Szukam koleżanki 5

22 lutego 2019 10:30
Może ktoś jest w Echweiler koło Aachen kod 52249
22 lutego 2019 11:25
Maja68

No i to mi się podoba - konkretnie. To do niedzieli, będę ok 14-tej napewno.

Maja68, mogę spotkać się dzisiaj, jeśli Ci pasuje
22 lutego 2019 11:37
anula2

Maja68, mogę spotkać się dzisiaj, jeśli Ci pasuje:-)

Dziś mam inne plany, chyba że jutro, to bardzo chętnie.
22 lutego 2019 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Maja68

Dziś mam inne plany, chyba że jutro, to bardzo chętnie.

Onośnie jutra dam znać popołudniu.
22 lutego 2019 11:45
Oskar

Super, ja tez;)wlasnie w drodze jestem, wiec mozna spotkac jesli masz ochote.
10935

Super! W tą niedzielę mam wolne od 10-13, a w następną od 11-14. Jeszcze nie mam miesięcznego na U-Bahny, no i nie wiem jak się nimi poruszać. Jestem na ulicy Wilhelmshöher Str. i tutaj mam przystanek U-9.
Pomyśl jak się tutaj odnaleźć to chętnie się spotkam. Mam zamiar dotrzeć w okolice Suddstern w pobliże polskiego kościoła. Nie wiem czy mi się to uda?
22 lutego 2019 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Super! W tą niedzielę mam wolne od 10-13, a w następną od 11-14. Jeszcze nie mam miesięcznego na U-Bahny, no i nie wiem jak się nimi poruszać. Jestem na ulicy Wilhelmshöher Str. i tutaj mam przystanek U-9.
Pomyśl jak się tutaj odnaleźć to chętnie się spotkam. Mam zamiar dotrzeć w okolice Suddstern w pobliże polskiego kościoła. Nie wiem czy mi się to uda?

Ja mieszkam w poblizu tego polskiego kosciola i od dawna ram chodze;)Bazylika sw. Jana. Zgadamy sie w takim razie to mozna sie razem na msze wybrac. A w ciagu tygodnia nie masz wolnego?!
22 lutego 2019 12:03
Malgi

Super! W tą niedzielę mam wolne od 10-13, a w następną od 11-14. Jeszcze nie mam miesięcznego na U-Bahny, no i nie wiem jak się nimi poruszać. Jestem na ulicy Wilhelmshöher Str. i tutaj mam przystanek U-9.
Pomyśl jak się tutaj odnaleźć to chętnie się spotkam. Mam zamiar dotrzeć w okolice Suddstern w pobliże polskiego kościoła. Nie wiem czy mi się to uda?

Ja tu jestem od poczatku listopada  takze znam troche juz Berlin to pomoge.
22 lutego 2019 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Onośnie jutra dam znać popołudniu.:-)

ok
 
22 lutego 2019 16:14
Oskar

Ja mieszkam w poblizu tego polskiego kosciola i od dawna ram chodze;)Bazylika sw. Jana. Zgadamy sie w takim razie to mozna sie razem na msze wybrac. A w ciagu tygodnia nie masz wolnego?!

W tygodniu to mam różnie. Dziś będę miała dwie godziny od około 17. Jutro od 11 do 13. Ale chcę tutaj sklepy w okolicy obczaić. Poniedziałek i wtorek chyba będę siedzieć z PDP i tylko z nią spacer jakieś zakupy zaliczę. A Ty umiesz przyjechać w moją stronę? I kiedy masz wolne? We wtorek może ktoś mi PDP na koncert do Filharmonii weźmie (prawdopodobnie są darmowe wejścia), więc ja zabiorę się na wycieczkę i zwiedzanie.
22 lutego 2019 20:30
Malgi

W tygodniu to mam różnie. Dziś będę miała dwie godziny od około 17. Jutro od 11 do 13. Ale chcę tutaj sklepy w okolicy obczaić. Poniedziałek i wtorek chyba będę siedzieć z PDP i tylko z nią spacer jakieś zakupy zaliczę. A Ty umiesz przyjechać w moją stronę? I kiedy masz wolne? We wtorek może ktoś mi PDP na koncert do Filharmonii weźmie (prawdopodobnie są darmowe wejścia), więc ja zabiorę się na wycieczkę i zwiedzanie.

Ja mam codziennie czas wolny od 13-16, we wtorki i piatki od 13-18:30/19 ale u mnie to jest wszystko do dogadania tez. Moge podjechac bez problemu gdzies blisko Ciebie. Berlin jest dosc dobrze skomunikowany.
W niedziele sa msze na 10.15 i 12. 
 
23 lutego 2019 06:53
Oskar

Ja mam codziennie czas wolny od 13-16, we wtorki i piatki od 13-18:30/19 ale u mnie to jest wszystko do dogadania tez. Moge podjechac bez problemu gdzies blisko Ciebie. Berlin jest dosc dobrze skomunikowany.
W niedziele sa msze na 10.15 i 12. 
 

W piątek mam mieć wolne od 15 do 19. Jak znowu coś się nie zmieni. A jutro nie wiem jeszcze, czy dostanę bilet miesięczny. Jak tak, to spróbuję się tam dostać. Masz zamknięty profil, więc nie umiem Ci wysłać wiadomości.
 
23 lutego 2019 10:43
Maja68

ok
 

Będę popołudniu w ogrodzie, zapraszam.
23 lutego 2019 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
Oskar

Ja mam codziennie czas wolny od 13-16, we wtorki i piatki od 13-18:30/19 ale u mnie to jest wszystko do dogadania tez. Moge podjechac bez problemu gdzies blisko Ciebie. Berlin jest dosc dobrze skomunikowany.
W niedziele sa msze na 10.15 i 12. 
 

Ja chyba w tą niedzielę wybiorę się na Flohmark - Naumburger Str. 33, 12057 Berlin Już obczaiłam U-bahny
24 lutego 2019 13:31
Malgi

Ja chyba w tą niedzielę wybiorę się na Flohmark - Naumburger Str. 33, 12057 Berlin Już obczaiłam U-bahny :radosc:

Tez dzis bylem niedaleko mnie ale bida tu jest zawsze;)
Jak masz np. whatsapp to mozesz pisac do mnie.
Sieben/drei/eins/sieben/null/null/drei/neun/euns
;)
26 lutego 2019 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
To znowu ja Frankfurt nad Menem wciąż nie mogę znaleźć koleżanki,gdzie się chowacie,odezwijcie się. Miło by mi było z kimś pogadać na żywo.