Szukam koleżanki 5

11 lipca 2019 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Hilegarda

:aniolki:szukam kogoś do pobajerowania

Szukasz?ale nie napisałaś gdzie jesteś?ja opiekunka nie jasnowidz A może się przebranżowię
11 lipca 2019 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
Od 18.07 Bensheim 64625może ktoś tam jest albo się zjawi
11 lipca 2019 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Od 18.07 Bensheim 64625:-)może ktoś tam jest albo się zjawi:-)

O matko,a gdzie Ciebie wywiało!
Krótko będziesz na urlopie
Czy Ty tak zawsze krótkie przerwy sobie robisz?
Ściskam 
 
11 lipca 2019 17:43 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

a daleko jesteś ? ja też lubię pogadać, ale bajera mam słabego :(

Hahaha,już bajerujesz 
11 lipca 2019 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też szukam koleżanki 40764 okolice Dusseldorfu,czy ktoś tam jest ,odezwij się się proszę,
11 lipca 2019 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O matko,a gdzie Ciebie wywiało!
Krótko będziesz na urlopie:-)
Czy Ty tak zawsze krótkie przerwy sobie robisz?
Ściskam :przytula:
 

Miesiąc przerwy to długo jak dla mnie czasem jestem tylko tydzień w domu ,czasem 2 tyg.Tam gdzie mam jechać w przyszłym tygodniu byłam raz w 2016 roku,mam na mysli miejscowość bo pdp.inna .Więc miejscowość znam ładnie tam Krótkie przerwy zacieśniają więzi rodzinne nie ma czasu się pokłócić 
11 lipca 2019 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hahaha,już bajerujesz :-)

Bajerowski bajer  choć kolega ostatnio Hamburg okupuje
16 lipca 2019 14:31
nincia

Ja też szukam koleżanki 40764 okolice Dusseldorfu,czy ktoś tam jest ,odezwij się się proszę,:radosc:

Cześć , jestem obok , oko 10 km. 
16 lipca 2019 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nick1

Cześć , jestem obok , oko 10 km. 

Część miło mi napisz mi kod to sprawdzę, ja mam rower ale tylko 2 godz.pauzy codziennie,a ty? Pozdrawiam serdecznie
17 lipca 2019 05:25
nincia

Część miło mi napisz mi kod to sprawdzę, ja mam rower :jazda na rowerze:ale tylko 2 godz.pauzy codziennie,a ty? Pozdrawiam serdecznie:radosc:

40589 , mam auto i rower , przerwa do ustalenia z rodziną 
17 lipca 2019 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nick1

40589 , mam auto i rower , przerwa do ustalenia z rodziną 

Witam,to może się spotkamy ale musimy podać sobie telefony,przynajmniej jedną z nas,wtedy możemy się umówić
18 lipca 2019 06:52
nincia

Witam,to może się spotkamy ale musimy podać sobie telefony,przynajmniej jedną z nas,wtedy możemy się umówić:-)

Noo nie wiem czy tu przejdzie , nr. tel. To prosze dawaj 
21 lipca 2019 23:31 / 1 osobie podoba się ten post
Jak wytrzymujecie rozłąkę???Dla mnie to straszne
22 lipca 2019 06:36 / 4 osobom podoba się ten post
Hilegarda

Jak wytrzymujecie rozłąkę???Dla mnie to straszne

Być może że krótko jeździsz i jest to dla Ciebie bardzo trudne, bo początki bywają trudne,każdy z nas jest inny ,każdy z nas ma inny charakter, inną sytuacje życiową,myślę że można się przyzwyczaić .Ja się szybko dostosowuje do nowej sytuacji,staram się nie rozczulać nad sobą ,zawsze taka byłam żyjąc i pracując w kraju też.Myslę pozytywnie ,kontakt z rodziną mam ,gadamy ,widzimy się w dzisiejszej dobie to żaden problem. Naturalnie, że bywają lepsze i gorsze dni każdy je ma na ,,wygnaniu" ale się motywuje w jakimś celu tu jestem .Myślę też że fajnie jest popisac na  forum albo jeśli masz możliwość spotkać się z innymi opiekunkami w realu ,pozdrawiam Cię cieplutko i glowa do góry
22 lipca 2019 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Być może że krótko jeździsz i jest to dla Ciebie bardzo trudne, bo początki bywają trudne,każdy z nas jest inny ,każdy z nas ma inny charakter, inną sytuacje życiową,myślę że można się przyzwyczaić .Ja się szybko dostosowuje do nowej sytuacji,staram się nie rozczulać nad sobą ,zawsze taka byłam żyjąc i pracując w kraju też.Myslę pozytywnie ,kontakt z rodziną mam ,gadamy ,widzimy się w dzisiejszej dobie to żaden problem. Naturalnie, że bywają lepsze i gorsze dni każdy je ma na ,,wygnaniu" ale się motywuje w jakimś celu tu jestem .Myślę też że fajnie jest popisac na  forum albo jeśli masz możliwość spotkać się z innymi opiekunkami w realu ,pozdrawiam Cię cieplutko i glowa do góry:-)

Ostatnio mam urodzaj na koleżanki. Wczoraj poznałam też pracującą niedaleko opiekunkę . Bardzo zadbana, atrakcyjna kobieta wyglądająca na 20 lat mniej niż ma, a już ma siódemkę z przodu. Mamy wiele wspólnych tematów, moze dlatego, ze jej wyuczony zawód jest taki jak mój. Wczoraj fajnie spędziłysmy czas- bo i kobitka ma poczucie humoru. To poprawia samopoczucie na wyjezdzie- choć ja nie mam jakichś specjalnych dołków- nie koncentruje się tak na sobie po prostu.