Dlaczego zostałam opiekunką osób starszych?

25 października 2017 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nie oszukujmy się, ja zostałam opiekunką przez złą sytuację finansową mojej rodziny. Bardzo nas to ratuje, teraz mam w procare dość przyzwoitą stawkę, ze mogę utrzymać wsyztskich w tym dziecko na studiach, ostatni się ostal). Jest ciężko wiadomo...
25 października 2017 22:50 / 7 osobom podoba się ten post
Krystyna761

Nie oszukujmy się, ja zostałam opiekunką przez złą sytuację finansową mojej rodziny. Bardzo nas to ratuje, teraz mam w procare dość przyzwoitą stawkę, ze mogę utrzymać wsyztskich w tym dziecko na studiach, ostatni się ostal). Jest ciężko wiadomo...

Tylko współczuć. Pracować na wszystkich. To może, poza tym ostatnim,niech oni wszyscy też do De do pracy wyjadą. Najlepiej do opieki. 
No nie oszukujmy się, i Procare się ucieszy....
15 listopada 2017 12:22
Krystyna761

Nie oszukujmy się, ja zostałam opiekunką przez złą sytuację finansową mojej rodziny. Bardzo nas to ratuje, teraz mam w procare dość przyzwoitą stawkę, ze mogę utrzymać wsyztskich w tym dziecko na studiach, ostatni się ostal). Jest ciężko wiadomo...

Ciężko, ale damy radę ;) Ważne, żeby legalnie wyjechać i o nic się nie matwić poza rodziną pozostawioną w PL, ale oni też sobie poradzą.. a my wrócimy z workiem pieniędzy :))))))))
15 listopada 2017 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
Prawdę mówiąc... wybrałam ten zawód głównie dla pieniędzy. Chciałam pomóc finansowo rodzinie, córce która ma niepełnosprawnego synka. Ale też lubię nawet tą pracę. Tylko za bliskimi czasami się tęskni.
01 września 2018 16:44 / 2 osobom podoba się ten post

widzę że nie jestem sama. przychodzi w zyciu chwila, gdzie wszystko sie sypie i wali na łeb. po rozwodzie zostałysmy trzy na świecie - ja, córka i mama. nic w zyciu nie miałam za darmo więc i tym razem musiałam coś ze sobą zrobić, żeby bieda nie zajrzała nam w oczy. właśnie dlatego - zostałam opiekunką. troche przypadkiem, troche z wlasnego uporu. i podobnie jak u wielu tu obecnych, tęsknota robi swoje. mimo wszystkich przeszkód, na dziś zamierzam się trzymać branży.


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2793/sprawy-rodzinne--zwiazki--milosc--przyjazn/milosc-niejedno-ma-imie/page/39


 

13 stycznia 2018 13:27
Zapraszam na mojego bloga. Pisze tam rowniez o tym, co powinna robic opiekunka, a czego nie moze. Oprocz tego opowoadania ze zlecen, felietony, nauka jezyka i przepisy na obiady lub proste gotowce. Pisze o roznych mozliwosciach zatrudnienie i co sie z tym wiaze. http://kasiaperla.blogspot.com
13 stycznia 2018 13:27 / 1 osobie podoba się ten post
Zapraszam na mojego bloga. Pisze tam rowniez o tym, co powinna robic opiekunka, a czego nie moze. Oprocz tego opowoadania ze zlecen, felietony, nauka jezyka i przepisy na obiady lub proste gotowce. Pisze o roznych mozliwosciach zatrudnienie i co sie z tym wiaze. http://kasiaperla.blogspot.com
13 stycznia 2018 14:36 / 8 osobom podoba się ten post
gruba

Zapraszam na mojego bloga. Pisze tam rowniez o tym, co powinna robic opiekunka, a czego nie moze. Oprocz tego opowoadania ze zlecen, felietony, nauka jezyka i przepisy na obiady lub proste gotowce. Pisze o roznych mozliwosciach zatrudnienie i co sie z tym wiaze. http://kasiaperla.blogspot.com

