Wielkanoc w DE

09 kwietnia 2019 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

i bydziemy ajazuchen :smiech2: a tu akurat na każdym drzewku wiszą "kololowe"

Hej karlus a ty powidz jake to było radyjo z tymi slonskymi szlagierami?
09 kwietnia 2019 22:48 / 1 osobie podoba się ten post
09 kwietnia 2019 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Elka40
https://radiofm-online.com/radio-slask
:-)

Kochany z ciebie szac
10 kwietnia 2019 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
ja po ślonsku nie godom ale też na sztele jade w przyszłym tygodniu. Wielkanoc i majówka...
10 kwietnia 2019 13:55 / 3 osobom podoba się ten post
Magi123

ja po ślonsku nie godom ale też na sztele jade w przyszłym tygodniu. Wielkanoc i majówka...

No to sobie możemy ręke podać
09 kwietnia 2020 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
Może coś znajdziesz? Ninciu
09 kwietnia 2020 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Moi drodzy. Ja wiem ten temat był pewnikiem poruszany już miliardy bilionów razy. Ale że pierwszy raz w mej karierze niańki osób starszych jestem u naszych sąsiadów za zielona granicą. Czy macie może jakieś typowe niemieckie przepisy na ten czas. Bo od siebie chce zrobić biała Kubacki z ciemnym piwem i cebulą jak robimy u mnie + jajka faszerowane (oczywiście wszystko bez przesady, ale żebym i ja miała jakąś namiastkę gastryczną jak to mówi moja osobista babcia) + zrobię babkę a sernik kupię w piekarni (oczywiście nie smakuje jak swojski alee jest nie najgorszy) 
09 kwietnia 2020 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Może coś znajdziesz? Ninciu:gotowanie:

Dorotee nie zrozumiałam cię co mogę sobie znaleźć, mnie znowu przedłużyli pobyt  ale tylko o jeden dzień co to się wyprawia, dokąd ja tu będę siedzieć  jeszcze raz mi przedłużą to chyba się mocno zdenerwuję  chociaż wolę się nie denerwować bo jak to mówią "złość piękności szkodzi" 
09 kwietnia 2020 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Dorotee nie zrozumiałam cię co mogę sobie znaleźć, mnie znowu przedłużyli pobyt :-( ale tylko o jeden dzień co to się wyprawia, dokąd ja tu będę siedzieć :modlmy sie: jeszcze raz mi przedłużą to chyba się mocno zdenerwuję :nerwowa1: chociaż wolę się nie denerwować bo jak to mówią "złość piękności szkodzi" :hihi::hejka:

Nicią, teraz czas tak pory pany że nie znasz dnia ani godziny. Miałam jechać 17 . 04 na stałą sztele a się okazało że nowe miejsce od 5.04. Wszyscy jesteśmy w czarnej  dziurze i nikt nie wie co jak i kiedy. Nie mowię ze mnie to nie ten teges, bo zawsze chce wiedzieć na czym stoje i co mogę zaplanować
09 kwietnia 2020 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dorotee nie zrozumiałam cię co mogę sobie znaleźć, mnie znowu przedłużyli pobyt :-( ale tylko o jeden dzień co to się wyprawia, dokąd ja tu będę siedzieć :modlmy sie: jeszcze raz mi przedłużą to chyba się mocno zdenerwuję :nerwowa1: chociaż wolę się nie denerwować bo jak to mówią "złość piękności szkodzi" :hihi::hejka:

O atmosferze świat wielkanocnych w Niemczech .  Może do Twojego czasu zniosą u nas kwarantanne? Szukaj pozytywów . Premia świąteczna . Moze Extra od rodziny . 
09 kwietnia 2020 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

O atmosferze świat wielkanocnych w Niemczech .  Może do Twojego czasu zniosą u nas kwarantanne? Szukaj pozytywów . Premia świąteczna . Moze Extra od rodziny . :aniolki:

Teraz rozumiem, premia od firmy napewno będzie ale od rodziny to się okaże ,jakoś to wszystko wytrzymuję bo nie ma wyjścia ,nie jest ze mną tak źle,może faktycznie zniosą już kwarantannę w Polsce fajnie by było ja mam tylko chwilkę takie słabości,potem się podnoszę 
09 kwietnia 2020 17:44
Powiedzcie mi kochani czy jutro w Dolnej Saksoni są pootwierane sklepy czy zamknięte? bo podobno to jest dzień wolny od pracy a co jest ze sobotą pootwierane sklepy czy zamknięte.
09 kwietnia 2020 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro nieczynne sklepy , w sobotę powinny być otwarte . 
09 kwietnia 2020 18:22
dorotee

Jutro nieczynne sklepy , w sobotę powinny być otwarte . 

Dziękuję dorotee bo bym się wygłupiała idąc jutro do sklepu ,jakoś mnie słabo informują a  od pdp to nic się nie dowiem,u niej jest źle z pamięcią,spokojnego wieczoru życzę
09 kwietnia 2020 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dziękuję dorotee bo bym się wygłupiała idąc jutro do sklepu :hihi:,jakoś mnie słabo informują a  od pdp to nic się nie dowiem,u niej jest źle z pamięcią,spokojnego wieczoru życzę:-)

U mnie całe dnie są spokojne wzajemnie