Szukam koleżanki 5

26 kwietnia 2019 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Od 5 maja dwa miesiące 22926 Ahrensburg obok Hamburga

Witam wszystkich ja z doskoku,jakoś nie lubię dużo pisać,dlatego bywam od czsu do czasu,podobnie jak ty Luke od 6 maja będę w DE pod kodem 86399, czy jest ktoś może? będę ok miesiąca.Pozdrawiam wszystkich
26 kwietnia 2019 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Witam wszystkich ja z doskoku,jakoś nie lubię dużo pisać,dlatego bywam od czsu do czasu,podobnie jak ty Luke od 6 maja będę w DE pod kodem 86399, czy jest ktoś może? będę ok miesiąca.Pozdrawiam wszystkich:-)

Ja też na Bawarii ale sprawdzałam mam do Ciebie ok 70 km,  Szkoda
26 kwietnia 2019 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja też na Bawarii ale sprawdzałam mam do Ciebie ok 70 km,  Szkoda:przytula:

Cieszy mnie że się odezwałaś,szkoda że tak daleko.Pozdrawiam cię oraz wszystkich na tym forum.Ja mało tu bywam ale podoba mi się tutaj postaram się częściej zaglądać.Miłego dnia wszystkim
26 kwietnia 2019 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Cieszy mnie że się odezwałaś,szkoda że tak daleko.Pozdrawiam cię oraz wszystkich na tym forum.Ja mało tu bywam ale podoba mi się tutaj postaram się częściej zaglądać.Miłego dnia wszystkim:taniec2:

Może ktoś się zamelduje, ja też sama  no co zrobić ,ale gdzie tam koniec jestem dobrej mysli
26 kwietnia 2019 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Może ktoś się zamelduje, ja też sama :-( no co zrobić ,ale gdzie tam koniec jestem dobrej mysli:-)

tylko mi nie płakusiaj, proszę. I tutaj, i tam jest salazar, też w Monachium
26 kwietnia 2019 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

tylko mi nie płakusiaj:placze:, proszę. I tutaj, i tam jest salazar, też w Monachium:-)

Nie no płakać nie będęa drugiej części zdania nie rozumiem? 
26 kwietnia 2019 20:07
Ja też nie będę płakać,oby tylko dobrze trafić,jafę na nowe miejsce
26 kwietnia 2019 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też nie będę płakać,oby tylko dobrze trafić,jadę na nowe miejsce jak będę na miejscu to się zamelduję,bo fajnie jest z kinś pogadać.Narazie jadę z rodziną na majówkę ,
26 kwietnia 2019 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie no płakać nie będę:-)a drugiej części zdania nie rozumiem?:-) 

opiekunka o takim nicku jest i na naszym, jak i na drugim forum
26 kwietnia 2019 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

opiekunka o takim nicku jest i na naszym, jak i na drugim forum:-)

A napisała tu, że jest w Monachium i chce się spotkać z kims?Bo może coś przegapiłam tak pytam bo Ty dużo wieszA ja tu jestem nie tam 
27 kwietnia 2019 15:06 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkichmam prośbę napiszcie mi gdzie jest inne forum bo jestem w tym nieobyta,zaglądam tylko tutaj i to czasami.Miłego dnia ludkowie,pozdrawiam może się jeszcze ktoś odezwie z mojej okolicy
27 kwietnia 2019 15:44 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

opiekunki-forum.pl

opiekunkaradzi.pl
27 kwietnia 2019 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
Skarbnica wiedzy wszelakiejnasz rodzynek
28 kwietnia 2019 09:08 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

nincia

opiekunki-forum.pl

opiekunkaradzi.pl

Dzień dobry wszystkim oraz miłego dzionka u mnie akurat pada deszcz, Luke dziękuję za informację, faktycznie skarbnica wiedzy no i uczynny,taki dżentelmen: bo nie każdy by pomógłmoże tam zajrzę i znajdę koleżankę na spacerki. Dozobaczenia 
28 kwietnia 2019 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Witam wszystkichmam prośbę napiszcie mi gdzie jest inne forum bo jestem w tym nieobyta,zaglądam tylko tutaj i to czasami.Miłego dnia ludkowie,pozdrawiam może się jeszcze ktoś odezwie z mojej okolicy:-)

Na fb jest grupa "spotkajmy sie na pauzie", do wyszukania kontaktu z kims w swojej miejscowosci chyba najlepsze narzedzie