Jak minął dzień 2

22 kwietnia 2017 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja mam takie z koronki po mojej Grosstante, ale jeszcze nie było sposobnej okazji do wystąpienia:-):-)

Z ciekawości zapytam ....czy ...one mają takie pęknięcie w ' rozkroku ' , wiesz , takie szparkie ....czy może klapkie odpinaną w razie pilnej potrzeby ?
22 kwietnia 2017 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Jak sie takie gatki nosi to nie ma " pilnych potrzeb" bo facet spojrzy i mu ochota przechodzi...
Hi hi,wiem Barbaro że ty o innych potrzebach ale no...takie też są
22 kwietnia 2017 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Z ciekawości zapytam ....czy ...one mają takie pęknięcie w ' rozkroku ' , wiesz , takie szparkie ....czy może klapkie odpinaną w razie pilnej potrzeby ?:smiech2:

Klapkę mają odpinaną, ale czy to coś przyspieszy? Wątpię, skomplokowana część garderoby damskiej to raczej jest
22 kwietnia 2017 12:55 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Klapkę mają odpinaną, ale czy to coś przyspieszy? Wątpię, skomplokowana część garderoby damskiej to raczej jest:-):-):-)

Bez dokładnej depilacji to może opóźnić . Wystraczy , że jakiś " pukielek " się okręci wokół guziczka albo nawet dziurki od niego , przytrzaśnie się . Nie pozostanie nic innego jak wziąć nożyczki i pukielka odciąć ....Kuźwa ...może być opóźnienie 
22 kwietnia 2017 13:55 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Jak sie takie gatki nosi to nie ma " pilnych potrzeb" bo facet spojrzy i mu ochota przechodzi...
Hi hi,wiem Barbaro że ty o innych potrzebach ale no...takie też są:-)

No nie wiem, co przechodzi to nie są takie gaciory jak nosił Briget Jones? spłaszczajacoujęddrniające zwane też antygwałtami, tylko delikatna koronka do kolan, baweła, batik, nie takie krochmalone. Raczej z kategorii Reizwaesche
22 kwietnia 2017 14:02 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

Jak sie takie gatki nosi to nie ma " pilnych potrzeb" bo facet spojrzy i mu ochota przechodzi...
Hi hi,wiem Barbaro że ty o innych potrzebach ale no...takie też są:-)

Takie gatki trzeba umiec zdejmować a nie tak sruuuu ....... i gotowe 
22 kwietnia 2017 21:25 / 5 osobom podoba się ten post
Mimo znienawidzonej od wielu lat daty dzień minął spokojnie . Z samego rana wzięło mnie na wspomnienia ....oczy zaczęły za bardzo podpiekać .Lepszego wyjścia nie było jak machnąć sobie konkretny makijaż i pamiętać , że się do ludzi upodobniło a w rozmazanym tuszu jest mi niezbyt ładnie . Na popołudniowej szychcie nie było czasu na wspominki , bo Aja dzisiaj bardzo humorzasta była i co kilkanaście minut z toalety chciała korzystać . Naburmuszona , pyskata , wszystko na nie ... w końcu dostała ode mnie opitol . Skorzystałam z okazji , że Dobra Siostra w drugim kibelku i nie słyszała jak zjebutuję ( ale kulturalnie ) siostrę . Przy ostatnim podejściu nasza Aja wyznała mi " nie słuchaj wszystkiego co ja mówię , bo wiem , że mówię źle ...ale to nerwy moje " ...I gitarra ... Przed 21 zeszłam " na nockę " . Koleżanka stwierdziła , że się Aji odmieniło na dobre , że chyba moje zjebutanko pomogło . Aja od kilku dni miewa jakie takie paskudne humory , że bez kija nie podchodź . Wiemy , że to stary , chory człowiek , ale na łeb sobie nie możemy pozwolić wejść . Trochę ją już znam i wiem kiedy mam się nie odzywać a kiedy trzeba tupnąć ....Dzień zleciał , jeszcze przyszły tydzień i do domku .
22 kwietnia 2017 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mimo znienawidzonej od wielu lat daty dzień minął spokojnie . Z samego rana wzięło mnie na wspomnienia ....oczy zaczęły za bardzo podpiekać .Lepszego wyjścia nie było jak machnąć sobie konkretny makijaż i pamiętać , że się do ludzi upodobniło a w rozmazanym tuszu jest mi niezbyt ładnie . Na popołudniowej szychcie nie było czasu na wspominki , bo Aja dzisiaj bardzo humorzasta była i co kilkanaście minut z toalety chciała korzystać . Naburmuszona , pyskata , wszystko na nie ... w końcu dostała ode mnie opitol . Skorzystałam z okazji , że Dobra Siostra w drugim kibelku i nie słyszała jak zjebutuję ( ale kulturalnie ) siostrę . Przy ostatnim podejściu nasza Aja wyznała mi " nie słuchaj wszystkiego co ja mówię , bo wiem , że mówię źle ...ale to nerwy moje " ...I gitarra ... Przed 21 zeszłam " na nockę " . Koleżanka stwierdziła , że się Aji odmieniło na dobre , że chyba moje zjebutanko pomogło . Aja od kilku dni miewa jakie takie paskudne humory , że bez kija nie podchodź . Wiemy , że to stary , chory człowiek , ale na łeb sobie nie możemy pozwolić wejść . Trochę ją już znam i wiem kiedy mam się nie odzywać a kiedy trzeba tupnąć ....Dzień zleciał , jeszcze przyszły tydzień i do domku .

