Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

30 czerwca 2017 07:52 / 2 osobom podoba się ten post
Rybka smażona,ziemniaczki,surówka z pomidora i papryki z jogurtem.
30 czerwca 2017 08:33
Alina

Fajne,solidne niemieckie danie na późną jesień, jak dla mnie.Wypróbuję w domu.:
30 czerwca 2017 08:35
Pieczony pstrąg ,mix sałat z jogurtem,piure ziemniaczane
30 czerwca 2017 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z sosem z białego sera,kwaśnej śmietany,połowy cebuli i jednej laski :D selera sałatkowego + sól i pieprz+ szczypiorek i troszkę ostrej papryki..
30 czerwca 2017 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z musem jabłkowym.Tez mnie pokusiło sluchac tego co chce Pdp
30 czerwca 2017 13:45
Piers z kuraka zapiekana z ananasem i serem
30 czerwca 2017 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Placki ziemniaczane z musem jabłkowym.Tez mnie pokusiło sluchac tego co chce Pdp :-)

Nie lubisz placków??????
30 czerwca 2017 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
Trochę plackowo tu  a ja zaserwowałam dziś: kurczaka pieczonego w całości (inaczej nie dało się wszystkim dogodzić - każdy miał ochotę na inną część ) + młode ziemniaki, oraz salata  z sosem  winegret
Dla mnie mleko zsiadłe do popicia a reszta rodziny  - woda
30 czerwca 2017 16:42 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Placki ziemniaczane z musem jabłkowym.Tez mnie pokusiło sluchac tego co chce Pdp :-)

Ja lubię placki ziemniaczane.
Nawet polubiłam tą wersję z musem jabłkowym.
30 czerwca 2017 19:58
kasia63

Nie lubisz placków??????

30 czerwca 2017 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

:blee:

Nawet z pysznym gulaszem węgierskim i kleksem kwaśnej,dobrej śmietany???
30 czerwca 2017 20:37
ORIM

:blee:

Mhm...chyba Cię lepiej ubierać jak karmić....he he
30 czerwca 2017 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mhm...chyba Cię lepiej ubierać jak karmić....he he

Muszę ci powiedzieć Kasiu,że Orim doskonale gotuje. Jak przejmowałam po nim sztele,nie tylko ugotował pyszny obiad ale i zaopatrzył lodówkę w różne smakołyki własnej roboty. Więc takie placki ziemniaczane wypadają po prostu jak Tico przy Audi.
30 czerwca 2017 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Muszę ci powiedzieć Kasiu,że Orim doskonale gotuje. Jak przejmowałam po nim sztele,nie tylko ugotował pyszny obiad ale i zaopatrzył lodówkę w różne smakołyki własnej roboty. Więc takie placki ziemniaczane wypadają po prostu jak Tico przy Audi.

Iiiiii,tam jak to placków nie lubić,niech se nawet będa jak mały fiat przy mercedesie:)Placki to placki:)Jak dobrze gotuje to go karmić nie trzeba:)Dobre i to:)Uboerać pewnie tez nie bo zaś jaki wybredny,zostaje tylko rozbierać ,ale jak znam życie to on siam:):):)ha ha ha
30 czerwca 2017 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Muszę ci powiedzieć Kasiu,że Orim doskonale gotuje. Jak przejmowałam po nim sztele,nie tylko ugotował pyszny obiad ale i zaopatrzył lodówkę w różne smakołyki własnej roboty. Więc takie placki ziemniaczane wypadają po prostu jak Tico przy Audi.

I tu się muszę z Tobą nie zgodzić.Zrobić pyszny placek ziemniaczany to też sztuka.