Przepraszam z góry za może niezbyt grzeczne pytanko , alee....poza Tobą w domu wszyscy zdrowi ? Mam nadzieję , że tak i  życzę wszystkiego co najlepsze .....Nie przesadzasz czasem z tą swoją reklamą bloga ? ...Kobieto , wystarczy napisac w jednym wątku i ten , kto będzie miał ochotę zajrzy do tego Twojego bloga .....W każdym bądź razie mi go / tego bloga / skutecznie obrzydziłaś i nie mam ochoty do niego zaglądać . Bez urazy , bo to tylko moje zdanie .
13 stycznia 2018 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przepraszam z góry za może niezbyt grzeczne pytanko , alee....poza Tobą w domu wszyscy zdrowi ? Mam nadzieję , że tak i  życzę wszystkiego co najlepsze .....Nie przesadzasz czasem z tą swoją reklamą bloga ? ...Kobieto , wystarczy napisac w jednym wątku i ten , kto będzie miał ochotę zajrzy do tego Twojego bloga .....W każdym bądź razie mi go / tego bloga / skutecznie obrzydziłaś i nie mam ochoty do niego zaglądać . Bez urazy , bo to tylko moje zdanie .

Nie marszcz noska, zbyt ladnie dzisiaj wygladasz
14 stycznia 2018 10:35 / 3 osobom podoba się ten post
gruba

Zapraszam na mojego bloga. Pisze tam rowniez o tym, co powinna robic opiekunka, a czego nie moze. Oprocz tego opowoadania ze zlecen, felietony, nauka jezyka i przepisy na obiady lub proste gotowce. Pisze o roznych mozliwosciach zatrudnienie i co sie z tym wiaze. http://kasiaperla.blogspot.com

Mam pytanie .Czy kasiaperla,gruba i barbara b. z niebieskiego forum to wszystko Ty?Bo czytam od dawna to co na sąsiednim forum piszesz i chciałabym miec jasność.
14 stycznia 2018 13:02 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Mam pytanie .Czy kasiaperla,gruba i barbara b. z niebieskiego forum to wszystko Ty?Bo czytam od dawna to co na sąsiednim forum piszesz i chciałabym miec jasność.

No Kasia uważaj, bo pytanie niewinne, a zaraz posypią się znowu poważne zarzuty na czerwono o prywatności, pomawianiu, nękaniu i innych wymysłach, gusłach i tym podobnych. Teraz skończyło się już sraanie po agreście. Na każde pytanie znajdzie się paragraf i czerwona czcionka, a może nawet za niedługo i  

Co do samego bloga, to o ile przemyślenia i złote myśli na nim – że się tak delikatnie wyrażę są kontrowersyjne, podobnie zresztą jak autorka tegoż, o tyle lekcje języka niemieckiego są branżowe oraz bardzo merytoryczne i na pewno mega pomocne dla osób planujących pracę w charakterze opiekunki. Żebyś jednak perłowa Barbaro z dumy nie pękła, muszę zaznaczyć, że zdarzają Ci się w tych lekcjach również błędy i nie chodzi tutaj o literówki, które ktoś tam przyjazny Ci w komentarzach zarzuca. Chodzi o typowo szkolne błędy, na przykład pomyłka w rodzajnikach, a co za tym idzie w ich odmianie przez przy przypadki w podawanych przez Ciebie przykładach. Jednak z ręką na sercu przyznać muszę, że mimo, iż byk Ci się trafi, robisz kawał dobrej roboty i to docenić należy.
Natomiast dygresje Twoje i mędrkowanie to nie moja bajka, choć czasem… miewasz rację, ale tylko czasem…
14 stycznia 2018 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
ewal8