Basiu....Jak Ty pojedziesz do domku, Andrejka też na urlopie to ta nowa koleżanka z dwiema siostrami zostanie ????
22 kwietnia 2017 22:06 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Basiu....Jak Ty pojedziesz do domku, Andrejka też na urlopie to ta nowa koleżanka z dwiema siostrami zostanie ????

Nie . Przyjedzie " podmiana " dla mnie . Bystra , stara ( mimo młodego wieku ) wyga , która da sobie świetnie radę .....chyba . Zmienniczka Andrei to młodziutka dziewczyna , ale świetnie sobie radzi . Tylko ta nasza Aja od kilku dni próbuje coś " wymodzić " , ale nie dajemy jej szans ....Aja zawsze miała charakterek , nie na prózno Andrea nazwała ją Zła Siostrą . To dobra kobieta , ale ma takie , jakieś dyrektorsko-dyktatorskie zapędy , które trzeba w odpowiednim czasie tłumić . Robimy ( wszystkie ) to w miarę cicho , żeby Dobra się nie denerwowała , bo jest " sercowa " . Obie siostry zaakceptowały " młodą " , bo jej nie idzie nie polubić . Drobna , szczupła( niestety )  blondyneczka o buzi aniołka , ale z glową na karku - konkretna , wie czego chce . Mimo , że niedługo , bo chyba ok. 2 lat pracuje w opiece , ale wiedzę posiada . No jest fajna , dogadujemy się zupełnie dobrze i jest okey ...a humorki Aji puszczamy koło uszu ...jesli zaczyna przesadzac to się ją z lekka usadza i już .
22 kwietnia 2017 22:09 / 7 osobom podoba się ten post
Nuda. Tak moge podsumowac kolejny dzien w pracy
22 kwietnia 2017 22:12 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Nuda. Tak moge podsumowac kolejny dzien w pracy

Zapraszam do mnie )) tu mam nadmiar wszystkiego )), nudził się na pewno nie będziesz.,już babcia nie pozwoli.,a i może nie była by zazdrosna )))
22 kwietnia 2017 22:22 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Zapraszam do mnie )) tu mam nadmiar wszystkiego )), nudził się na pewno nie będziesz.,już babcia nie pozwoli.,a i może nie była by zazdrosna )))

Kazdy ma jakies atrakcje.Ty zazdrosna babcie,Baska młoda bladynke (po co ? ) a u mnie nuda 
Atrakcje to mam jak rogalików nie ma w jednej piekarni to sobie drałuje do drugiej 
22 kwietnia 2017 22:31 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Kazdy ma jakies atrakcje.Ty zazdrosna babcie,Baska młoda bladynke (po co ? :-)) a u mnie nuda 
Atrakcje to mam jak rogalików nie ma w jednej piekarni to sobie drałuje do drugiej :-)

Młoda ....nie dośc , że młoda to ładna i szczuplutka gadzina ...jakby tego malo było 
22 kwietnia 2017 22:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Młoda ....nie dośc , że młoda to ładna i szczuplutka gadzina ...jakby tego malo było :placz3:

no to ci pomoge  dawaj ja do mnie 
22 kwietnia 2017 22:41 / 8 osobom podoba się ten post
ORIM

no to ci pomoge :-) dawaj ja do mnie :lol3:

Orim ...wiesz ...tyle razy Ci pisałam , że Ty jesteś ' stary rwiarz i to ze znakiem Q ..na początku '  ...Toż ona dla mnie jak córka jest ...co Ty kuźwa myslisz , że matka ( to ja ! ) chciałaby za zięcia kogoś , kto już czterdziechę przekroczył ? ....Ochu..ochu...oszalałeś , czy co ?! Nie ma bata ...teraz to ją dopiero będę strzegła jak oka w głowie