Wredni podopieczni - nasze doświadczenia

02 listopada 2017 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Dziękuję.
No i to jest prawdziwy Przyjaciel.
Kogoś takiego gdzieś blisko mieć, to największy, po zdrowiu,  skarb jest. 

To nic wielkiego Karol , zwykle słowa ,ale z wnętrza. Dla dobrego, wrażliwego,wartościowego człowieka , który na to zasługuje, bo/i ”tęskni nawet za jeżem”. :)
W każdym razie , Alina napisala ze stan twojej PDP moze byc początkiem końca , więc gdyby tak było, to czeka cie najgorszy okres. Ale moze poki co , nie przasądzajmy. Wysypiaj się w miarę możliwości, nie dołuj sie i ładuj baterie drobnymi przyjemnosciami . 
       
02 listopada 2017 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

To nic wielkiego Karol , zwykle słowa ,ale z wnętrza. Dla dobrego, wrażliwego,wartościowego człowieka , który na to zasługuje, bo/i ”tęskni nawet za jeżem”. :)
W każdym razie , Alina napisala ze stan twojej PDP moze byc początkiem końca , więc gdyby tak było, to czeka cie najgorszy okres. Ale moze poki co , nie przasądzajmy. Wysypiaj się w miarę możliwości, nie dołuj sie i ładuj baterie drobnymi przyjemnosciami . 
:tak:   :pije i pali:   :buziaki1:  

Dobrze to ujęłaś. Trzeba być dobrej myśli :] Życzę, by stan zdrowia jego podopiecznej unormował się.
02 listopada 2017 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

To nic wielkiego Karol , zwykle słowa ,ale z wnętrza. Dla dobrego, wrażliwego,wartościowego człowieka , który na to zasługuje, bo/i ”tęskni nawet za jeżem”. :)
W każdym razie , Alina napisala ze stan twojej PDP moze byc początkiem końca , więc gdyby tak było, to czeka cie najgorszy okres. Ale moze poki co , nie przasądzajmy. Wysypiaj się w miarę możliwości, nie dołuj sie i ładuj baterie drobnymi przyjemnosciami . 
:tak:   :pije i pali:   :buziaki1:  

Dzięki. Idę pospać, może na dłużej tym razem. 
Kamo, nie palę, nie piję, a 
Za wszystko bardzo dziękuję. 
02 listopada 2017 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Dobrze to ujęłaś. Trzeba być dobrej myśli :] Życzę, by stan zdrowia jego podopiecznej unormował się.

Dziękuje.Też jestem dobrej myśli.
03 listopada 2017 17:19 / 5 osobom podoba się ten post
Wredny moze byc kazdy i to zalezy jaki kto ma dzzien. Tyz potrafie byc wredna ale nie za dlugo,pdp moga byc wredne i to nie musi byc ino z choroby albo charakteru. Teraz tyz jest taka pogoda do dupska a i praca nie zawsze przyjemna. Mnie to najbardziej nerwy biora jak w rodzinie cos nie idzie albo moje dziecko ma jakies przeprawy z chlopakiem. Trza byc wyrozumialym bo to nie znaczy,ze ludzie sa zli.
03 listopada 2017 17:24 / 8 osobom podoba się ten post
EwaR65

Wredny moze byc kazdy i to zalezy jaki kto ma dzzien. Tyz potrafie byc wredna ale nie za dlugo,pdp moga byc wredne i to nie musi byc ino z choroby albo charakteru. Teraz tyz jest taka pogoda do dupska a i praca nie zawsze przyjemna. Mnie to najbardziej nerwy biora jak w rodzinie cos nie idzie albo moje dziecko ma jakies przeprawy z chlopakiem. Trza byc wyrozumialym bo to nie znaczy,ze ludzie sa zli.

Są ludzie z wrednym charakterkiem i to nie od dnia zależy. I nie myślę tu akurat o starszych. Znam takich co od młodych lat są odpychający.
Jakby wszyscy ludzie byli dobrzy to nie byłoby złodzieji i morderców.
03 listopada 2017 17:26 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Są ludzie z wrednym charakterkiem i to nie od dnia zależy. I nie myślę tu akurat o starszych. Znam takich co od młodych lat są odpychający.
Jakby wszyscy ludzie byli dobrzy to nie byłoby złodzieji i morderców.

Ano ja to tak nie myslalam zaraz o mordercach,bardziej o tych co znam z otoczenia Bron mnie panie przed takimi co z charakteru tacy.