Jak minął dzień 2

14 kwietnia 2017 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Moja H.przesunęła o pół godz,czas wstawania.Nie wiem tylko czy to tak z okazji świąt,czy juz na stałe? Cieszyłoby mnie to,bo 7 a 7.30 robi mi różnicę.Aczkolwiek z czynności przy niej rano wykonywanych,to tylko czeszę włosy i wkładam kapcie.Babcia ma charakter,pomimo 96 lat stanowczo odmawia pomocy.Uparty drugi Koziorożec.Rozumiem ją.

Marta ja jak zaczynałam tutaj pracę to sniadanie bylo o 7, wiec wstawalam o 6.
W ciągu 2 lat udalo mi sie tak przesunąć godziny ze teraz jemy o 8:30. Ja wstaje  o 7:15, czasem wczesniej, lubié w szlafroku wypic kawę na tarasie ,(oczywiscie jak jest cieplo)z papieroskiem w ręku. 
14 kwietnia 2017 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

Popatrz!
Marta - młoda dziewczyna, a jaka realistka i optymistka jednocześnie. Aż miło poczytać.
A ty? Jak będziesz tak fantazjowała, to tylko te straszne sny ci zostaną.

Uwierz w Misia!

Jam nie młoda,ale zawsze optymistycznie zakładam że sie nie zawiodę bo co nam kobietom innego pozostaje,tylko domysły
14 kwietnia 2017 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Marta ja jak zaczynałam tutaj pracę to sniadanie bylo o 7, wiec wstawalam o 6.
W ciągu 2 lat udalo mi sie tak przesunąć godziny ze teraz jemy o 8:30. Ja wstaje  o 7:15, czasem wczesniej, lubié w szlafroku wypic kawę na tarasie ,(oczywiscie jak jest cieplo)z papieroskiem w ręku. 

Ja tu zmian czynić nie będę bo jestem tylko " przelotem".A że śpioch,to wiadomo.Dlatego cieszy mnie każde dodatkowe pół godzinki z rana.
14 kwietnia 2017 10:10 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

Ja tu zmian czynić nie będę bo jestem tylko " przelotem".A że śpioch,to wiadomo.Dlatego cieszy mnie każde dodatkowe pół godzinki z rana.

Jeśli tak zostanie, to na pewno stała opiekunka się baaardzo ucieszy ;) :)!
14 kwietnia 2017 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Ja tu zmian czynić nie będę bo jestem tylko " przelotem".A że śpioch,to wiadomo.Dlatego cieszy mnie każde dodatkowe pół godzinki z rana.

Też jestem śpiochem, mogłabym wstawać później,i tak czynie jesienia i zima, ale wiosna i lato budzi  mnie do życia. 
14 kwietnia 2017 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Jeśli tak zostanie, to na pewno stała opiekunka się baaardzo ucieszy ;) :)!

Salazar, chyba ze stała opiekunka jest rannym ptaszkiem co to lubi o świcie wstawać, haha, znam taką jedną :)
14 kwietnia 2017 10:24 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara48

Salazar, chyba ze stała opiekunka jest rannym ptaszkiem co to lubi o świcie wstawać, haha, znam taką jedną :)

Basiu, TA stała opiekunka na 100% nie jest rannym ptaszkiem, powiedziałabym nawet, że wręcz przeciwnie :D.

Pozdrawiam przy okazji wszystkich urlopujących się, czekających na urlop również oraz tych, którzy z urlopu wrócili :)!
14 kwietnia 2017 10:36 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Basiu, TA stała opiekunka na 100% nie jest rannym ptaszkiem, powiedziałabym nawet, że wręcz przeciwnie :D.

Pozdrawiam przy okazji wszystkich urlopujących się, czekających na urlop również oraz tych, którzy z urlopu wrócili :)!

To faktycznie super takie pół godzinki zyskać :)
Dla mnie to wstawanie o 6 było bardzo uciążliwe. 
Pozdrawiam Ciebie również :)
14 kwietnia 2017 10:59 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Jeśli tak zostanie, to na pewno stała opiekunka się baaardzo ucieszy ;) :)!

Dobrze,od dzisiaj delikatnie babci sugeruję że późne wstawanie to jest to co tygryski ( czytaj : opiekunki) lubią najbardziej

A stała opiekunka jak  sie powygrzewa na południowym słoneczku to przyjedzie baaardzo rozleniwiona.
14 kwietnia 2017 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Dobrze,od dzisiaj delikatnie babci sugeruję że późne wstawanie to jest to co tygryski ( czytaj : opiekunki) lubią najbardziej:-)

A stała opiekunka jak  sie powygrzewa na południowym słoneczku to przyjedzie baaardzo rozleniwiona.

E tam,zaraz rozleniwiona. Pospac dluzej to lubi ale energia ja tak rozpiera,ze na miejscu nie usiedzi spokojnie
14 kwietnia 2017 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
Wiem.Ona równocześnie sprząta,gotuje ,babcię kąpie i makijaż sobie robi.Wysiadam przy niej ;-)
14 kwietnia 2017 14:12 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Wiem.Ona równocześnie sprząta,gotuje ,babcię kąpie i makijaż sobie robi.Wysiadam przy niej ;-)

I jeszcze gada przy tym przez telefon!
14 kwietnia 2017 15:01
fioletowa.mysz

I jeszcze gada przy tym przez telefon! :-)

To się nazywa dobra "logistyka" 
14 kwietnia 2017 15:14
fioletowa.mysz

I jeszcze gada przy tym przez telefon! :-)

Chyba trochę plotkujemy,Myszo F.;-)
14 kwietnia 2017 17:27 / 6 osobom podoba się ten post
Na błogim leniuchowaniupani.B., ciasto upiekla, spacerek zaliczylam, w biegu bo deszcz mnie spotkał. Jutro może pieczeń też mi się upiecze