Szukam koleżanki 5

18 maja 2019 19:53
To ty się kuruj a ja jutro obadam trasę rowerkiem,ale najpierw na necie jak jechać.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
29 maja 2019 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Witam,niechcący skasowałam w znajomych nowa koleżankę  Ania chyba, od paru dni jesteś w Bonn Bad Godesberg 
Odezwij się proszę
Pozdrawiam 
29 maja 2019 14:57 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam,niechcący skasowałam w znajomych nowa koleżankę  Ania chyba, od paru dni jesteś w Bonn Bad Godesberg 
Odezwij się proszę
Pozdrawiam :-)

odzywam się, tylko, że ja nijak nie mogę wejść na SWÓJ profil, coby jakieś namiary na siebie dodać, tam mam tylko skyp.
29 maja 2019 16:14 / 2 osobom podoba się ten post
anula2

:-)odzywam się, tylko, że ja nijak nie mogę wejść na SWÓJ profil, coby jakieś namiary na siebie dodać, tam mam tylko skyp.

Bo nic nie dodasz do swojego profilu, tylko z kompa się da, ze srajtka albo tableta nie idzie niestety
29 maja 2019 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Bo nic nie dodasz do swojego profilu, tylko z kompa się da, ze srajtka albo tableta nie idzie :-)niestety :-(

No i to jest właśnie problem,ja tez mam tylko smartfona i tablet
Wlasnie z niego pisze 
29 maja 2019 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

:-)odzywam się, tylko, że ja nijak nie mogę wejść na SWÓJ profil, coby jakieś namiary na siebie dodać, tam mam tylko skyp.

Anula,czy Ty masz jakąś piszę,kiedy możesz wyjść?
Ja w sobotę od 14 do 18 będę miała wolne .
Może mogłybyśmy się gdzieś spotkać 
29 maja 2019 23:21
ale gdzie Ty jesteś dziewczyno?ja mogę wychodzić
30 maja 2019 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bo nic nie dodasz do swojego profilu, tylko z kompa się da, ze srajtka albo tableta nie idzie :-)niestety :-(

Tak tylko jest napisane, ja z lapka też nic nie umiem zrobić. Mam ten sam komunikat! A innego kompa nigdy nie posiadałam.
30 maja 2019 09:42 / 2 osobom podoba się ten post
anula2

ale gdzie Ty jesteś dziewczyno?ja mogę wychodzić

Hej Anula, a coś Ty taka zdziwiona moim pytaniem?
Jestem tutaj,na Forum,czytam ,co inni piszą ,stąd wiem,że nie zawsze jest tak łatwo z tym wolnym. Ja też mogę wychodzić, ale to nie znaczy, że wtedy,kiedy mi "się zawidzi ".
Ty wspominałaś, że "ogarniasz trudną sztelę ",to też różnie mogłam myśleć. 
Ponawiam więc zaproszenie do spotkania w sobotę, jeśli masz na to ochotę 
Ja będę mogła od ok 14 ,mogę dojechać na Godesberg i możemy się spotkać przy teatrze, albo podaj inne propozycje, chętnie centrum Bonn, to wtedy przy Bethowenie. 
Miłego dnia Ci życzę 
30 maja 2019 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Hej Anula, a coś Ty taka zdziwiona moim pytaniem?
Jestem tutaj,na Forum,czytam ,co inni piszą ,stąd wiem,że nie zawsze jest tak łatwo z tym wolnym. Ja też mogę wychodzić, ale to nie znaczy, że wtedy,kiedy mi "się zawidzi ".
Ty wspominałaś, że "ogarniasz trudną sztelę ",to też różnie mogłam myśleć. 
Ponawiam więc zaproszenie do spotkania w sobotę, jeśli masz na to ochotę :-)
Ja będę mogła od ok 14 ,mogę dojechać na Godesberg i możemy się spotkać przy teatrze, albo podaj inne propozycje, chętnie centrum Bonn, to wtedy przy Bethowenie. 
Miłego dnia Ci życzę :-)

Ależ Gusia kochana, wyszło całkiem inaczej niż chciałam, sorry.Pytałam gdzie w Bonn jesteś.Chciałam napisać szybko i wyszło jak wyszło, jeszcze raz przepraszam. W sobotę nie mam całego popołudnia wolnego, ale gdybyś zechciała przyjechać na Donatusstr. to mogłybyśmy połazić nad Renem. Co Ty na to?
30 maja 2019 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
Ja taka obrażalska nie jestem,więc nie masz za co przepraszać 
Zobaczę, co się da zrobić, napiszę w sobotę ok południa, więc zajrzyj na forum
Miłego dnia Ci życzę 
30 maja 2019 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja taka obrażalska nie jestem,więc nie masz za co przepraszać :-)
Zobaczę, co się da zrobić, napiszę w sobotę ok południa, więc zajrzyj na forum
Miłego dnia Ci życzę :-)

uffff dzięki, w sobotę sprawdzam, również miłego
31 maja 2019 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
Anula, sprawdziłam Twój adres i widzę, że Ty jesteś ba Plittersdorfie, żeby do Ciebie dojechać, musiałabym się przesiąść i zajęłoby mi to sporo czasu?
Czy Ty jesteś niedaleko Aldika, tam gdzie obok jest przystanek Steuberring?
Może spotkałybyśmy się na Godesbergu, to każda miałaby mniej więcej taki sam kawałek drogi 
31 maja 2019 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem,co się będzie działo, może wielkie Halo, a może nic 
Wiem,że napisałam do Ciebie przed chwilą na Vhatsapa 
31 maja 2019 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem,co się będzie działo, może wielkie Halo, a może nic 
Wiem,że napisałam do Ciebie przed chwilą na Vhatsapa :-)