Komputerowe SOS 2

06 marca 2018 13:22
Kruszynka64

Pisze z tableta niemieckiego,nie wiem,czy to jakas roznica. Dodajac zdjecie,a potem posta,naciskam wyslij i post zazwyczaj jest niepelny.Nawet bez obrazka. Nie wiem o co chodzi,bo nie zawsze tak jest.


Zgłosiłem, dziękuję. O.

Dziekuje rowniez Oliver. 
14 czerwca 2018 19:47
Może mi jakaś mądra głowa podpowie co mam robić. Nie mogę się zalogować na swoją pocztę. Wielkość liter mi się przestawia. Ale na skypie i na forum mogę pisaś normalnie. No tak jeszcze nie miałam.
 
Juz sobie poradziłam. Odinstalowałam troszkę, potem na nowo i jest ok. 
13 grudnia 2018 15:09
Akurat w tym wątku.A mian.zalogowalam się do Gumtree i był tam taki trick opłac ogłoszenie, 'sprytnie' (wraz z resjstacja i oplata).Pozniej się okazało że nie mam konta, a opłaciłam.Na przelewy24 nikt nie przyjmie reklamacji-trzeba do administratora strony.Po wysłaniu mailów(odrzucone!) .Za diabła nie mogę wejść na tą stronę.Zna ktoś Gumtree???
14 grudnia 2018 10:07
Elka40

Akurat w tym wątku.A mian.zalogowalam się do Gumtree i był tam taki trick opłac ogłoszenie, 'sprytnie' (wraz z resjstacja i oplata).Pozniej się okazało że nie mam konta, a opłaciłam.Na przelewy24 nikt nie przyjmie reklamacji-trzeba do administratora strony.Po wysłaniu mailów(odrzucone!) .Za diabła nie mogę wejść na tą stronę.Zna ktoś Gumtree???

Podałaś maila? Kiedyś dawałem ogłoszenie, że szukam pracy na maila, załapało.
14 grudnia 2018 10:59
Wyszło że zapłaciłam za jeszcze nie zamieszczone ogloszenie a ono owszem jest, ale żeby aktywować muszę ponownie dokonać platnosci