Zachodniopomorskie 4

11 września 2017 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Poniedziałek jak to poniedziałek będzie fajniusi jak się skończy :)
Witajcie dziewczyny :)
12 września 2017 08:11 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie dziewczyny u mnie 1 dzień i kilka godzin ;-) i do domu pomomo pochmurnego i deszczowego ranka humor mi dopisuje... Pozdrawiam i życze miłego i spokojnego dnia
12 września 2017 08:28 / 3 osobom podoba się ten post
Witaski och szczesliwa Joasia jeszcze troszke i do domu pewnie juz spakowama!Miłego wtorku
12 września 2017 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
A wyłamię się i napiszę- dzieńdoberek kobitki :)
12 września 2017 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A wyłamię się i napiszę- dzieńdoberek kobitki :)

13 września 2017 09:06 / 4 osobom podoba się ten post
Miłego dnia koleżanki;-) jutro wieczorkiem ruszam do domu już z niwcierpliwością przebieram nogami;-)pozdrawiam cieplutko i miłego dnia zycze
13 września 2017 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Hejka dziewczyny. Ranek deszczowy i zimny, ja już zaczynam pomału sezon palenia w piecu. Ale nic to...jak powiada przysłowie ..aby do wiosny. Milutkiego dzionka.
A Ty Joasia jak tak będziesz przebierać nogami to końcu dziurę w podłodze wytańczysz... Ale tańcz, tańcz ...dziurę naprawią.
13 września 2017 10:11 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć dziewczyny :)
Wczoraj po południu pohasałam po Bern, zakupiłam parę kosmetyków w Import Perfumerie. Mimo ,że w Szwajcarii jest wszystko drogie, do dobre kosmetyki czy perfumy można tu w naprawdę dobrej cenie dostać. Widziałam tubylca , który na katarynce wygrywał "Wind of change" Scorpionsów. Bardzo malowniczy obrazek. Nie filmowałam, bo czasu miałam trochę mało i wydało  mi się niestosowne nagrywanie ludzia centralnie , lub zza winkla, a i chciałam jeszcze zajrzeć tu i tam. Ale zamieszczam zdjęcie Zytglogge w Bern, czyli zegara na Spitalgasse, gdzie znajdują się sławne fontanny. Zdjęcie trochę krzywe, bo zebrało się sporo Chinczyków z aparatami i nie mogłam się między nich wcisnąć, aby zrobić własciwe ujęcie :) O fakcie obfitości Chinczyka w Bern już wcześniej poinformowała mnie żona dziadka :)

13 września 2017 14:37 / 2 osobom podoba się ten post
Joasia

Miłego dnia koleżanki;-) jutro wieczorkiem ruszam do domu już z niwcierpliwością przebieram nogami;-)pozdrawiam cieplutko i miłego dnia zycze

Joasiu szerokosciWitaski kobietki
14 września 2017 07:33 / 2 osobom podoba się ten post
Witaski kobietki Miłego dnia zycze wszystkimJoasia dzis do domku szczesliwa szerokosci Joasi raz jeszczeOdpoczywaj i baw sie dobrze na weselu
14 września 2017 08:59 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki ja juz nie moge sie doczekac wieczora ... Pozdrawiam serdecznie i życze wam spokojnych i bezstresowych dni
14 września 2017 11:51 / 2 osobom podoba się ten post
Joasia

Witajcie kobietki ja juz nie moge sie doczekac wieczora ... Pozdrawiam serdecznie i życze wam spokojnych i bezstresowych dni

Szerokiej drogi Joasiu.Mnie jeszcze niecały tydzień został, a że zmiany miesięczne to nawet nie zdążyłam się dobrze rozpakowac, a już się zawijam z powrotem.
Witam kobitki :)
14 września 2017 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
Joasia

Witajcie kobietki ja juz nie moge sie doczekac wieczora ... Pozdrawiam serdecznie i życze wam spokojnych i bezstresowych dni

Hejka dziewczyny. Spokojnego dzionka i aby do wyjazdu szybko dni zleciały.
Joasia, spokojnego i bezpiecznego  powrotu, szczęśliwego wypoczynku w domku.
15 września 2017 08:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry dziewczyny. Mgła dziś gęsta, ale przebija się przez nią słońce, będzie piękny dzionek :)
15 września 2017 08:23 / 1 osobie podoba się ten post
Witaski kobietkiTina u mnie tez słoneczko ale jaki bedzie cały dzien, hym to dopiero wieczorkie moge powiedziec ,tak sie tu zmienia!Miłego dnia zycze  wszystkim