Szukam koleżanki 5

06 maja 2019 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
Aneczka.12

Nic a nic.. dzieje się po wszystkich świętach :yo:
Widać każdy z nowymi siłami ruszył do życia jak zieleń za oknem :podlewanie kwiatkow:

Ja już Aneczko z zieleni w dojrzałość przeszłam co nie znaczy, że w jesieni życia utknęłam.
06 maja 2019 14:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja już Aneczko z zieleni w dojrzałość przeszłam :hihi:co nie znaczy, że w jesieni życia utknęłam.:smiech2:

Aj tam aj.. najważniejsze na ile lat się czujemy, a nie ile pokazuje nasz Pesel
W jesieni życia są nasi podopieczni 
My jesteśmy nadal młode i piękne, a póżniej zostanie samo i bez kropeczki 
06 maja 2019 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś przyjechałam i jutro idę na spotkanie z koleżanką. I dowiem się, jak to jest z opiekunem, który jest tu "nowy". Nie wiem, czy nie miał okazji, nie chce? się spotykać, czy to owa koleżanka nie chce z facetem??? Fakt, że wartością jest dla mnie tu możliwość pogadania po polsku, płeć znaczenia nie ma. Przedtem w tym miejscu fajna babka była, ale już nie chce- rozumiem ją, miejsce trudne.
Jakby ktoś był w okolicy, to jest 73563 Mögglingen. We czwartki babcia idzie do przedszkola, to mogę gdzieś w okolice niedalekie podskoczyć- pociągiem, albo pożyczonym rowerem.
06 maja 2019 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

sorki może przesadziłem,ale naprawde chodziło mi mtylko o to aby z kimś sie spotkać i pogadać,taka mam naturę,mam  rodzinę roamawiam z nimi ale nprzez telefon to nir jest to samo ,zawsze gdy jestem gdzieś dłużej sam potrzebuję kogoś z kim mógłbyym porozmawiać w cztery oczy ,normalnie ,o o wszystkim ,żałuję że się nie zrozumieliśmy,nie wiem czy tu wrócę ,bo chociać rodzina che żebym przyjechał to za tą stawkę -jakl mi m njhie podniosą to nie  wrócę,pozdrawiam cię i życzę miłego pobytu

Dziekuje,ok to teraz ja  króciutko,sorki przyjmuje. nie jestem obrażalska,nie zrozumieliśmy się ,faktycznie ,no cóż czasem tak bywa.....mam  nadzieję, że wszystko Ci się dobrze poukłada z pracą .Pozdrawiam rownież
07 maja 2019 09:23
Cześć !Może ktoś przybył w okolice Hannoweru lub  bezpośrednio  do.
13 maja 2019 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Hej :) czy sa tutaj jakies opiekunki z Bonn,Bad Godesberg??
13 maja 2019 19:05
Cześć, ja jestem z Bonn,Dottendorf, ale już bliżej Frisdorfu,więc na Godesberg niedaleko 
14 maja 2019 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Dziekuje,ok to teraz ja  króciutko,sorki przyjmuje.:tak: nie jestem obrażalska,nie zrozumieliśmy się ,faktycznie ,no cóż czasem tak bywa.....mam  nadzieję, że wszystko Ci się dobrze poukłada z pracą .Pozdrawiam rownież

ok,pa
14 maja 2019 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
Aneczka.12

Witam,
Nie było mnie klika dni na forum i widzę, że dzieją się ciekawe "ostre" teamty. Każdy z nas jest inny...owszem. Jeden zamknięty i skryty, inny potrzebuje spotkań twarzą w twarz. To że mężczyzna jest opiekunem to fakt niezaprzeczalny, że jest ich mniej na zleceniach. Ale są granice zachowań.. nic na siłę. Pomijając to, że w każdym jednym mieście, miasteczku czy wiosce znajdziemy swoich rodaków. Także wystarczy wyjść na ulicę i wszystko wiadomowe. Może i pogoda nie nastaraja nas do tego, ale warto sprobować.
Pizdrawiam i życzę Wam miłego dzionka :tanczy:
 

jak pisałem nie chce mi się z tobą rozmwiać ,pozdrawiam,poszukaj swojego amanta 
15 maja 2019 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

jak pisałem nie chce mi się z tobą rozmwiać ,pozdrawiam,poszukaj swojego amanta :-)

Wybacz ale nie poszukuję amanta. Pomijając fakt, że nie rozumiem takiej wrogości??
15 maja 2019 17:52
Witam ,wszystkich nazywam się Gośka znalazłam forum przez przypadek ,szukam zlecenia na miesiąc ,to by był mój 2 wyjazd,wcześniej na zleceniu bylam z Aterimą może też przez tą firme wyjadę  ?Czy może ktoś zna firmę SCG ?
16 maja 2019 11:25
Hej !szukam  koleżanki...23570 Travemunde ..od 29.05. Jesienią  byla tam Nicki....   odezwij się  ..pliss
17 maja 2019 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

nincia

opiekunki-forum.pl

opiekunkaradzi.pl

Dziękuję Luke za informację zajrzałam na inne fora ale uważam że tu jest najfajniej chociaż jak już pisałam,mało bywam i tutaj nie zawsze jest czas. Teraz jestem na nowym miejscu od kilku dni i myślę że czéściej będę zaglądać bo mam więcej czasu dla siebie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spokojnej nocy bo jutro znowu nowy dzieńA propos nowego miejsca to czy jest ktoś w pobliżu kodu 40764? Miło by było się z kimś spotkać
17 maja 2019 22:21
nincia

Dziękuję Luke za informację zajrzałam na inne fora ale uważam że tu jest najfajniej chociaż jak już pisałam,mało bywam i tutaj nie zawsze jest czas. Teraz jestem na nowym miejscu od kilku dni i myślę że czéściej będę zaglądać bo mam więcej czasu dla siebie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spokojnej nocy bo jutro znowu nowy dzień:aniolki:A propos nowego miejsca to czy jest ktoś w pobliżu kodu 40764? Miło by było się z kimś spotkać:-)

40627 Venhaussen   chyba nie za rogiem
17 maja 2019 22:26
dorotee

40627 Venhaussen   chyba nie za rogiem:-(

A myślałam że już wszyscy śpią bo ja raczej późno chodzę spac i wcześnie wstaję bo tak muszę.Dzięki dorotee zaraz sprawdzę na internecie bo ja jestem w Langenfeld