Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

24 lipca 2017 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No nie. Po prostu ja tez umiem zrobic cos z niczego:-)

I z czegoś bele co.
24 lipca 2017 17:19 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Z tym, że tu nie ma wolniej myślących. Kolejnym razem więc wystarczy, jak podasz wersję pierwszą swojego obiadu.

No właśnie :)Od wyszukanych opisów jesteś Ty,Knorrku:)To raz ::)A dwa to mylisz się w ocenie-zrobić coś z niczego w kuchni to jest dopiero sztuka przez duże S.Tylko,że sztukę wyczarowania czegoś z niczego,co w dodatku nie jest byle czym posiadły wyłącznie kobiety:)
24 lipca 2017 17:21
kasia63

No właśnie :)Od wyszukanych opisów jesteś Ty,Knorrku:)To raz ::)A dwa to mylisz się w ocenie-zrobić coś z niczego w kuchni to jest dopiero sztuka przez duże S.Tylko,że sztukę wyczarowania czegoś z niczego,co w dodatku nie jest byle czym posiadły wyłącznie kobiety:)

O pacz, Patriotka.
24 lipca 2017 17:25 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Z tym, że tu nie ma wolniej myślących. Kolejnym razem więc wystarczy, jak podasz wersję pierwszą swojego obiadu.

Ale sa wolniej gotujacy i wolniej czytajacy. Dla kazdego cos dobrego ;)
24 lipca 2017 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

I z czegoś bele co.

A to nie wiem,nie mam takich doswiadczen ;)
24 lipca 2017 17:28
fioletowa.mysz

Ale sa wolniej gotujacy i wolniej czytajacy. Dla kazdego cos dobrego ;)

Zapomniałaś o wolniej piszących. 
24 lipca 2017 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Zapomniałaś o wolniej piszących. 

Jakie to szczescie wiec,ze jest tutaj ktos kto mi przypomina o tym co zapomnialam. I jakaz to ulga,ze nie zapomnialam posolic kartofli;)))
24 lipca 2017 18:44 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

O pacz, Patriotka.

I znów się mylisz:)To nie patriotyzm ,to solidarność płci:):):)
24 lipca 2017 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jakie to szczescie wiec,ze jest tutaj ktos kto mi przypomina o tym co zapomnialam. I jakaz to ulga,ze nie zapomnialam posolic kartofli;)))

W przepisach podają też czas gotowania,nie zapomnij sobie czasomierza ustawić,jak rozgotujesz to wyjdzie bele co....
24 lipca 2017 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

W przepisach podają też czas gotowania,nie zapomnij sobie czasomierza ustawić,jak rozgotujesz to wyjdzie bele co....

Bele to ja pod sufitem wiem,ze mam. A nazwa tej potrawy zbyt wiele mi nie mowi,zapodasz przepis?;)
24 lipca 2017 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Bele to ja pod sufitem wiem,ze mam. A nazwa tej potrawy zbyt wiele mi nie mowi,zapodasz przepis?;)

Bele i ja mam,ale zapomniałam co....Jak coś mi nie wyjdzie to zapodam przepis...
24 lipca 2017 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Bele i ja mam,ale zapomniałam co....Jak coś mi nie wyjdzie to zapodam przepis...:smiech3:

A to wlasciwie ja raz podawalam przepis na belejajanakwardo. Strzelaly jak nie wiem. Czy to podchodzi pod te bele co to sie je robi z czegos?
24 lipca 2017 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A to wlasciwie ja raz podawalam przepis na belejajanakwardo. Strzelaly jak nie wiem. Czy to podchodzi pod te bele co to sie je robi z czegos?

Jakby się postarać to możnaby tak je nazwać,tym bardziej,że czasu gotowania nie pilnowałaś,jak mogłas to nie wiem...Sziok normalnie...
24 lipca 2017 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

I z czegoś bele co.

Bele co...bellezza...Belladona...ot Co? Dzisiaj widziałam prawdziwą, uważaj, bo do Twojej miski wpadnie!
25 lipca 2017 00:09 / 5 osobom podoba się ten post
To było na poniedziałek,czy będzie na wtorek.