Zachodniopomorskie 4

10 kwietnia 2017 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc, bądź grzeczna :)
10 kwietnia 2017 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dobranoc, bądź grzeczna :)

Postaram sie hihihi
11 kwietnia 2017 08:40 / 3 osobom podoba się ten post
To dziś ja przywitam Zachodniopomorskie :::::)))))))
11 kwietnia 2017 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dołanczam do przywitania zachodniopomorzanekPiz.......y jak w Kieleckim hihi,miłego dzionka
11 kwietnia 2017 14:30 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. U mnie nic nie wieje, jest całkiem przyjemnie chociaż nie tak ciepło jak wczoraj, w nocy to nawet burza wiosenna zaszczyciła nas swoja obecnością. Miłego dnia
12 kwietnia 2017 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien doberek kobietkiMiłego dzionka zycze
12 kwietnia 2017 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Witam dziewczyny, ślę buziaki na dzień dobry , miłego dzionka i już spadam dalej,pa
13 kwietnia 2017 07:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien doberek Miłego dnia wszystkim
13 kwietnia 2017 15:49 / 4 osobom podoba się ten post
Witam kobitki popołudniową porą, miłego dzionka i spokojnego,
13 kwietnia 2017 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mamuelko w pracy jestem- po Wielkanocy zjeżdżam do domu. Wiosna, na dworze fajnie, to się nie bardzo chce przed komputerem siedzieć.

Heloł dziewczyny, miłego dnia :)

Dołek Cię nie dopadł ?? Ten wielkanocny 
13 kwietnia 2017 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Dołek Cię nie dopadł ?? Ten wielkanocny :lol1:

A w dołku wielkanocnym jajka z niespodzianką :)

Nie Myszo. Dołka nie mam-zamulało mnie jakoś 2 tygodnie po przyjeżdzie do pracy, ale zaczęłam biegać a sąsiadka mi pokazała jeszcze gdzie jest fitness studio i siłownia do której ona sama chodzi. Całkiem bliziutko. No i drałuję tam teraz na 2 godziny 3 razy w tygodniu i nie mam dołkowych tendencji :)

Witajcie dziewczyny :)
13 kwietnia 2017 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A w dołku wielkanocnym jajka z niespodzianką :)

Nie Myszo. Dołka nie mam-zamulało mnie jakoś 2 tygodnie po przyjeżdzie do pracy, ale zaczęłam biegać a sąsiadka mi pokazała jeszcze gdzie jest fitness studio i siłownia do której ona sama chodzi. Całkiem bliziutko. No i drałuję tam teraz na 2 godziny 3 razy w tygodniu i nie mam dołkowych tendencji :)

Witajcie dziewczyny :)

Alez masz fajnie .Tu gdzie jestem tez cos  jest ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie !No i ile to kosztuje w DE chetnie bym poszła !Musze sie dowiedziec ale to juz nastepnym razem jak tu przyjade!
13 kwietnia 2017 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Alez masz fajnie .Tu gdzie jestem tez cos  jest ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie !No i ile to kosztuje w DE chetnie bym poszła !Musze sie dowiedziec ale to juz nastepnym razem jak tu przyjade!:-)

Cena chyba zależy od klubu i pakietu. Ja mam tylko na siłownię i korzystanie z niej 3 razy w tygodniu kosztuje tutaj 25 eur miesięcznie.
Korzyść i dla ciała i dla ducha :). Ale trzeba uważac, bo jak złapiesz bakcyla to wciąga :)
13 kwietnia 2017 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Cena chyba zależy od klubu i pakietu. Ja mam tylko na siłownię i korzystanie z niej 3 razy w tygodniu kosztuje tutaj 25 eur miesięcznie.
Korzyść i dla ciała i dla ducha :). Ale trzeba uważac, bo jak złapiesz bakcyla to wciąga :)

Tina 25 euro na tydzien czy na miesiąc, bo mało kumata jestem ??
Tutaj mam rower i super się jeżdzi ale często myślę o siłowni w DE, zwłaszcza w zimowych miesiącach. 
13 kwietnia 2017 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tina 25 euro na tydzien czy na miesiąc, bo mało kumata jestem ??
Tutaj mam rower i super się jeżdzi ale często myślę o siłowni w DE, zwłaszcza w zimowych miesiącach. 

Na miesiąc. Fajna rzecz, tym bardziej że zimą nie biega się z entuzjazmem. A na siłowni jest trener i oceni twoją kondycję i stosownie do niej zaproponuje cwiczenia.