Mazowieckie 2

23 listopada 2017 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
No gdzie Wy ??? Mazowszanki ?
23 listopada 2017 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No gdzie Wy ??? Mazowszanki ?

Odpowiedziałbym ale nie jestem Mazowszanką, Kujawianką ani żadną inną   ...anką też nie. :)
23 listopada 2017 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Odpowiedziałbym ale nie jestem Mazowszanką, Kujawianką ani żadną inną   ...anką też nie. :)

Upsss....ale fajnie, że odpowiedziałeś. Sorki. To jak to będzie...? Mazowszanin, Mazowiak...wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
23 listopada 2017 22:29 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Upsss....ale fajnie, że odpowiedziałeś. Sorki. To jak to będzie...? Mazowszanin, Mazowiak...wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008

Mazowiecki 
23 listopada 2017 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mazowiecki :hihi:

wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008Eee...chyba nie...To by dopiero było !
23 listopada 2017 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Mazowiecki :hihi:

Nie mam aż takich koligacji niestety albo na szczęście. Ale Mazowszanki lubię  choć nie mam nic przeciwko wielce urodziwej kobiecej społeczności z innych regionów.
23 listopada 2017 22:44 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Nie mam aż takich koligacji niestety albo na szczęście. Ale Mazowszanki lubię  choć nie mam nic przeciwko wielce urodziwej kobiecej społeczności z innych regionów.

Koligacji pewnie nie masz,ale korzenie mazowieckie i owszem...? Chyba,że jesteś np.wielkopaninem ,a udajesz mazowszanina,żeby się za imprezę 18-go grudnia załapać?
23 listopada 2017 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Koligacji pewnie nie masz,ale korzenie mazowieckie i owszem...? Chyba,że jesteś np.wielkopaninem ,a udajesz mazowszanina,żeby się za imprezę 18-go grudnia załapać?

Wielkim Panem, jak piszesz , nie jestem. Na imprezy chodzę jedynie wtedy, jak jestem zapraszany. A urodziłem sie na Mazowszu i pewnie tu umrę, choc to akurat nie jest takie pewne, bo czasami wybywam poza granice nie tylko regionu. :)
23 listopada 2017 22:51 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Wielkim Panem, jak piszesz , nie jestem. Na imprezy chodzę jedynie wtedy, jak jestem zapraszany. A urodziłem sie na Mazowszu i pewnie tu umrę, choc to akurat nie jest takie pewne, bo czasami wybywam poza granice nie tylko regionu. :)

Wiem,że nie jesteś Wielkim Panem,nawet mi to przez myśl nie przeszło.
23 listopada 2017 22:55
ivanilia40

Wiem,że nie jesteś Wielkim Panem,nawet mi to przez myśl nie przeszło.

Sama napisałas "Chyba,że jesteś np.wielkopaninem" . To nie wiem co miałas na myśli . 
23 listopada 2017 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Zapraszamy  wszystkich chętnych
 
23 listopada 2017 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

No Cieszcie się kochane bo z mojego regionu to już nikogo nie ma  chyba:-( 

To moze pomyslimy o naszym regionie?
23 listopada 2017 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Sama napisałas "Chyba,że jesteś np.wielkopaninem" . To nie wiem co miałas na myśli . 

To,że lubisz inne ...anki. Możesz być ukorzeniony w innych regionach. Dlatego się zasugerowałam.
23 listopada 2017 23:03 / 2 osobom podoba się ten post
To , że jestem z Mazowsza nie czyni mnie ani lepszym ani gorszym. A to , że lubię dziewczyny, to chyba raczej normalne. A tak, na marginesie, to faktycznie lubię imię Anna. Może dlatego, ze jako dziecię, mówiłem na siebie Ania , to taki dziecięcy skrót od Andrzej i tak mi zostało.
23 listopada 2017 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

To , że jestem z Mazowsza nie czyni mnie ani lepszym ani gorszym. A to , że lubię dziewczyny, to chyba raczej normalne. A tak, na marginesie, to faktycznie lubię imię Anna. Może dlatego, ze jako dziecię, mówiłem na siebie Ania , to taki dziecięcy skrót od Andrzej i tak mi zostało.

My się tu nie licytujemy,kto lepszy a kto gorszy. Nie wiem skąd u ciebie taki napad złości i czytanie na opak,może to wpływ dziwnej pogody,bo do pełni jeszcze trochę.