Dlaczego zostałam opiekunką osób starszych?

22 marca 2017 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Dla kasy to wyjechało do De 99% osób.Reszta dla przyjemności.

Ale co nie którzy nie mowią tego glośno .
22 marca 2017 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

:yeah:Ale co nie którzy nie mowią tego glośno .

Mówisz o tej reszcie.?Hi.hi
22 marca 2017 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Mówisz o tej reszcie.?Hi.hi

tak-dokladnie:
22 marca 2017 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Jak w pracowni musi być, no to wiadomo jaki.
22 marca 2017 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Jak masz w planach serię horrorów,to super sie nadaję,charakteryzowac nawet nie trzeba 
22 marca 2017 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak masz w planach serię horrorów,to super sie nadaję,charakteryzowac nawet nie trzeba :smiech3:

Jakich tam horrorów .....na kocyku za bobaska będziesz pozowała 
22 marca 2017 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
A wiesz,że to moze być ciekawe doświadczenie?  Chyba chętnie bym spróbowała,bo jesteś jedyną osoba na świecie,która twierdzi,że mozna ze mnie coś wykrzesać.
22 marca 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Lubisz wyzwania.... ja też
22 marca 2017 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jak masz w planach serię horrorów,to super sie nadaję,charakteryzowac nawet nie trzeba :smiech3:

No to już przesadziłaś i to grubo. Mądry Geronimo, że Ci nie wierzy. 
22 marca 2017 22:08 / 8 osobom podoba się ten post
Kiedyś najlepsza moja psiapsiółka powiedziała mi, że przede mą światła nie widzi i ja jakby też nie widziałam... Ale się jakoś tak uparłam... światła nie było faktycznie, a w cieniu ta robota dla opiekunek osób starszych... Kurcze innego wyboru nie było... Jedyna możliwość
23 marca 2017 10:49 / 8 osobom podoba się ten post
Dla mnie praca w opiece to przypadek ale pozytywny. Nie narzekam Mam koleżankę, której z wielu powodów nie jest łatwo. Namawiam ją ale ona nie cierpi niemieckiego. Zawsze ze swoich wyjazdów mam porobione zdjęcia, które jej wysyłam aby zobaczyła jak to wygląda od środka. Uważam, że w tej pracy "dorosłe" kobiety poradzą sobie bez trudu. Pozostaje tylko kwestia języka.
28 kwietnia 2017 18:21
Ann1967

Tego nie da się wybaczyć co zrobił ten człowiek dla nas...dla domu..dla dzieci...zniszczył wszystko...ja płacę najwieksza cenę..to tak tylko w skrócie...
Jestem silna...Ale też mam ciężkie dni..chwile zwątpienia..jak każdy..

Miła pani się myli, zostawiła mnie dziewczyna z którą byłem długo. Kredyt za mieszkanie nadal spłacam i nie jest prawdą, że tylko kobiety cierpią po rozstaniu.

Dyskusja w blogu Rambo8. O.
28 kwietnia 2017 18:34
Nie wiem czy zostanę opiekunem ale praca na budowie mnie zwyczajnie męczy. Praca na wysokości rusztowania albo dachy i nie ważne czy słońce, czy deszcz robota musi być skończona. Majster tylko chodzi a my szarzy robole robimy wszystko. Cały dzień na nogach, nadgodziny, dźwiganie. Pracuję tak 7 lat. Po rozstaniu z laską postanowiłem wyjechać. Miałem jechać na budowę ale mam już dość tej roboty, chcę spróbować czegoś nowego. Na budowach też chleją, jak ich nie przyłapią to pracują tylko my niechlejący musimy więcej roboty odwalać a kapować nikt nie kapuje na kolegę z pracy. Jak w Polsce chleją to pewnie za granicą też, towarzystwo nie dla mnie. Ogólnie chcę poszukać innej roboty, dziewczyny i zacząć od nowa. Nie chcę jechać za wcześnie bo mnie wywalą, nie mam wiedzy, nie wspomnę o niemieckim.

Dyskusja w blogu = Rambo8. O.
Dyskusja o spotkaniu = Poznawajki są jak z bajki. O.
12 września 2017 22:03
A dlaczego nie? 

Dobre zarobki, 
lubię to, co robię
Każda rodzina to nowe wyzwanie, nowa sytuacja do ogarnięcia...
 
12 września 2017 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
Ta... wciąż zadaję sobie to pytanie :P