Komputerowe SOS 2

22 października 2017 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
alexana

Wiem:-)ale pożaliłam się ...i może troszkę ulżyło ,ale nie do końca .Będę szczęśliwa jak to zainstaluje:-)

Coś w końcu będzie.Albo dekoder ,albo karta do wymiany.
22 października 2017 10:04 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Musi być dekoder polsatowki by zadziałało.
Nie wiem, czy to nie jest nawet tak, że karta jest przypisana do konkretnego dekodera.

Z tego co wiem Tak wlaśnie jest -musi być też decoder polsatu .
22 października 2017 15:01
basiaim

Musi być dekoder polsatowki by zadziałało.
Nie wiem, czy to nie jest nawet tak, że karta jest przypisana do konkretnego dekodera.

próbowałam też kartę z modułem włożyć bezpośrednio do telewizora ....już ma taką opcję i wbudowany dekoder i też d...a.A moduł wystarcza jako dekoder .Tak mi powiedział ten pan z Polsatu
22 października 2017 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
alexana

próbowałam też kartę z modułem włożyć bezpośrednio do telewizora ....już ma taką opcję i wbudowany dekoder i też d...a.A moduł wystarcza jako dekoder .Tak mi powiedział ten pan z Polsatu

Moja siostra miala we Wloszech Polsata ale miala ze soba oryginalny dekoder. 
15 grudnia 2017 11:28
tina 100%

Albo odptaszkować Ipv6, bo wygląda na to że ją łaczy przez ten protokół.

Dobrze,ze tu jestes bo mam pytanie jaki laptop polecasz do zakupu?? Nie kce brac w ciemno a potrzeba mi do internetu,muzyki i filmow bo mam zawsze na wyjezdzie filmy z pendrajwa zapisane do ogladania. Bardzo prosze o rade
15 grudnia 2017 17:16 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dobrze,ze tu jestes bo mam pytanie jaki laptop polecasz do zakupu?? Nie kce brac w ciemno a potrzeba mi do internetu,muzyki i filmow bo mam zawsze na wyjezdzie filmy z pendrajwa zapisane do ogladania. Bardzo prosze o rade :buziaki:

Tu masz kilka laptopów własnie takich na twoje potrzeby. Procek Intel Pentium i 4 GB Ramu w zupełności wystarczy. 
 Tylko nieśmiało przypomnę, że o lapka trzeba dbać- nie klikac nie wiadomo w co i gdzie, nie ściągać niepotrzebnego oprogramowania, porzadkować dysk, sprawdzac czy programy np. otwierające się w autostarcie muszą się faktycznie w ten sposób otwierać-np. Skype co dużo ramu zuzywa. Jesli o tym się będzie pamiętac to lapek długo posłuży.
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,rodzaj-procesora_3!intel-pentium-.bhtml
 
16 grudnia 2017 12:27 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tu masz kilka laptopów własnie takich na twoje potrzeby. Procek Intel Pentium i 4 GB Ramu w zupełności wystarczy. 
 Tylko nieśmiało przypomnę, że o lapka trzeba dbać- nie klikac nie wiadomo w co i gdzie, nie ściągać niepotrzebnego oprogramowania, porzadkować dysk, sprawdzac czy programy np. otwierające się w autostarcie muszą się faktycznie w ten sposób otwierać-np. Skype co dużo ramu zuzywa. Jesli o tym się będzie pamiętac to lapek długo posłuży.
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,rodzaj-procesora_3!intel-pentium-.bhtml
 

Zaraz to przesylam do chlopaka mojej corki,niech no zrobi analize. Dostalam na urodziny tyz troche euro to bede mogla kupic drozszy cos kolo trzy tysiace to maks co moge wydac. Dziekuje dobra kobito za pomoc
16 grudnia 2017 12:40 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Zaraz to przesylam do chlopaka mojej corki,niech no zrobi analize. Dostalam na urodziny tyz troche euro to bede mogla kupic drozszy cos kolo trzy tysiace to maks co moge wydac. Dziekuje dobra kobito za pomoc :aniolki: :lovu2:

Skoro tak, to z czystym sumieniem mogę Ci ten polecić. Jeszcze szybszy procek Intel Core 3 i, cena ok, a Delle to ekstraklasa wśród komputerów- sama takowego posiadam, już drugi i nic mojego przywiązania do nich nie zmieni.
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-3567-15-6-intel-core-i3-6006u-4gb-ram-1tb-dysk-win10_1.bhtml
16 grudnia 2017 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Skoro tak, to z czystym sumieniem mogę Ci ten polecić. Jeszcze szybszy procek Intel Core 3 i, cena ok, a Delle to ekstraklasa wśród komputerów- sama takowego posiadam, już drugi i nic mojego przywiązania do nich nie zmieni.
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-3567-15-6-intel-core-i3-6006u-4gb-ram-1tb-dysk-win10_1.bhtml

Dziekuje!!! Jeszcze to przesle do niego niech zobaczy i bede miala z glowy. Ten rok to same wydatki,najpierw lodowka padla teraz laptop zmienie ale licze,ze w nastepnym roku bede juz bez takich wydatkow,moze na wakacje uzbieramy.
03 stycznia 2018 15:59
MeryKy

Ponowne uruchomienie komputera często naprawia jak coś naklikamy czy poknocimy. 

hahaha ponowne uruchomienie działa cuda ;D
a sama uzywam ccleanera, niewielkiego takiego programiku a dziala cuda
23 stycznia 2018 09:57
Pomożcie,jadę na nowe miejsce,podobno neta dopiero instalują,ale jak znam życie może to potrwać.Jak pobrać program do Medion Mobile talk z Aldi ?Kiedyś miałam,ale zapomniałam,a wolę się zabezpieczyć .
23 stycznia 2018 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Pomożcie,jadę na nowe miejsce,podobno neta dopiero instalują,ale jak znam życie może to potrwać.Jak pobrać program do Medion Mobile talk z Aldi ?Kiedyś miałam,ale zapomniałam,a wolę się zabezpieczyć .:zakupy w sieci:

23 stycznia 2018 10:19
MeryKy

Na tej stronie https://www.alditalk.de/downloads-formulare klikasz: 

MEDIONmobile Verbindungsassistent für Windows

Mery kochana,ale jeżeli kupię pierwszą startówkę,jak ją zarejestrować?
23 stycznia 2018 10:42
Kruszynka64

Mery kochana,ale jeżeli kupię pierwszą startówkę,jak ją zarejestrować?

To było już dawno jak używałam Aldi Talk.O ile dobrze pamietam, można zarejsestrować telefonicznie i przez internet.  Sądzę, że bedzie opis jak zakupisz kartę?
23 stycznia 2018 10:46
MeryKy

To było już dawno jak używałam Aldi Talk.O ile dobrze pamietam, można zarejsestrować telefonicznie i przez internet.  Sądzę, że bedzie opis jak zakupisz kartę?

Też nie mam pojęcia,korzystałam z Aldika dobre cztery lata temu