Zachodniopomorskie 4

08 kwietnia 2017 19:02 / 3 osobom podoba się ten post
To ja tez podciagne hihihihihi
09 kwietnia 2017 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Coz to zachodniopomorzanki spia?Milutkiej niedzieliCzy ktos wie co z Tina?
09 kwietnia 2017 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
09 kwietnia 2017 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Witam zachodniopomorskie wieczorową porą z Aichach

10 kwietnia 2017 07:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien doberek.Miłego dzionka zycze
10 kwietnia 2017 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Witam dziewczyny i słonecznego poniedziałku, miło znowu z Wami się witać.
10 kwietnia 2017 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzien dobry :-)Coz to zachodniopomorzanki spia?Milutkiej niedzieli:disco:Czy ktos wie co z Tina?

Mamuelko w pracy jestem- po Wielkanocy zjeżdżam do domu. Wiosna, na dworze fajnie, to się nie bardzo chce przed komputerem siedzieć.

Heloł dziewczyny, miłego dnia :)
10 kwietnia 2017 15:55 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mamuelko w pracy jestem- po Wielkanocy zjeżdżam do domu. Wiosna, na dworze fajnie, to się nie bardzo chce przed komputerem siedzieć.

Heloł dziewczyny, miłego dnia :)

Tina.....Gdzieś była jak Cię nie było.....???
Pozdrawiam i ściskam......
10 kwietnia 2017 16:02 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Tina.....Gdzieś była jak Cię nie było.....???
Pozdrawiam i ściskam......:-)

Króliki i wewióry w ogrodzie ganiałam :)
Trochę się działo u mnie , ale pozytywnie- tu u mojej podopiecznej negatywnie, nie dośc ,że jej stan zdrowia się pogorszył, to nagle jeszcze okazało się, że jej starszy syn ma guza mózgu i to z tych najgorszych-glejak wielopostaciowy. Facet który był okazem zdrowia, teraz po operacji już praktycznie nie funkcjonuje-potrafi ja i nein powiedzieć. Mimo, że to nie mój krewny, to ta wiadomość też mnie zszokowała, bo to fajny gość po prostu.
10 kwietnia 2017 16:13 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Króliki i wewióry w ogrodzie ganiałam :)
Trochę się działo u mnie , ale pozytywnie- tu u mojej podopiecznej negatywnie, nie dośc ,że jej stan zdrowia się pogorszył, to nagle jeszcze okazało się, że jej starszy syn ma guza mózgu i to z tych najgorszych-glejak wielopostaciowy. Facet który był okazem zdrowia, teraz po operacji już praktycznie nie funkcjonuje-potrafi ja i nein powiedzieć. Mimo, że to nie mój krewny, to ta wiadomość też mnie zszokowała, bo to fajny gość po prostu.

To jest przykre. Nie jest się pewnym dnia ani godziny.....Dziś funkcjonujesz a jutro możesz być rosliną.....Okropne
Ale cieszę się, że u Ciebie pozytywnie i oby jak najdłużej......
A króliki i Wiewióry zostaw w spokoju. Niech się same ganiają......
10 kwietnia 2017 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mamuelko w pracy jestem- po Wielkanocy zjeżdżam do domu. Wiosna, na dworze fajnie, to się nie bardzo chce przed komputerem siedzieć.

Heloł dziewczyny, miłego dnia :)

Miło ze jestes Tina,po swietacch ja tyz zjezdzam  do dom na krotka chwile! Juz martwiłam sie o ciebieFajnie ze zawitałas do mnas .Smutne to co sie stało ale choroba nie wybiera niestety ,szkoda tylko człowiekaMiłego wieczorku i zagladaj do nas czasem
10 kwietnia 2017 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Miło ze jestes Tina,po swietacch ja tyz zjezdzam  do dom na krotka chwile! Juz martwiłam sie o ciebie:tak:Fajnie ze zawitałas do mnas .Smutne to co sie stało ale choroba nie wybiera niestety ,szkoda tylko człowieka:bezradny:Miłego wieczorku i zagladaj do nas czasem:papa:

Szkoda, co zrobic. Teraz siedzę , oglądam wiadomości z pdp. Jednym okiem patrząc w monitor a drugim w telewizor. Zeza rozbieżniego dostanę, albo jakiego wytrzeszczu 
A co Mamuelko u Ciebie? Poczytałam twoje wpisy i teraz ja się martwię :)
10 kwietnia 2017 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Szkoda, co zrobic. Teraz siedzę , oglądam wiadomości z pdp. Jednym okiem patrząc w monitor a drugim w telewizor. Zeza rozbieżniego dostanę, albo jakiego wytrzeszczu :-)
A co Mamuelko u Ciebie? Poczytałam twoje wpisy i teraz ja się martwię :)

Tina było mineło,trzeba isc do przodu!Nie ten to inny!Ajak nie to tez bedzie dobrze,za kazdym razem czegos sie ucze!I bede twardsza!Moj Pdp u ktorego pracowałam 6 lat umarłna 4 dzien po moim zjezdzie,ale ja wiedziałam ze to kwestja dni,miesiac miałam meczacy ale dalował mi wido umieraniaA tak wszystko oki dalej bede tam do jego zony jezdzic!No to uwazaj kochana bo wiesz  my musimy dobrze patrec hihiMiłego wieczorku
10 kwietnia 2017 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Tina było mineło,trzeba isc do przodu!Nie ten to inny!Ajak nie to tez bedzie dobrze,za kazdym razem czegos sie ucze!I bede twardsza!Moj Pdp u ktorego pracowałam 6 lat umarłna 4 dzien po moim zjezdzie,ale ja wiedziałam ze to kwestja dni,miesiac miałam meczacy ale dalował mi wido umierania:-(A tak wszystko oki dalej bede tam do jego zony jezdzic!No to uwazaj kochana bo wiesz  my musimy dobrze patrec hihi:-)Miłego wieczorku :buziaki1:

No pewnie- przede wszystkim jesteśmy samodzielnymi jednostkami i dopiero czując się dobrze samemu ze sobą, można jakąś sensowną relację zbudować, ale też przymusu nie ma.
Jeszcze trafisz na swojego księcia, czy połówkę jabłka- jeżeli można to tak określić. Ogólnie dajesz radę, jesteś radosną osobą to i dalej się ułoży 
10 kwietnia 2017 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No pewnie- przede wszystkim jesteśmy samodzielnymi jednostkami i dopiero czując się dobrze samemu ze sobą, można jakąś sensowną relację zbudować, ale też przymusu nie ma.
Jeszcze trafisz na swojego księcia, czy połówkę jabłka- jeżeli można to tak określić. Ogólnie dajesz radę, jesteś radosną osobą to i dalej się ułoży :taniec2:

Na pewno,Dzieki za dobre słowa dobra kobietoMiłego wieczorku oraz spokojnej nocy Dobranoc