Szukam koleżanki 5

16 listopada 2019 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
A to inna praca, bo ja jadę do seniorki
16 listopada 2019 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
angii

A to inna praca, bo ja jadę do seniorki :-)

Życzę Ci żebyś dobrze trafiła. Spokojnej pracy. 
16 listopada 2019 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję bardzo
19 listopada 2019 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
Podbijam temat, bo niestety pierwszy raz wyjeżdżam z Aterimą i już pod względem organizacyjnym mi się nie podobają..kilka dni przed wyjazdemi dopiero teraz dostałam info na ostatnią chwilę, przy czym musiałam sama dzwonic ciagle, pytać...zobaczymy jak będzie dalej. W kazdym razie jadę jednak do NEUNKIRCHEN 66538, więc może tam ktoś chętny się znajdzie na nową znajomość, to będzie mi miło
19 listopada 2019 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
angii

Podbijam temat, bo niestety pierwszy raz wyjeżdżam z Aterimą i już pod względem organizacyjnym mi się nie podobają..kilka dni przed wyjazdemi dopiero teraz dostałam info na ostatnią chwilę, przy czym musiałam sama dzwonic ciagle, pytać...zobaczymy jak będzie dalej. W kazdym razie jadę jednak do NEUNKIRCHEN 66538, więc może tam ktoś chętny się znajdzie na nową znajomość, to będzie mi miło :-)

Nie lubię ich byłam z nimi mało płacili i ten ich chory okres rozliczeniowy
19 listopada 2019 17:36 / 4 osobom podoba się ten post
No właśnie mi się coś od początku nie podobają..kręcą. Najpierw obiecali mi dużo większą stawkę, ostatecznie okazało się, że jadę za dużo mniej..brak kontaktu. Jakoś już na wstępie nie budzą mojego zaufania, ale jeszcze ich nie skreślam ostatecznie, choć patrząc na opinie innych opiekunek nie wygląda to obiecująco..
19 listopada 2019 17:56 / 4 osobom podoba się ten post
angii

No właśnie mi się coś od początku nie podobają..kręcą. Najpierw obiecali mi dużo większą stawkę, ostatecznie okazało się, że jadę za dużo mniej..brak kontaktu. Jakoś już na wstępie nie budzą mojego zaufania, ale jeszcze ich nie skreślam ostatecznie, choć patrząc na opinie innych opiekunek nie wygląda to obiecująco..

Pojedziesz zobaczysz, sprawdzisz,zawsze możesz zmienić firmę a może jeszcze nie podpisałaś umowy  ?.Na długo jedziesz? Pewnie na 2 miesiące, tak przypuszczam, ze świętami. Powodzenia 
19 listopada 2019 18:09 / 5 osobom podoba się ten post
angii

Podbijam temat, bo niestety pierwszy raz wyjeżdżam z Aterimą i już pod względem organizacyjnym mi się nie podobają..kilka dni przed wyjazdemi dopiero teraz dostałam info na ostatnią chwilę, przy czym musiałam sama dzwonic ciagle, pytać...zobaczymy jak będzie dalej. W kazdym razie jadę jednak do NEUNKIRCHEN 66538, więc może tam ktoś chętny się znajdzie na nową znajomość, to będzie mi miło :-)

Źle opinie o Aterima med słyszałam. Nie ma firm idealnych ale oni już lecą w kulki. 
19 listopada 2019 18:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Źle opinie o Aterima med słyszałam. Nie ma firm idealnych ale oni już lecą w kulki. 

Raczej w KULE
19 listopada 2019 19:36 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Raczej w KULE

O każdej można by rzec, że to bomba z opóznionym.zaplonem. 
20 listopada 2019 15:01 / 5 osobom podoba się ten post
hej Tak jadę na 2 miesiące, umowa podpisana. Czeka mnie 25 h podróży,bo ja z Mazur ;-) Przede mną święta i jednocześnie okrągłe 30 urodzinki w de, ale jakoś wytrzymam ;-) Trzeba być dobrej myśli
20 listopada 2019 16:14 / 4 osobom podoba się ten post
angii

hej Tak jadę na 2 miesiące, umowa podpisana. Czeka mnie 25 h podróży,bo ja z Mazur ;-) Przede mną święta i jednocześnie okrągłe 30 urodzinki w de, ale jakoś wytrzymam ;-) Trzeba być dobrej myśli :-)

Ja też z Mazur 
Powodzenia 
20 listopada 2019 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

O każdej można by rzec, że to bomba z opóznionym.zaplonem. :wiking:

To prawda wszystkie firmy jednakowe jeździłam już z trzema
02 grudnia 2019 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Czesc , jest jakas opiekunka w Bremen ?Zeby sobie gdzies wyjsc , spotkac sie ??
03 grudnia 2019 02:50 / 2 osobom podoba się ten post
angii

Podbijam temat, bo niestety pierwszy raz wyjeżdżam z Aterimą i już pod względem organizacyjnym mi się nie podobają..kilka dni przed wyjazdemi dopiero teraz dostałam info na ostatnią chwilę, przy czym musiałam sama dzwonic ciagle, pytać...zobaczymy jak będzie dalej. W kazdym razie jadę jednak do NEUNKIRCHEN 66538, więc może tam ktoś chętny się znajdzie na nową znajomość, to będzie mi miło :-)

Ktoś jest teraz na tym adresie o ile się nie mylę. Zapytaj jeszcze w Powitajkach przy kawie. Powodzenia 
PS 
Za mało chciała mi płacić ta firma więc z nimi nie miałam przymnosci wyjechać ale wiesz, że wszystko zależy od miejsca w jakie trafimy. Przyjemnej pracy