Opiekunka desperatka?

16 czerwca 2017 13:17
Ellax2

Ja, forumowy szpieg, obczaiłam właśnie dwie perły białolice na głównej. Zarejestrowane niecałą godzinę temu. Może Gowork wysłał posiłki? He, he...

Niestety Pani Elżbieto- nie pracujemy przy komputerach w nocy, ale każdy logiczny wpis na nasz temat jest dla nas cenny.
Zadowolenie Opiekunek nas niezmiernie cieszy, a konstruktywne uwagi są dla nas cenną wskazówką do dalszych działań.
16 czerwca 2017 13:19
Szanowna Pani,

Jesli Klient oszuka nas w istotnej kwestii i dana sytuacja jest ewidentnie winą po stronie klienta, to oczywiście rozwiązujemy taką umowę.
16 czerwca 2017 13:24
Alaska

A szkoda , bo dowiedzielibyście się Państwo jak naprawdę wygląda praca rzeszy opiekunek i z czym muszą się zmierzyć i walczyć:-)

Staramy się kilka razy w tygodniu zaglądać tu do Państwa.
Na więcej czas nam nie pozwala.
16 czerwca 2017 13:25 / 3 osobom podoba się ten post
GoworkWarszawa

Szanowna Pani,

Jesli Klient oszuka nas w istotnej kwestii i dana sytuacja jest ewidentnie winą po stronie klienta, to oczywiście rozwiązujemy taką umowę.

A ile zanotowaliście przypadków takich, że sytuacja  się poprawiła i opiekunki chcą w tym miejscu pracować?
16 czerwca 2017 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Niech się nie żalą, niech coś z tym robią. I nie mam na myśli  szukania  osoby, która  napisała ten rozpaczliwy post. Niech sprawdzą wszystkie swoje miejsca i dowiedzą się czy opiekunki mają co jeść i ile rodzina wydaje pieniędzy na jedzenie dla opiekunki.
Najczęściej dzwonią tylko na początku, żeby sprawdzić czy opiekunka dojechała, a potem w sprawie odjazdu.

Szanowna Pani,
Tak, jak już wilokrotnie o tym pisaliśmy- każda Opiekunka dostaje numer telefonu do swojego Konsultanta.
Jeśli po telefonie do Opiekunki otrzymujemy informację, że wszystko jest ok, to zakładamy, że tak jest.
Jeśli zaś Opiekunka (na każdym etapie wyjazdu) uzna, że jakaś sprawa wymaga naszej interwencji, to może do nas zadzwonić, by to zgłosić.
Proszę wierzyć, Opiekunki naprawdę z tej możliwości bardzo często korzystają.
16 czerwca 2017 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Rozumiem, trudno policzyć.
16 czerwca 2017 14:14
hawana

A ile zanotowaliście przypadków takich, że sytuacja  się poprawiła i opiekunki chcą w tym miejscu pracować?

Szanowna Pani,
Mamy bardzo dużo zleceń- nie prowadzimy takich statystyk więc ciężko będzie podać konkretną liczbę.
Najczęściej jednak jest tak, że gdy Opiekunka zgłasza nam swoje uwagi, a my kontaktujemy się z Klientem- koryguje on ewentualne niedociągnięcia i Opiekunka zostaje na zleceniu.
16 czerwca 2017 14:37 / 4 osobom podoba się ten post
GoworkWarszawa

Niestety Pani Elżbieto- nie pracujemy przy komputerach w nocy, ale każdy logiczny wpis na nasz temat jest dla nas cenny.
Zadowolenie Opiekunek nas niezmiernie cieszy, a konstruktywne uwagi są dla nas cenną wskazówką do dalszych działań.

Stety, Pani GoworkWarszawa. Wczoraj około północy widziałam na głównej Wasze logo.  Jesli kłamiecie w takiej błahej sprawie, to... Każdy niech sobie dopowie sam.
I tyle w temacie.
16 czerwca 2017 15:25
Ellax2

Stety, Pani GoworkWarszawa. Wczoraj około północy widziałam na głównej Wasze logo.  Jesli kłamiecie w takiej błahej sprawie, to... Każdy niech sobie dopowie sam.
I tyle w temacie.

