Medwork24 Zobacz profil firmy

Zarobki
0 / 5
Warunki umowy
0 / 5
Jakośc obsługi
0 / 5
Dopasowanie oferty
0 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
02 sierpnia 2013 10:08
siwa480

Witam Panią przedstawicielkę tejże firmy,otóz jestem blisko powrotu do domu i nie otrzymałam karty EKUZ,żadne zainteresowanie ze strony koordynatora na terenie Niemiec,jak dojechałam czy tez jak sie pracuje,monitowałam w sprawie karty ale jak do tej pory bez odzewu,chciałam pracować w tej właśnie firmie,jeżeli zmieni się podejście i otoczy troszkę opieką w sensie ubezpieczenia za granicą mogę dalej pracować,pozdrawiam.

Nie otrzymałaś odpowiedzi... Szkoda, bo zastanawiałam się nad tą firmą - mają dużo ofert pracy, dzwoniłam do nich - pani dość miła, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Ale oni może wykupują prywatnie ubezpieczene - wtedy nie ma karty EKUZ - ale jesteś objęta ubezpieczeniem zdrowotnym.
03 sierpnia 2013 09:16
właśnie niedługo wyjeżdżam do domku,zastanawiam się dlaczego mi nie odpisano,tak otrzymuje się karte EKUZ,po kilku interwencjach udało się ale to trwało prawie 7 tyg.nie moge zrozumieć dlaczego tak długo,Pani z firmy stwierdziła że to wina urzędów,tak ospale działają,pieniądze są na czas,zamierzam współpracować dalej z tą firmą,możesz spróbować,pozdrawiam        p.s. niestey nie dostałam żadnego prywatnego ubezpieczenia
12 sierpnia 2013 16:04
Na swoją karte też musiałam trochę poczekać, myślałam że coś kręcą z tym ubezpieczeniem, a że znajoma pracuje w NFZ to podpytałam ją jak to rzeczywiście wygląda. Faktycznie wyrobienie tej karty to nie kwestia jednego dnia. Najpierw trzeba póść do ZUSu i tam wystawiają formularz A1 (bez niego nie można wyrobić karty EKUZ). ZUS ma 7 dni roboczych na wydanie takiego formularza. Później z tym idzie się do NFZ. Jak wystawią kartę od ręki to jest ok. Ale jak mieszkasz np w Szczecinie a Pani któa zajmuje się Twoją kartą mieszka w Zakopanem to może być problem i będzie musiała wysłać kartę do Szczecina. Wtedy ciągnie się to tygodniami....najpierw poczta przechodzi przez 3 dni od jednej Pani do drugiej, a później trafia na wysoki stos, oczekujący na realizację.Więc może rzeczywiscie to nie złośliwość i brak zainteresowania Pań pracujących w firmie a procedury obowiązującde w urzędach i innych instytucjach.....
19 grudnia 2013 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Aginka214

postanowiłam, że się odezwę. Pojechałam w ubiegłym roku jakoś tak wakacje/ jesień około pół roku. troszkę zachodu bo trzeba było dojechać do biura, ale pomagano z dokumentami itp. Sama praca ok, choc lekko nie jest, ale ja się nie nastawiałam na to, że będzie łatwo, ja kobieta ze wsi. Zamieszkanie było, jedzenie było i w euro płacili regularnie wiec ja zastrzezen nie mam bo co zarobilam to zwiozlam na dom. zarolam 1450 miesiecznie euro razy 4,25 zl to 6162,50 na miesiac na reke na polskie, a bylam w sumie pol roku wiec wyszlam na swoje bo tu u nas to pracy ni ma

Ni ma, powiadasz?
I kobita ze wsi, powiadasz. I na dokładkę ojro zwiozłaś na dom. A konta w banku przypadkiem założyć nie kazali?
Ja też kobita ze wsi jezdem, ale ojro nie zwoże na dom, bo na konto dostaje, wisz?
13 lipca 2014 18:20
siwa480

Firma płaci w złotówkach akurat jestem obecnie z tej firmy.

A jak Ci tam jest? i czy dalej z nimi pracujesz?
13 lipca 2014 18:24
Czy jest ktoś kto aktualnie współpracuje z tą firmą?Bo dostałam propozycje i już trzeci raz miałam miec termin wyjazdu,rodzina miała teraz do mnie dzwonić i jakoś nie zdzwoniła i dalej czekam nie wiem co robić?czy czekac czy jechac z innej? dajcie znać
14 lipca 2014 09:37
nie pracuję już w tej firmie,odczucia jak w kazdej innej firmie
14 lipca 2014 09:40
jeżeli nie dostałaś odpowiedzi,poprostu szukaj innej,ja równiez w pewnym okeresie czsu czekałam 3 m-ce bez odzewu i dałam sobie spokój,zadzwoń do Wrocławia,je jestem obecnie z tej firmy,jeżeli zależy Tobie na pracy,pozdrawiam.
14 lipca 2014 09:42
dodam że mają bardzo dużo ofert,powodzonka
14 lipca 2014 10:34
To pracujesz czy nie pracujesz, bo chyba się zgubiłam...
14 lipca 2014 12:59
siwa480

dodam że mają bardzo dużo ofert,powodzonka:-)

Nie do końca dobre odczucia bo mialam jechać,a dziś rozmawiałam z z pania z firmy,a ona mówiła ,że dzwoniła do mnie w piątek ale ja nie odbierałam,że chciała powiedziec iz nie aktualne ,a nic ma na komórce,więc zwyczajnie kłamie i jakoś juz nie chce 
14 lipca 2014 12:59
nianta

To pracujesz czy nie pracujesz, bo chyba się zgubiłam...

Nie pracuje i szukam cos pilnego
14 lipca 2014 16:17
Miałam na myśli siwa480 bo jakby sprzeczne info dała...
14 lipca 2014 16:20
nianta

Miałam na myśli siwa480 bo jakby sprzeczne info dała...

nie pracuje już w Medwork24,obecnie jestem z firmy z Wrocławia w pracy,pozdrawiam
14 lipca 2014 16:25
Semi66

Nie pracuje i szukam cos pilnego

wiesz,chyba mają dużo opiekunek,bo mnie tez swego czasu podobnie potraktowali,jak juz wcześniej wspomniałam,jedna pancia z Warszawy powiedziała że mają problemy odnosnie nieopodatkowanych diet,że ponoć doszło do Sejmu,oraz z kartami EKUZ,dlaczego wydają turystyczne skoro jedziemy do pracy,bardzo dobrze ,może się coś w końcu zacznie zmieniać na korzyść opiekunek.