Szukam koleżanki 5

20 października 2019 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Grabowiec26

Aaa ja sie znam , to taki różaniec , a widzisz ,ha ha 

Dawaj za mnie teżbom czasem diablica ale czasem
20 października 2019 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Już myślałem .... napisałaś:-)Zaraz mnie opierniczysz że się czepiam :smiech3:

To jest takie zakamuflowane  czepianie się mnie, spokojnego człowieka . Kogo to ja opierniczyłam ??????????????
20 października 2019 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To jest takie zakamuflowane  czepianie się mnie, spokojnego człowieka . Kogo to ja opierniczyłam ??????????????:wiking:

No właśnie teraz mi chcesz przywalić tą maczugą WikinguDroczę się z Tobą na żartach się nie znasz?
20 października 2019 18:38 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Zmieniałem kilka razy , widze że dużo osób radzi sobie :-) co odeszli ....

Niby z mlekiem pod nosem a ja cie rozszyfrowałam . Bo kto niby przywital na forum Grabowca26 ? He,he . Nie powiem jednak nikomu, większe napięcie będzie . Niby nowy a stary  użytkownik . Mam do Ciebie pytanie, czy zawsze zamykasz profil jak konczysz sztele   i otwierasz nowy na nowym miejscu pracy ? Bo mam skojarzenia , oczywiście dobre skojarzenia . 
20 października 2019 18:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No właśnie teraz mi chcesz przywalić tą maczugą Wikingu:smiech2:Droczę się z Tobą na żartach się nie znasz?:-)

Lubię żarty aż za bardzo, to przecież wynika z moich wpisów  . I nie tylko lubię, myślę, że sie też znam 
20 października 2019 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
Nick nam się znalazł?może tak może nie kto to wie..... Anna wie
20 października 2019 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Lubię żarty aż za bardzo, to przecież wynika z moich wpisów  . I nie tylko lubię, myślę, że sie też znam :zawstydzony:

Ale maczugą mnie chciałaś potraktować ?a ja tu muszę jeszcze 2 tyg bazować
20 października 2019 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale maczugą mnie chciałaś potraktować ?a ja tu muszę jeszcze 2 tyg bazować:-)

Strachy na lachy . Od komarów sie opędza 
20 października 2019 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Niby z mlekiem pod nosem a ja cie rozszyfrowałam . Bo kto niby przywital na forum Grabowca26 ? He,he . Nie powiem jednak nikomu, większe napięcie będzie :moderator2:. Niby nowy a stary :-) użytkownik . Mam do Ciebie pytanie, czy zawsze zamykasz profil jak konczysz sztele :-)  i otwierasz nowy na nowym miejscu pracy ? Bo mam skojarzenia , oczywiście dobre skojarzenia .:zaskoczenie1: 

Pamietasz taki awatar ze sarenką ? to było oko 5 lat temu ,
to mój , pózniej już były inne , 
20 października 2019 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nick nam się znalazł?:-)może tak może nie kto to wie..... Anna wie:hihi:

Ten się śmieje kto się.........
20 października 2019 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ten się śmieje kto się.........:placze1:

Ło matko co tak płaczesz mało deszczu mamy ?Mamy iść spać w dobrym humorze
20 października 2019 21:46 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich wieczorową porą,wcześniej nie było czasu,rodzinka babci się zwaliła. ale nie powiem fajni ludzie,ciasto przynieśli nawet ze swoją zastawą,czyli swoje filiżanki talerzyki,potem brudy zabrali,fajnie co nie,ja nie musiałam sprzątać żeby tak wszyscy robili. To jakaś wyjątkowa rodzina,zobaczymy co dalej bo dopiero nie cały tydzień tu jestem,Dobrej nocki wszystkim życzę
20 października 2019 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Nincia, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim! Oby to dobrze na przyszłość wróżyło!
20 października 2019 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nincia, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim! Oby to dobrze na przyszłość wróżyło!

Ja też nie
25 października 2019 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
No przecież bym nie kłamała, też pierwszy raz się z tym spotkałam widocznie znają się na rzeczy,żeby tak wszędzie było