No Kasia uważaj, bo pytanie niewinne, a zaraz posypią się znowu poważne zarzuty na czerwono o prywatności, pomawianiu, nękaniu i innych wymysłach, gusłach i tym podobnych. Teraz skończyło się już sraanie po agreście. Na każde pytanie znajdzie się paragraf i czerwona czcionka, a może nawet za niedługo i :wiezienie: 
:lol3: :lol3:
Co do samego bloga, to o ile przemyślenia i złote myśli na nim – że się tak delikatnie wyrażę są kontrowersyjne, podobnie zresztą jak autorka tegoż, o tyle lekcje języka niemieckiego są branżowe oraz bardzo merytoryczne i na pewno mega pomocne dla osób planujących pracę w charakterze opiekunki. Żebyś jednak perłowa Barbaro z dumy nie pękła, muszę zaznaczyć, że zdarzają Ci się w tych lekcjach również błędy i nie chodzi tutaj o literówki, które ktoś tam przyjazny Ci w komentarzach zarzuca. Chodzi o typowo szkolne błędy, na przykład pomyłka w rodzajnikach, a co za tym idzie w ich odmianie przez przy przypadki w podawanych przez Ciebie przykładach. Jednak z ręką na sercu przyznać muszę, że mimo, iż byk Ci się trafi, robisz kawał dobrej roboty i to docenić należy.
Natomiast dygresje Twoje i mędrkowanie to nie moja bajka, choć czasem… miewasz rację, ale tylko czasem…

No to chyba sprawdze co ta gruba pisze. Podyskutujemy.
14 stycznia 2018 14:31 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Mam pytanie .Czy kasiaperla,gruba i barbara b. z niebieskiego forum to wszystko Ty?Bo czytam od dawna to co na sąsiednim forum piszesz i chciałabym miec jasność.

A mnie tam wsio rawno , czy...Kasiapierła ...czy Barbara ...czy gruba .
Nie chce mi sie po innych forach lofrować .
14 stycznia 2018 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
ewal8

No Kasia uważaj, bo pytanie niewinne, a zaraz posypią się znowu poważne zarzuty na czerwono o prywatności, pomawianiu, nękaniu i innych wymysłach, gusłach i tym podobnych. Teraz skończyło się już sraanie po agreście. Na każde pytanie znajdzie się paragraf i czerwona czcionka, a może nawet za niedługo i :wiezienie: 
:lol3: :lol3:
Co do samego bloga, to o ile przemyślenia i złote myśli na nim – że się tak delikatnie wyrażę są kontrowersyjne, podobnie zresztą jak autorka tegoż, o tyle lekcje języka niemieckiego są branżowe oraz bardzo merytoryczne i na pewno mega pomocne dla osób planujących pracę w charakterze opiekunki. Żebyś jednak perłowa Barbaro z dumy nie pękła, muszę zaznaczyć, że zdarzają Ci się w tych lekcjach również błędy i nie chodzi tutaj o literówki, które ktoś tam przyjazny Ci w komentarzach zarzuca. Chodzi o typowo szkolne błędy, na przykład pomyłka w rodzajnikach, a co za tym idzie w ich odmianie przez przy przypadki w podawanych przez Ciebie przykładach. Jednak z ręką na sercu przyznać muszę, że mimo, iż byk Ci się trafi, robisz kawał dobrej roboty i to docenić należy.
Natomiast dygresje Twoje i mędrkowanie to nie moja bajka, choć czasem… miewasz rację, ale tylko czasem…

Ja zapytałam tylko bez komentowania żadnego, tyle to tu chyba jeszcze wolno,ale dzięki za ostrzeżenie:)Koleżanka i tak nie odpowiedziała póki co.Może odpowie.Poczekam:)
14 stycznia 2018 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Mam pytanie .Czy kasiaperla,gruba i barbara b. z niebieskiego forum to wszystko Ty?Bo czytam od dawna to co na sąsiednim forum piszesz i chciałabym miec jasność.

Tak.