Szukam koleżanki 5

13 lutego 2020 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Nieee , już będę na zleceniu 

A szkoda 
14 lutego 2020 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

145km od Ciebie takze Kamilka na rowerek i tym razem Twoja kolej, zreszta obiecalas ze next time Ty przyjedziesz i jeszcze nie dotrzymalas slowa. Wiec czekam:dobranoc1::welcome::bezradny:

no tylko taka ewentualność . wszędzie z buta.miedzy borem lasem. Taka sytuacja. Miało być czerwone Prosie. .  .  nie ma nawet Damki.... 
26 lutego 2020 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem w Schönaich , niedaleko Boblingen
kod 71 101
Może któraś z Pań obecnie przebywa ?
Chętnie poznam, k 50+. 
26 lutego 2020 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Ja powtórzę bo wciąż nikogo nie znalazłam aczkolwiek tak naprawdę to za bardzo nie szukam, ale nie widzę podobnych kobietek czy panów z dziadkami Jestem pod kodem 38458 Velpke to duża wiocha,ale sklepów jest dużo bo nawet NKD i Deichmann nie wiem czy dobrze napisałam ten z butami i w trzech miejscach można wypić kawę i posiedzieć sobie,może ktoś się tu zawieruszył? tak jak ja 
26 lutego 2020 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
Punia

Jestem w Schönaich , niedaleko Boblingen
kod 71 101
Może któraś z Pań obecnie przebywa ?
Chętnie poznam, k 50+. 

Jak możesz przyjechać do Backnang to chętnie się z Tobą spotkam i napiję. Szczególnie w ten weekend mogę mieć nawet całe popołudnie wolne 
26 lutego 2020 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
Szadeeee... bardzo daleko..
26 lutego 2020 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
Od niedzieli będę w 31582 Nienburg/Weser
26 lutego 2020 18:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Do 17 lutego 25474 Ellerbek
Od 19 lutego 31749 Auetal do 5 kwietnia. :-) 

Będę 52 km od Ciebie...  Też do 6 kwietnia
 
26 lutego 2020 18:58 / 5 osobom podoba się ten post
Ja jestem od ciebie ok 140 km to jest daleko,ale napewno się ktoś znajdzie,chociaż u mnie nikt się nie znalazł,pewni mam wiochę zabitą dechami a szkoda bo nie mam do kogo gęby otworzyć zostaje mi tylko telefon  "do przyjaciela " jak było w tej grze -zapomniałam nazwy
26 lutego 2020 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Ja jestem od ciebie ok 140 km to jest daleko,ale napewno się ktoś znajdzie,chociaż u mnie nikt się nie znalazł,pewni mam wiochę zabitą dechami:smiech3: a szkoda bo nie mam do kogo gęby otworzyć zostaje mi tylko telefon :telefon1: "do przyjaciela " jak było w tej grze -zapomniałam nazwy:-)

Milionerzy
26 lutego 2020 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Milionerzy:-)

Dzięki kika to byli milionerzy a mnie wyleciało z głowy,starość nie radość 
26 lutego 2020 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dzięki kika to byli milionerzy:zaskoczenie1: a mnie wyleciało z głowy,starość nie radość :smiech:

Telefon do przyjaciela jest czasami na wagę miliona 
26 lutego 2020 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Ja jestem od ciebie ok 140 km to jest daleko,ale napewno się ktoś znajdzie,chociaż u mnie nikt się nie znalazł,pewni mam wiochę zabitą dechami:smiech3: a szkoda bo nie mam do kogo gęby otworzyć zostaje mi tylko telefon :telefon1: "do przyjaciela " jak było w tej grze -zapomniałam nazwy:-)

Nie przejmuj się wiochą taka jak ja mam to nikt nie ma. A miejsce super. Ale telefon i internet to dobry przyjaciel w takich miejscach
26 lutego 2020 22:00 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Nie przejmuj się wiochą:-) taka jak ja mam to nikt nie ma. A miejsce super. Ale telefon i internet to dobry przyjaciel w takich miejscach:-)

Na szczęście internet mam,telefon też i jeszcze tablet tylko że bardzo powolny,ale sobie radzę  "Trzeba sobie radzić rzekł Baca zawiązując buta dżdżownicą  Dzięki za wsparcie
26 lutego 2020 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Na szczęście internet mam,telefon też i jeszcze tablet tylko że bardzo powolny,ale sobie radzę:-)  "Trzeba sobie radzić rzekł Baca zawiązując buta dżdżownicą :smiech3: Dzięki za wsparcie:kwiatek dla ciebie2:

Dawaj namiary na  tego bacę z dżdżownica do moich owieczek