Opiekunka desperatka?

19 czerwca 2017 09:33
Myślę, że kluczem jest tu fakt, że nie był z naszej firmy :)
19 czerwca 2017 09:42
Helena2311

Każda Agencja liczy na zysk.Są różne miejsca,różne problemy.Zastanawia mnie tylko dlaczego przepływ informacji miedzy Agencjami a Opiekunkami jest taki...byle jaki.Na miejscu okazuje się,że...Gdyby Opiekunki ze wszystkim do Agencji dzwoniły,to telefony z przegrzania"skończyłyby żywot".Powinniście Nas lepiej doceniać.Uzyskanie podwyżki graniczy z cudem.Jesteście mili i sympatyczni do momentu podpisania przez Nas cyrografu.Nie pracuję dla Gowork,ale raczyliście do mnie wysłać SMS,aby namówić mnie na wspólpracę.Skąd macie mój prywatny nr telefonu?

Pani Helena2311- numery podajecie nam Państwo sami, zgłaszając się do nas.
Podczas zgłoszenia wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie od nas informacji.
Jesli ktoś sobie tego wyraźnie nie życzy, to nas o tym informuje zazwyczaj po jej otrzymaniu :).
Nie wiemy, jakie są Pani doświadczenia z innych firm-  u nas nie ma cyrografów, tylko umowy. Jasne, czytelne. Dodatkowo, jak każdą umowę, można ją rozwiązać.
Jeśli zaś chodzi o kontakt z Opiekunkami podczas zlecenia- dzwonimy my, dzwonią Opiekunki. Jeśli zas ktoś uznaje, że kontakt z naszej strony jest niewystarczający, to może zawsze nas o tym powiadomić, pisząc informację na adres: reklamacjaobslugi(at)gowork.pl
Jak już wielokrotnie wspominaliśmy- czekamy na każdą, konstruktywną uwagę - bo daje nam ona możliwość korekty ewentualnych niedociągnięć.
Co do legendarnego zysku agencji- tak to już jest, że większość z nas za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Konsultanci, Rekruterzy oraz... Opiekunki :)
Zazwyczaj (to też taki ludzki odruch) widzimy u innych "ogromne pieniądze" :) zaniżając często w ocenie własne dochody...
19 czerwca 2017 09:47
moni.r

Bądźmy szczerzy! zazwyczaj jest tak:opiekunka zgłasza nie dogodności w skrajnych przypadkach niezgodności z opisem a firmy co? tak tak wycofują z danego miejsca "marudną opiekunkę"przysylają nową która nie wie już o problemach na danej sztelli ,a nuż nie będzie nowa  narzekała bo będzie wlaśnie z tych bojących się ? -a kasa dalej leci! w razie problemu slyszy -Pani pierwsza tak mówi My nic nie wiedzieliśmy! i naprawde szkoda dalszej dyskusji.Żadko jest normalny koordynator (ka) ktora przzekazuje całą prawde .

moni.r nie wypowiemy się za "wszystkie inne agencje"- możemy opowiedzieć, jak to działa u nas. W ostatnich miesiącach bardzo dużo zdziałaliśmy w rakach poprawy jakości obsługi. Nadal stale nad tym pracujemy (dlatego tak prosimy o maile z ewentualnymi uwagami). Zadaliście Państwo pytanie, jak rozwiązujemy takie sytuacje w Gowork- odpowiedzieliśmy. Jeśli gdzieś indziej jest tak, jak Pani pisze, to zapraszamy serdecznie do nas :)
19 czerwca 2017 09:51
scarlet

Opiekunce proponujecie zjazd lub przejazd w inne miejsce, a co z tym konkretnym miejscem, wysyłacie tam następna "ofiarę"  a nuż się nie będzie skarzyć, czy wypowiadacie rodzinie umowę..


