Zachodniopomorskie 4

30 maja 2017 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Super moze mi sie uda ze dwa dni wczesniej zjechac tez bym chciała z Malgi sie spodkac poznałysmy sie w tamtym roku jak byłam krotko w Dziwnowie na wczasach,w tym roku jade do Gdanska z corcia:-)

Jak masz dobry dojazd do Stargardu to może tam? Musimy się namiarami wymienić ale niekoniecznie dziś, póżno już trochę. Może jutro kompatybilnie otworzymy profile? :)

Dobranoc już mówię, bo czas lulu, rano muszę wstać o 6 stej - taka mała codzienna niedogodność :)
30 maja 2017 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak masz dobry dojazd do Stargardu to może tam? Musimy się namiarami wymienić ale niekoniecznie dziś, póżno już trochę. Może jutro kompatybilnie otworzymy profile? :)

Dobranoc już mówię, bo czas lulu, rano muszę wstać o 6 stej - taka mała codzienna niedogodność :)

Oki Dobranoc
31 maja 2017 09:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak masz dobry dojazd do Stargardu to może tam? Musimy się namiarami wymienić ale niekoniecznie dziś, póżno już trochę. Może jutro kompatybilnie otworzymy profile? :)

Dobranoc już mówię, bo czas lulu, rano muszę wstać o 6 stej - taka mała codzienna niedogodność :)

Tina do Stargardu mam 70 kilometow i kiepski dojazad jak na wekendowe dni,Szczecin by było dobrze 45 kliometrow ale dojad fajny udostepniłam email w profilu
31 maja 2017 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
31 maja 2017 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak masz dobry dojazd do Stargardu to może tam? Musimy się namiarami wymienić ale niekoniecznie dziś, póżno już trochę. Może jutro kompatybilnie otworzymy profile? :)

Dobranoc już mówię, bo czas lulu, rano muszę wstać o 6 stej - taka mała codzienna niedogodność :)

Tina a skąd ty jesteś??
31 maja 2017 11:05 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie dziewczyny pogodnego i spokojnego dnia. Pozdrawiamz Willich.
31 maja 2017 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Tina do Stargardu mam 70 kilometow i kiepski dojazad jak na wekendowe dni,Szczecin by było dobrze 45 kliometrow ale dojad fajny udostepniłam email w profilu:-)

Szczecin pasuje, jak najbardziej :). Wieczorkiem wyślę Ci namiary, niedawno wróciłam idę cuś upitrasić :)
31 maja 2017 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Tina a skąd ty jesteś??

Wioska około 30 km od Stargardu Szczecinskiego jak się jedzie w stronę Ińska :)A ty Joasiu koło Pyrzyc gdzieś, o ile dobrze pamiętam?

Dziń dybry.
Mamuelko mogę Ci zdawać relacje pogodowe :)
31 maja 2017 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wioska około 30 km od Stargardu Szczecinskiego jak się jedzie w stronę Ińska :)A ty Joasiu koło Pyrzyc gdzieś, o ile dobrze pamiętam?

Dziń dybry.
Mamuelko mogę Ci zdawać relacje pogodowe :)

tak ja mieszkam koło Pyrzyc ale często jeżdzę do Drawska pom. bo mój mąż z tamtych okolic
31 maja 2017 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wioska około 30 km od Stargardu Szczecinskiego jak się jedzie w stronę Ińska :)A ty Joasiu koło Pyrzyc gdzieś, o ile dobrze pamiętam?

Dziń dybry.
Mamuelko mogę Ci zdawać relacje pogodowe :)

Witaski kobietki to miło Tina.Insko to za Chociwelem o ile dobrze kojarze? Ae to nie koniec swiataSuper ze Szczecin tez by ci pasował,hym moze Joasia jeszcze Joasiu do kiedy ty w pracy?Pozdrawiam
01 czerwca 2017 07:33 / 5 osobom podoba się ten post
Witaski
01 czerwca 2017 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaski kobietki to miło Tina.Insko to za Chociwelem o ile dobrze kojarze? Ae to nie koniec swiata:-)Super ze Szczecin tez by ci pasował,hym moze Joasia jeszcze Joasiu do kiedy ty w pracy?Pozdrawiam:aniolki:

Mamuelko ja dopiero zaczęłam i ciągnę do 21lipca;-)
01 czerwca 2017 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki;-)
01 czerwca 2017 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaski kobietki to miło Tina.Insko to za Chociwelem o ile dobrze kojarze? Ae to nie koniec swiata:-)Super ze Szczecin tez by ci pasował,hym moze Joasia jeszcze Joasiu do kiedy ty w pracy?Pozdrawiam:aniolki:

Dokładnie Mamuelko, ale to prawie koniec świata, zwłaszcza jak na noc asfalt zwiną :)
Dzień dobry dziewczyny :)
02 czerwca 2017 07:32 / 1 osobie podoba się ten post