Śląskie

01 października 2012 14:14
dzeki za wyrazy wspölczucia,za pierona ni moga rozgrysc tej niemieckiej klawiatury,ja tez daja se jakos rada tyj bawarskiej gwarze,ale jeszcze ni slyszalach-mojsze iejben tera tyz juz wiem co to je,möj fater tez fedrowal na grubie ale w latach 1978 emigrowal do usa i niestety nie wröcil,jo jest od buchbach jakies 5kilosöw ta dziurw w kierej zech jest to heimpolding1,pozdrawiam i super az razniej na duszycce jak se czlek chociaz przez forum pogoda,narka dziolszki
01 października 2012 17:58
Ja to je święto prowda jo żech na śląsku mieszkała szesnoscie lot i powim że mi cholernie przykszy za swoimi ale mom jeszcza rodzino i znajomych to jakoś pomalutku tam jeżdża ilo sie do bo musza kaj tok pogodom no teroz mom tutej koleżonki do klachania hihihihiNie ma to jak na ślonsku jeruneeee
03 października 2012 15:35
witejcie dziolszki.co tam u was fajnego slyhowac?ja mam troche zamieszania z urzedami a potem chca poszukac jakiejs szteli na 6 tydni bo dluzyj nie umia ze wzgledu na sprawy rodzinne mysla ze cos sie trefi kusiole do zas
15 października 2012 17:25
witam!!!!!! a ja jestem z prawie centrum Katowic i pozdrawiam was wszystkie...
06 listopada 2012 20:50
Witajcie .

ja tez jestem z Katowic .

moze jakies spotkanko w Katowicach zorganizujemy .

musze powiedziec , ze od 3 lat jezdze do Niemiec ale w busach nie spotkalam zadnej slazaczki .a powinnysmy sie trzymac razem jak Panie z innych regionow .

Znam takie ktore nic nie powiedza i nic nie pomoga bo pol wsi zjezdza do Niemiec .

Pozdrawiam wszystkie Panie ze Slaska i piszcie co myslicie o tej propozycji .

07 listopada 2012 21:48
Witajcie dziolszki

Wiem ze to nie odpowiednia strona ale moze ktoras z was mo jako sztela dlo mnie na juz .

2 miesiace na bajerach to super sprawa dziolszki .

odezwijcie sie jak cos byscie mioly dlo mnie .

Pozdrawiam wszystkie slaskie dziolchy i milego wieczoru .moje namiary 500051948
13 listopada 2012 11:32
I gdzie Te Panie Opiekunki .

Jakoś cisza tutaj .

Pozdrawiam i miłego dnia życzę .
20 listopada 2012 12:41
Witam .

Widzę , że nie ma zainteresowania Śląskich dziołchów tą stroną .

a szkoda .

Wiec jak Wy chcecie pomagac skoro nikogo tu nie ma od dłuższego czasu .

Pozdrawiam ciepło .
20 listopada 2012 13:20
Mieszkam na Śląsku ale Ślązaczka ze mnie żadna. No ale jak jest forum to ja też się zgłaszam. Miejsce zamieszkania też zobowiązuje. Pozdrowionka i niech się któraś odezwie.
20 listopada 2012 15:23
Witajcie dziewczyny,dopiero teraz odzyskałam kompa z naprawy,wnerwiało mnie to okropicznie,ale niestety siła wyzsza,faktycznie cosik mało kolezanki się udzielają.Osobiscie zjechałam z mojej szteli-samotni,przed 1.11.2012 i obecnie rozwiazuje moje sprawy rodzinne które niestety bardzo mi sie pokrzaniły,zycie jest jednak nieprzewidywalne,ale kazdy ma jakies problemy i musi się z nimi zmierzyć
20 listopada 2012 19:57
EdziaLZ - co to dla Ciebie, zahartowanej opiekunki, takie kłopoty rodzinne. Wszystko dasz radę rozwiązać, zobaczysz!! I jeszcze będzie wesoło. Trzymaj się i nie poddawaj.
21 listopada 2012 06:10
Mycha-dzieki za dodanie wiary w siebie ,ponieważ ostatnio mi jej brakowało,gzie obecnie jesteś w domku,czy na wyjeżdzie?widzę że jesteś z Katowic,ja mieszkam w Czeladzi.Pozdrawiam.
21 listopada 2012 10:43
Witam Was koleżanki .

Wreszcie ktoś zajrzał na tę stronę .

Pozdrawiam i miłego dnia .
21 listopada 2012 10:51
Maria ja z Czechowic-Dziedzic, ale dopiero od 3 lat, bo tak naprawdę Warmianka ze mnie. Całe życie Olsztyn:) Ale witam was Ślązaczki, tylko gwarą nie piszcie, bo nic nie kumam:)
21 listopada 2012 10:53
Ooo kochana, ja gwarą nie potrafię pisać. Ale rozumiem co godają. Mieszkam na Śląsku jakieś 24 lata. Jestem aktualnie na wyjeździe.
Tego Olsztyna i Warmii to Ci zazdroszczę.