Tak, jak już wspominaliśmy. W sytuacji, gdy to Klient rażąco nie wywiązuje się z umowy (brak jedzenia dla Opiekunki jest takim uchybieniem), rozwiązywana jest z nim umowę. Są to jednak sytuacje skrajne. Zazwyczaj jest to zwykłe nieporozumienie, które po kontakcie z Klientem zostaje wyjaśnione i następuje poprawa i eliminacja problemu ze strony Klienta.
19 czerwca 2017 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Wiecie co?Przyszło mi na mysl,że tak naprawdę to my tu wszystkie i wszyscy jesteśmy opiekunowie -desperaci:):)Bo zamiast grzecznie w PL siedzieć na jakim zasiłku,biedronkowej kasie ,czy mietle albo innym mopsie, to nam się zachciało ojro zza granicy:):):)Chitre my takie na te ojrasy ,że ojoj:):)I z tej chitrości i desperacji,spakowaliśmy walizeczki,słowniczki,translatorki i zapasy chińskich zupek w razie co i hajda na Zachód:):):)Co narzekamy to narzekamy,czy to jaki Polak nie narzeka?:) Ale co zarobimy to nasze:):):)Hi hi hi I taka to goła prawda.Ostatnio w którejś grupie, na FB babka pytania zadała nt.lubienia tej roboty..ach,och ,jakie tam górnolotne słowa padały o miłości do seniorów,o spełnieniu życiowym itp,itd.a przecież oczywiste ,że głównym motywem jest pieniądz i niechęć do życia w PL z zaciśniętym pasem od pierwszego do pierwszego.Lubienie w tym wypadku to sprawa nieco drugorzędna.Tylko z tych odpowiedzi jakie tam padły może kilka osób potrafiło to szczerze przyznać.Reszta ,chyba w nadziei ,że ich agencja to czyta wypisywała laurki:):)Pewno,że żeby w Opiekunkowie pracować to trzeba choć trochę lubić robotę,ale trzeba się też uczciwie przyznać do priorytetów:) Takie mnie najszły były niedzielne przemyślenia :)
A teraz idę prozaiczne kartofle obierać-sztuk 3 ,ale wielkie:):):)Po obiedzie zaproszonko na kawkę,do koleżanki zza płota:) Dobrze ,że wszystkich ciastek nie wtranżoliłam ,z pustymi rencami nie pójdę:)

kasia63, gdy pytamy o motywację do wyjazdu często pada, szczery powód- finansowy. Cenimy szczerość :) choć tak, jak Pani napisała, ważne jest, by jednak mieć serce do tej pracy. Zdrowe wyważenie pomiędzy potrzebą finansową oraz chęcia pomagania innym jest dla nas idelanym rozwiązaniem i z takimi Opiekunkami i Opiekunami najchętniej podejmujemy współpracę :)
19 czerwca 2017 11:17 / 5 osobom podoba się ten post
GoworkWarszawa

moni.r nie wypowiemy się za "wszystkie inne agencje"- możemy opowiedzieć, jak to działa u nas. W ostatnich miesiącach bardzo dużo zdziałaliśmy w rakach poprawy jakości obsługi. Nadal stale nad tym pracujemy (dlatego tak prosimy o maile z ewentualnymi uwagami). Zadaliście Państwo pytanie, jak rozwiązujemy takie sytuacje w Gowork- odpowiedzieliśmy. Jeśli gdzieś indziej jest tak, jak Pani pisze, to zapraszamy serdecznie do nas :)

Ja i tak twierdzę że tak dziala :czasami" każda agencja ,ponieważ to zależy od koordynatora  w polsce  -a są różni jak my opiekunki,jeden powie prawde drugi upiększy albo skłamie .Zastanawia mnie tylko to że dlugo dzialacie w branży opiekuńczej a dopiero w ostatnich miesiącach poprawiliście jakość obsługi?? chyba naprawdę ewidentny brak opiekunek i zle wpisy spowodowały że się za to wzięliście?? ale lepiej późno niż wcale.Co do zaproszenia -dzięki ,ale nie skorzystam ,narazie wiem co mam i niech tak zostanie.Sukcesów życzę.
19 czerwca 2017 12:46 / 3 osobom podoba się ten post
No nic tylko kryptoreklama Goworka
19 czerwca 2017 12:51
moni.r

