Wielkanoc w DE

29 marca 2018 12:24 / 2 osobom podoba się ten post
Jesteśmy same, nikt nie przyjeżdża. Zakupione zostały malowane jajka, ciasto, mięso i już.
29 marca 2018 14:50 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Zmeczona jestem ale wam zapodam jeszcze pomysl na potrawe,na wielkanoc moze wam sie przyda. Faszerowane jaja.
Gotujemy jaja,obieramy,przekrajamy na pol. Wyciagamy zoltka,wkladamy do miski,do tego troche majonezu,pokrojona papryka,szczypior. Warzywa musza byc pokrojone bardzo drobno,to wszystko mieszamy. Z tego sie robi taka pasta jajeczna,dodajemy przypraw,sol,pieprz i taka paste jajeczna nakladamy do srodka polowek jajek. Palce lizac takie dobre! :mniam: Mozna sobie kombinowac i dac do pasty np. krojona natke pietruszki albo cos innego.

A to znasz? Przepis na farsz
Podsmażyć krojoną cebulę, i pieczarki z przyprawami. Odcedzić, i ostudzić, wymieszać z gotowanymi żółtkami, majonezem, dodać krojoną pietruszkę, i koperek. Przyprawić do smaku.
29 marca 2018 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

A to znasz? Przepis na farsz
Podsmażyć krojoną cebulę, i pieczarki z przyprawami. Odcedzić, i ostudzić, wymieszać z gotowanymi żółtkami, majonezem, dodać krojoną pietruszkę, i koperek. Przyprawić do smaku. :hihihi:

Pieczarek z jajkiem i majonezem tom nigdy nie jadla,az bede musiala kiedys zrobic. Ja robie zawsze sprawdzone dania,na jedno kopyto,nowosci nie robie ale jak mnie ktos poleci to zawsze sprobuje. Wtedy calkiem inaczej sie robi,chetniej i z mysla o tej osobie
31 marca 2018 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

1babka dla dwóch facetów,znaczy sklepowa?:-)

Sklepowa nie była zainteresowana, kupiłem piaskową.
31 marca 2018 16:57 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

Tez ta babka ze sklepu mnie zastanowila.
Moze w De to i facetow maja w sklepach na Wielkanoc?

Głodnemu chleb na myśli?
31 marca 2018 22:45 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Sklepowa nie była zainteresowana, kupiłem piaskową. :-)

Widac byles malo przekonywujacy Przeca to wiadome,ze lepiej miec babke sklepowa niz taka do jedzenia
01 kwietnia 2018 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj jedliśmy babkę i zostało nam jeszcze pół na jutro. Jutro robię żurek z torebki, poza tym nudy.
01 kwietnia 2018 16:30
mikser

Głodnemu chleb na myśli? :gwizdanie:

Oj zebys wiedzial 
02 kwietnia 2018 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
Margarette51

czy pojechalybyscie na swieta wielkanocne bez bonusow swiatecznych i za 1150 euro dojednej osoby i lekkiego zlecenia?

Droga opiekunko decyzja należy tylko do ciebie, przy skrajnej sytuacji mieć albo nie mieć 1150 euro robi kolosalną różnicę. Wesołych świąt.
09 kwietnia 2019 15:20 / 1 osobie podoba się ten post
hej, jak tam u Was wielkanoc? pracujecie?
09 kwietnia 2019 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
no tak, żeby pojechać na urlop to nawet i w święta muszę ciulać ( to po śląsku)
09 kwietnia 2019 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Niymartw się chopie jo tyz we swinta robia i to na popolednie
09 kwietnia 2019 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

no tak, żeby pojechać na urlop :moje_wakacje: to nawet i w święta muszę ciulać ( to po śląsku) :smiech2:

Się oczywiście splakałam  No to cały Luke
09 kwietnia 2019 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Jo se tyż na Wielkanoc na Niemcy śmigna
09 kwietnia 2019 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
i bydziemy ajazuchen a tu akurat na każdym drzewku wiszą "kololowe"