Zachodniopomorskie 4

05 września 2017 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
Hejka dziewczyny. U mnie nocka zimna, ale teraz słoneczko rozgrzewa. Spokojnego dzionka.
06 września 2017 07:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witaski w ten pochmurny dzionekZa oknem moze i pochmurny dzien ale za to my sie usmiechamy gorace dni nie dokuczaja,mozna poszalec na rowerku,chociaz i tak mi pogoda nie przeszkadzałaWiec zycze wszystkim usmiechu takiego jak u mnie,pozytywnego nastawienia,bezstresowego dnia wszak dzis juz sroda !!::
06 września 2017 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki ;-)miłego i spokojnego dnia;-) do wyjazdu mam 7 dni;-)
07 września 2017 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie dziewczyny, coraz chłodniejsze te ranki więc dłuższe wylegiwanie w ciepłym łóżeczku usprawiedliwione
Miłego, ciepłego i spokojnego dzionka
07 września 2017 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
07 września 2017 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki;-) u mnie zostalo 7 dni i do domu;-)miłego i spokojnego dnia życzę.
07 września 2017 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Hejka dziewczyny:)
08 września 2017 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie dziewczyny w pochmurny dzionek z Krefeld;-) Witaj Tina co tam u ciebie?? Pozdrawiam cieplutko i życze miłego i spokojnego dnia;-) 6 dni i kierunek Pl
08 września 2017 09:51 / 2 osobom podoba się ten post
Hejka kobitki. Pada, pada, pada. A ja siedzę w kuchni i rozpaliłam sobie w westfalce i teraz mam cieplutko. Miłego i ciepłego dzionka.
08 września 2017 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Joasia

Witajcie dziewczyny w pochmurny dzionek z Krefeld;-) Witaj Tina co tam u ciebie?? Pozdrawiam cieplutko i życze miłego i spokojnego dnia;-) 6 dni i kierunek Pl

Ja jestem Joasiu od dwóch tygodni w Szwajcarii. Miejsce bardzo ok. Potem napiszę dokładniej , teraz troche czasu ni mam :)

Witajcie dziewczyny.
08 września 2017 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja jestem Joasiu od dwóch tygodni w Szwajcarii. Miejsce bardzo ok. Potem napiszę dokładniej , teraz troche czasu ni mam :)

Witajcie dziewczyny.

Cześć Tina. A chłopaków to już nie witasz?...
08 września 2017 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja jestem Joasiu od dwóch tygodni w Szwajcarii. Miejsce bardzo ok. Potem napiszę dokładniej , teraz troche czasu ni mam :)

Witajcie dziewczyny.

Hej. A to zdziwiona jestem, nie pracujesz juz w Pl ? wróciłaś do opieki ?  :D 
08 września 2017 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Cześć Tina. A chłopaków to już nie witasz?...:-)

Nie zauważyłeś, że tu tak się wszystkie witamy, nie tylko Tina. Chyba domyślasz się dlaczego ?
08 września 2017 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Cześć Tina. A chłopaków to już nie witasz?...:-)

Hej chłopaku :)
08 września 2017 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Hej. A to zdziwiona jestem, nie pracujesz juz w Pl ? wróciłaś do opieki ?  :D 

Kamilko, miesieczne zmiany, kasa lepiej niż dobra , musialam się dość szybko decydować. Do DE bym nie wróciła bo by mi na to samo wyszło.