Ja i tak twierdzę że tak dziala :czasami" każda agencja ,ponieważ to zależy od koordynatora  w polsce  -a są różni jak my opiekunki,jeden powie prawde drugi upiększy albo skłamie .Zastanawia mnie tylko to że dlugo dzialacie w branży opiekuńczej a dopiero w ostatnich miesiącach poprawiliście jakość obsługi?? chyba naprawdę ewidentny brak opiekunek i zle wpisy spowodowały że się za to wzięliście?? ale lepiej późno niż wcale.Co do zaproszenia -dzięki ,ale nie skorzystam ,narazie wiem co mam i niech tak zostanie.Sukcesów życzę.

moni.r o jakość dbaliśmy zawsze. Od kilkunastu miesięcy zajmujemy się tym problemem w nasilonym stopniu.
Dziękujemy i również życzymy wszystkiego dobrego.
19 czerwca 2017 20:46 / 8 osobom podoba się ten post
To musza koniecznie przeczytac, toc to jaki cud,ze firma tu pisze!? Chyba jedyna na cale forum!!! Se pisac nie musita bo my i tak mamy swoje zdanie, jak bysta chcieli wszystkim dogodzic to bysta splajtowali hahahahhaha!!! 
20 czerwca 2017 08:10 / 8 osobom podoba się ten post
Cześć Wamm kochani.
Wkrótce jadę do pracy, ale odejszła mnie ochota do roboty tam właśnie. 
Zajrzałem tu po to, by znowu mnie najszła, bo na myśl samą już czuję się źle, że do więzienia na nowo, no  i na własne życzenie siebie osadzam. 
Poza tym wszystkim, odczuwam tu właśnie "skutki" tam pracy, czyli klarując w mowie no, spotykam się z zazdrością ze strony tych co "przy bieddronkowej kasie", czy temu no tego.  
I to by było na tyle. Zyczę słoneczka.
20 czerwca 2017 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Cześć Wamm kochani.
Wkrótce jadę do pracy, ale odejszła mnie ochota do roboty tam właśnie. 
Zajrzałem tu po to, by znowu mnie najszła, bo na myśl samą już czuję się źle, że do więzienia na nowo, no  i na własne życzenie siebie osadzam. 
Poza tym wszystkim, odczuwam tu właśnie "skutki" tam pracy, czyli klarując w mowie no, spotykam się z zazdrością ze strony tych co "przy bieddronkowej kasie", czy temu no tego.  
I to by było na tyle. Zyczę słoneczka.

Witam
20 czerwca 2017 08:29 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

Cześć Wamm kochani.
Wkrótce jadę do pracy, ale odejszła mnie ochota do roboty tam właśnie. 
Zajrzałem tu po to, by znowu mnie najszła, bo na myśl samą już czuję się źle, że do więzienia na nowo, no  i na własne życzenie siebie osadzam. 
Poza tym wszystkim, odczuwam tu właśnie "skutki" tam pracy, czyli klarując w mowie no, spotykam się z zazdrością ze strony tych co "przy bieddronkowej kasie", czy temu no tego.  
I to by było na tyle. Zyczę słoneczka.

Ahoj Knorr.....Ja też nie wiem co lepsze.....więzienie czy najniższa krajowa.....
Pozdrawiam
20 czerwca 2017 09:59 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Cześć Wamm kochani.
Wkrótce jadę do pracy, ale odejszła mnie ochota do roboty tam właśnie. 
Zajrzałem tu po to, by znowu mnie najszła, bo na myśl samą już czuję się źle, że do więzienia na nowo, no  i na własne życzenie siebie osadzam. 
Poza tym wszystkim, odczuwam tu właśnie "skutki" tam pracy, czyli klarując w mowie no, spotykam się z zazdrością ze strony tych co "przy bieddronkowej kasie", czy temu no tego.  
I to by było na tyle. Zyczę słoneczka.

Boze knorr jak dobrza cie widziec!!!!! Ja ci ochoty dodam ino pisz co sie dzieje a zazdrosc to niech se inni wsadza w dupa! Nie ich zycie to nie beda nikomu mowic jak ma zyc i o!!
10 lipca 2017 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Szanowna Kalinak... czytamy Pani wypowiedź już trzeci raz i nadal nie bardzo dozumiemy, co autor miał na myśli. Z całym szacunkiem. Skoro koordynator, o którym Pani pisała, nie pracował u nas, to jaki mamy wpływ na zlecenie innej firmy? Zapraszamy do nas.