Medwork24 Zobacz profil firmy

Zarobki
0 / 5
Warunki umowy
0 / 5
Jakośc obsługi
0 / 5
Dopasowanie oferty
0 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
03 czerwca 2013 18:59
Umiem sporo po niemiecku, doszkalałam się też sama na stronach internetowych, jest sporo pomocnych. Nie mam wykształcenia medycznego, ale miałam kilka kursów i wolontariat w hospicjach. Coś nie coś więc się znam:)
03 czerwca 2013 19:01
Ale wiem, że mniej mówiące po niemiecku też się przyjmuje, doszkala się je po prostu tam coś firma organizowała jakieś zajęcia z lektorem. Ogólnie wiadomo, im lepszy niemiecki i większe doświadczenie tym lepsza kasa
03 czerwca 2013 19:37
Ja pracowałam dla nich przez 3 mc, papiery były mailem jakiś formularz umowa itp, nie narzekam, ale Pani która mnie rekrutowała mogła by częściej odbierać telefon:/ a stawki różne, może bez rewelacji, ale nie oszukujmy się i tak zarobi się więcej niż w tym kraju bezrobocia i ciemnoty...
03 czerwca 2013 19:37
moja ocena 7,5/10
03 czerwca 2013 19:38
wiadomo lepiej jechać osobiście i załatwiać, więcej się zarobi, ale nie każdy ma możliwość. Na początek polecam agencję, poznać zasady rynek, ludzi, po jakimś czasie warto się samemu zakręcić.
03 czerwca 2013 19:41
moja ciocia była, to wiem tylko, że ok było nawet jak trafiła do szpitala, to chyba dużo nie?
03 czerwca 2013 19:46

i na czas płacili więc się chyba skuszę bo negatywnych opinii nie znalazłam, a z rodziną raźniej jak by się udało do tego samego miasta, ja teraz pracy szukam i nigdzie nie ma... :( Wie ktoś jak tam dokładnie wygląda proces rekrutacyjny???


 


Aginka/Jasminka/Janinka nie dubluj postów i nie zakładaj kilku nicków, jesli zapomniałaś hasła do konta, to wystarczy napisać na moderator(małpa)opiekunki24.pl przywrócę Ci stare konto z nowym hasłem. Zdecyduj się z którego konta chcesz pisać, a pozostałe usunę. Czekam na informację, pod wskazanym wyżej adresem e-mail. Moderator

06 czerwca 2013 14:55
Napiszcie proszę czy oni płacą w Euro czy w złotówkach??
14 czerwca 2013 23:10
grawik

Napiszcie proszę czy oni płacą w Euro czy w złotówkach??

Dzwonili  do mnie jakis  tydzien  temu i niestety mi mowila  ze  w zlotowkach.
20 czerwca 2013 20:21
Dziękuję Ci epona.
Oczywiście lepiej - gdyby płacili w Euro.
04 lipca 2013 12:25
Nie polecam firmy Medwork24 napiszę dlaczego jak wrócę.Pozdrowionka
04 lipca 2013 12:26
Firma płaci w złotówkach akurat jestem obecnie z tej firmy.
06 lipca 2013 07:57
Witam działają podobnie jak dużo innych firm,dopóki nie podpiszesz zlecenia są bardzo mili,póżniej rad z sobie sama,kłamia przede wszystkim,odniosę się do wieeeeeeeeeeeeeelu firm,rodziny niemieckie też kłamią,ja juz nie dam się wykorzystać przez rodziny podopiecznych,doznałam dużo upokorzeń super powiedzonko CO CIĘ NIE ZABIJE TO WZMOCNI,Fatalne czasy że musimy się błąkać po obczyznie, Pozdrawiam panie opiekunki.
23 lipca 2013 10:18
siwa480

Witam działają podobnie jak dużo innych firm,dopóki nie podpiszesz zlecenia są bardzo mili,póżniej rad z sobie sama,kłamia przede wszystkim,odniosę się do wieeeeeeeeeeeeeelu firm,rodziny niemieckie też kłamią,ja juz nie dam się wykorzystać przez rodziny podopiecznych,doznałam dużo upokorzeń super powiedzonko CO CIĘ NIE ZABIJE TO WZMOCNI,Fatalne czasy że musimy się błąkać po obczyznie, Pozdrawiam panie opiekunki.

Ja pracuję w Warszawie, w tej właśnie firmie. Wiec chętnie odpowiem na wszystkie pytania.  Nawiązując do poprzedniczki przykro mi,  że tak się Pani zraziła:) Widzę, że wogóle Pani rezygnuje z pracy jako opiekunka?? 
25 lipca 2013 17:02
Witam Panią przedstawicielkę tejże firmy,otóz jestem blisko powrotu do domu i nie otrzymałam karty EKUZ,żadne zainteresowanie ze strony koordynatora na terenie Niemiec,jak dojechałam czy tez jak sie pracuje,monitowałam w sprawie karty ale jak do tej pory bez odzewu,chciałam pracować w tej właśnie firmie,jeżeli zmieni się podejście i otoczy troszkę opieką w sensie ubezpieczenia za granicą mogę dalej pracować,pozdrawiam.