Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

28 października 2017 14:38 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Arni to ma chyba cos innego:ferrari:

Nie no, bez jaj...
28 października 2017 14:38 / 2 osobom podoba się ten post
IDE polezec zanim pójdę do pracy
28 października 2017 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Alf by się obraził, pamięta jeszcze ktoś Alfa?

Alf byl super
28 października 2017 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Nie no, bez jaj...

No, tak blisko to z nim nie jestem, nie wiem czy bez jaj
28 października 2017 14:40
28 października 2017 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

U Ciebie mocniej duje-85km/h ,u mnie 49 dokładnie.Woda do picia i mycia,świece,latarka,zapałki i kuchenka turystyczna jak gazu niet bo jak ten rosołek zagrzejesz:)

Kasia a łazienka_spłuczka ? Ja nie znam takich czasów,aby tak wiało,ale cóż, Świat się zmienia i trzeba się dostosować...Rosołek sąsiadka ma kuchenkę na gaz,to ratuje w razie tragedii,kawę też zaleje wrzątkiem rano...a ja krzyżówki,książki itp i jakoś mija dzień.... 
28 października 2017 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Przez nasze woj.lubuskie przechodzi huragan, tym razem Grześ, 2 tyg do tyłu było podobnie _ 3 doby bez światła,wody,ciepłych kaloryferów to ja już dziś gotuję rosół drobiowy na 2 dni,dziś i jutro,bo nigdy nic nie wiadomo...Będą pieczone ziemniaki z całym kminkiem i sałata.

Moja kuzynka tak miała w gminie Maszewo. Nawet telefon komórkowy jej nie działał.
28 października 2017 15:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś pomimo przygód z kuchenką,jednak ugotowałam obiad: szpicastą kapustę z jabłkami,gotowane kiełbaski oraz kartofle z wody.
28 października 2017 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

wow...nie tylko ja taki "bezbożnik" -Rydzykowi odpale i przez czyściec do Nieba się dostanę hihi

jedna uwaga ...to ,że tak napisałem to nie dowodzi ,że jestem ateistą,ale W Rydzyka absolutnie nie wierzę  i uwarzam go za najwieksze zło w KK!Dlatego taki mój stosunek do KK.Serdecznie pozdrawiam.
28 października 2017 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
adamos60

jedna uwaga ...to ,że tak napisałem to nie dowodzi ,że jestem ateistą,ale W Rydzyka absolutnie nie wierzę  i uwarzam go za najwieksze zło w KK!Dlatego taki mój stosunek do KK.Serdecznie pozdrawiam.

Lepiej nie narazaj sie milosnikom rydzykow...
28 października 2017 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziś pomimo przygód z kuchenką,jednak ugotowałam obiad: szpicastą kapustę z jabłkami,gotowane kiełbaski oraz kartofle z wody.

A co to za Abenteuer?
28 października 2017 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

A co to za surówka pod bok ???

Z kapusty pekinskiej do tego marchew,lyzka majonezu, troche jogurtu i przyprawy. Przy okazji napisze zem wczoraj zrobila golabki a moja diete ch....j strzela bo nie moge sie powstrzymac. No takie dobre,ze zal nie zjesc
28 października 2017 20:47 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Z kapusty pekinskiej do tego marchew,lyzka majonezu, troche jogurtu i przyprawy. Przy okazji napisze zem wczoraj zrobila golabki a moja diete ch....j strzela bo nie moge sie powstrzymac. No takie dobre,ze zal nie zjesc :mniam:

Gołąbki to możesz jeść do woli,byle bez kartofli i chleba. Potem tylko dopilnuj żeby wc było wolne ..
28 października 2017 20:48 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

A co to za Abenteuer?

Dziś postanowiłam podgrzać lekko ciasto drożdzowe ,żeby szybciej urosło i podgrzałam ciut za mocno....Mały pożar wywołałam...
28 października 2017 20:54 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziś postanowiłam podgrzać lekko ciasto drożdzowe ,żeby szybciej urosło i podgrzałam ciut za mocno....Mały pożar wywołałam...

Uuuu...Ale w koncu jakies przygody musza byc, zeby zycie mialo smaczek