Wchodzenie w dalszą polemikę w tym temacie nie ma sensu.
Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-18
16 czerwca 2017 16:46 / 8 osobom podoba się ten post
GoworkWarszawa

Wchodzenie w dalszą polemikę w tym temacie nie ma sensu.
Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-18

Każda Agencja liczy na zysk.Są różne miejsca,różne problemy.Zastanawia mnie tylko dlaczego przepływ informacji miedzy Agencjami a Opiekunkami jest taki...byle jaki.Na miejscu okazuje się,że...Gdyby Opiekunki ze wszystkim do Agencji dzwoniły,to telefony z przegrzania"skończyłyby żywot".Powinniście Nas lepiej doceniać.Uzyskanie podwyżki graniczy z cudem.Jesteście mili i sympatyczni do momentu podpisania przez Nas cyrografu.Nie pracuję dla Gowork,ale raczyliście do mnie wysłać SMS,aby namówić mnie na wspólpracę.Skąd macie mój prywatny nr telefonu?
16 czerwca 2017 19:45 / 11 osobom podoba się ten post
Ellax2

Trochę czekałam, a potem aplikowałam do trzech agencji, w piatek, a w poniedziałek miałam odzew od wszystkich. 
Ich taktykę o kant dupy potłuc. 
Wtedy bylam już po lekturze całego naszego forum. :fuckyou2: (Alaska, to nie do Ciebie :to nie ja:). 

Mnie też wzięli na przetrzymanie bo sobie nie dam w kaszę dmuchać, (Inna duża firma). I zrobiłam im kuku i teraz jeżdże z inną 
16 czerwca 2017 19:51 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

A ile zanotowaliście przypadków takich, że sytuacja  się poprawiła i opiekunki chcą w tym miejscu pracować?

Wierzysz w to? Bajki to dzieciom na dobranoc.
16 czerwca 2017 21:01 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

Mnie też wzięli na przetrzymanie bo sobie nie dam w kaszę dmuchać, (Inna duża firma). I zrobiłam im kuku i teraz jeżdże z inną :terefere:

I w takim przypadku nie rozumiem agencji, bo przetrzymywanie nic nie daje. Zapotrzebowanie na opiekunki jest bardzo duże i zawsze ktoś inny skorzysta. 
16 czerwca 2017 21:08 / 9 osobom podoba się ten post
Mycha

I w takim przypadku nie rozumiem agencji, bo przetrzymywanie nic nie daje. Zapotrzebowanie na opiekunki jest bardzo duże i zawsze ktoś inny skorzysta. 

Dużo kobiet trzyma się jednej bo boją się, że trafią na jakąś niewypłacalną firmę krzak. Nawet ostatnio w busach takie dyskusje były. Teraz spotykam i te z innych agencji. Te na czarno i na biało a nawet te co jadą na saksy.
16 czerwca 2017 22:13 / 12 osobom podoba się ten post
Ellax2

Stety, Pani GoworkWarszawa. Wczoraj około północy widziałam na głównej Wasze logo.  Jesli kłamiecie w takiej błahej sprawie, to... Każdy niech sobie dopowie sam.
I tyle w temacie.

Bądźmy szczerzy! zazwyczaj jest tak:opiekunka zgłasza nie dogodności w skrajnych przypadkach niezgodności z opisem a firmy co? tak tak wycofują z danego miejsca "marudną opiekunkę"przysylają nową która nie wie już o problemach na danej sztelli ,a nuż nie będzie nowa  narzekała bo będzie wlaśnie z tych bojących się ? -a kasa dalej leci! w razie problemu slyszy -Pani pierwsza tak mówi My nic nie wiedzieliśmy! i naprawde szkoda dalszej dyskusji.Żadko jest normalny koordynator (ka) ktora przzekazuje całą prawde .