Jak minął dzień 2

22 kwietnia 2017 22:44 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Orim ...wiesz ...tyle razy Ci pisałam , że Ty jesteś ' stary rwiarz i to ze znakiem Q ..na początku ' :lol3: ...Toż ona dla mnie jak córka jest ...co Ty kuźwa myslisz , że matka ( to ja ! ) chciałaby za zięcia kogoś , kto już czterdziechę przekroczył ? ....Ochu..ochu...oszalałeś , czy co ?! Nie ma bata ...teraz to ją dopiero będę strzegła jak oka w głowie :lol3: 

no pies ogrodnika z ciebie 

i zaraz,zaraz jakiego ziecia  ....Ochu..ochu...oszalałaś , czy co ?!  tak na kilka dni pożycze i oddam 
22 kwietnia 2017 22:52 / 7 osobom podoba się ten post
ORIM

no pies ogrodnika z ciebie :-)

i zaraz,zaraz jakiego ziecia :-) ....Ochu..ochu...oszalałaś , czy co ?!  tak na kilka dni pożycze i oddam :-)

To tym bardziej N I E ...ja tak po bożemu chciałam . Najpierw ślub ...welon i te bajery różniste . Pierdziuuuu...jak bys się zdecydował to bym poprosiła kolegę z naszego forum , którego często na Youtubie słucham , żebyśmy obadwa na chórze , podczas ceremonii " Ave Maryja " ryknęli ....Jejku ...ale czadowo by było......E ...lepiej nie ...zostańmy kolegami na forum . Nie chce Cię za zięcia ...nawet przyłatanego . Koleżankę proszę zostawić mi w spokoju ....rozpustniku jeden  
22 kwietnia 2017 23:08 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dzisiejszy minął na wizycie w jednym sklepie i zakupach. A nakupowałem sobie butów, koszul i spodni. Całą wielką torbę!!
Wszystko na lato. Wywaliłem z szaf niemal wszystko. )) Znudziło mi się. W poniedziałek zawiozę do ladung kleidung. 
Mojej Pdp też z rozpędu zakupiłem dwie bluzki, kieckę na lato i skarpety na zimę. ))
Musiałem tam jednak wrócić, żeby oddać co nieco )) Ale to i tak dobry wynik był. 

22 kwietnia 2017 23:14 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Nuda. Tak moge podsumowac kolejny dzien w pracy

Orim, nuda jest twórcza. 
Też po śniadaniu poczułem znudzenie. Rezultat? Zamieniłem Geld na szmaty.
Jutro wystrojony poparaduje se do kościoła, jakiś koncert ma być. 
23 kwietnia 2017 06:49 / 5 osobom podoba się ten post
Zarazy jedne )) człek pójdzie wcześniej spać ,a rano kopara opada )))
I tak Was kocham
23 kwietnia 2017 07:25 / 7 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzień dzisiejszy minął na wizycie w jednym sklepie i zakupach. A nakupowałem sobie butów, koszul i spodni. Całą wielką torbę!!
Wszystko na lato. Wywaliłem z szaf niemal wszystko. :-))) Znudziło mi się. W poniedziałek zawiozę do ladung kleidung. 
Mojej Pdp też z rozpędu zakupiłem dwie bluzki, kieckę na lato i skarpety na zimę. :-)))
Musiałem tam jednak wrócić, żeby oddać co nieco :-))) Ale to i tak dobry wynik był. 

A Ty co się tak stroisz.....??? Niedawno jakiś drogi pulower sobie kupiles.....
No ale żeby facet kiecki i bluzki kupował......?  Podobały się Pdp ???
23 kwietnia 2017 08:10 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze nie minął, ale mam nadzieje, że JAKOŚ minie. Dzisiaj czeka mnie wyjście z babcią na urodziny syna, mój niemiecki jest b.słaby i obawiam sie pytań od rodziny, a wiem że lubią "popytać", no i te "wariacje" babci przed wyjściem, ale nie ja pierwsza i ostatnie to miałam(zawsze to jakieś pocieszenie). W dodatku wczoraj uzgodniłyśmy z kuzynką, że mój pobyt tu przedłuży się gdzieś o 3 tygodnie, ja trochę więcej zarobie i kuzynka więcej odpocznie. Jeśli oczywiście babcia mnie nie pogoni lub ja nie trzasnę drzwiami szybciej.
23 kwietnia 2017 08:15 / 8 osobom podoba się ten post
No kuźwa patrz ! ....Nieraz było mi przykro , że mnie Orim nie rwie ....Teraz już jestem w domu . Otworzyłeś mi oczy tym , że " młodych i ładnych " nie podrywa . E....to spokojna moja rozczochrana .
23 kwietnia 2017 08:32 / 8 osobom podoba się ten post
A Ty za Orima nie mów tylko za siebie.....Oczom nie wierzę.....Chyba zateskniles za nami ??
23 kwietnia 2017 08:43 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No kuźwa patrz ! ....Nieraz było mi przykro , że mnie Orim nie rwie ....Teraz już jestem w domu . Otworzyłeś mi oczy tym , że " młodych i ładnych " nie podrywa . E....to spokojna moja rozczochrana .:tanczy:

To ja już też zrozumiałam dlaczego nie mam rwania. Też za młoda i za ładna jestem
23 kwietnia 2017 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

To ja już też zrozumiałam dlaczego nie mam rwania. Też za młoda i za ładna jestem :hihi:

No widzisssss .... Teraz wszystko jasne . Aniu , notowania Paolo w naszych sercach wzrosły , że hej . On nam dopiero oczy otworzył ....i po  ..pip..pip..pip bylo nam się zamartwiać ?
23 kwietnia 2017 08:58 / 7 osobom podoba się ten post
Z Tym Ojcem Dyrektorem to już przesadziłeś No mógłbyś dla Ewci kogoś innego wymyśleć, ciekawszego. Zasługuje na to. 
23 kwietnia 2017 08:59 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No widzisssss .... Teraz wszystko jasne . Aniu , notowania Paolo w naszych sercach wzrosły , że hej . On nam dopiero oczy otworzył ....i po  ..pip..pip..pip bylo nam się zamartwiać ?:smiech3:

Ja aż tak bardzo się nie przejmuję, mój osobisty małżonek czeka cierpliwie. Czasami tylko lekko zazdrosna jestem jak słyszę "sindbadowe opowieści" o podrywach i o prezentach
23 kwietnia 2017 09:11 / 8 osobom podoba się ten post
Oj Paolciu....Różaniec i wlosienice to Ty nie dawno przywdziales......A może i jaki ojciec Paolin głęboko.... zapadł Ci w pamięć.....
Mnie jeszcze daleko do różańca i Ojca Dyrektora.....
23 kwietnia 2017 09:24 / 4 osobom podoba się ten post
Telefon, skype i inne komunikatory można wyłączyć, współpasażerki niestety się nie da. Ja w autokarze albo czytam albo śpię, a z bajek już wyrosłam.