daleko jesteś ode mnie ja jestem w Volksdorf, U-Bahn do centrum jedzie 35 minut, na Altonie bylam w kościele polskim.
21 kwietnia 2017 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
58809 Neuenrade-od wtorku Mile widziana jakaś duszyczka żeby kawkę wypić??
21 kwietnia 2017 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

58809 Neuenrade-od wtorku :-)Mile widziana jakaś duszyczka żeby kawkę wypić??

O! No, proszę kto się zjawił. Jak trwoga, to... na forum, a z domu nie łaska napisać... 
24 kwietnia 2017 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

O! No, proszę kto się zjawił. Jak trwoga, to... na forum, a z domu nie łaska napisać... :bije2:

No racja nie było kiedy napisaćale poprawiam się i już nie opuszczę was
24 kwietnia 2017 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Hallo, no daleko jesteś ode mnie:-( ja jestem w Volksdorf, U-Bahn do centrum jedzie 35 minut, na Altonie bylam w kościele polskim.

Jeżeli wybierasz się jeszcze do kościoła to może dałybyśmy radę się spotkać ,też bym się wybrała ,muszę tylko poszukać dokładnego adresu.Pozdrawiam
24 kwietnia 2017 14:02 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Jeżeli wybierasz się jeszcze do kościoła to może dałybyśmy radę się spotkać ,też bym się wybrała ,muszę tylko poszukać dokładnego adresu.Pozdrawiam

Szkoda, ja już w czwartek jadę do domu, dodatkowo moja pani B. przeprowadza się więc już nie mam tyle czasu wolnego, pakowanie ostatnich rzeczy . W środę jadę do centrum, ale z nią, cały program mamy, zakupy dla niej .
Kościół św Józefa Grosse Freiheit 4, stacja metra Sbahn nr ?  Repperbahn, mszy jest sporo. Ludzi też okolica paskudna.
24 kwietnia 2017 15:38
dorotee

Szkoda, ja już w czwartek jadę do domu, dodatkowo moja pani B. przeprowadza się więc już nie mam tyle czasu wolnego, pakowanie ostatnich rzeczy . W środę jadę do centrum, ale z nią, cały program mamy, zakupy dla niej .
Kościół św Józefa Grosse Freiheit 4, stacja metra Sbahn nr ?  Repperbahn, mszy jest sporo. Ludzi też:-) okolica paskudna.

Dzięki za informację
27 kwietnia 2017 13:20
48477 Hörstel-Riesenbeck