Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

30 czerwca 2017 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Muszę ci powiedzieć Kasiu,że Orim doskonale gotuje. Jak przejmowałam po nim sztele,nie tylko ugotował pyszny obiad ale i zaopatrzył lodówkę w różne smakołyki własnej roboty. Więc takie placki ziemniaczane wypadają po prostu jak Tico przy Audi.

I tu się muszę z Tobą nie zgodzić.Zrobić pyszny placek ziemniaczany to też sztuka.
30 czerwca 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Iiiiii,tam jak to placków nie lubić,niech se nawet będa jak mały fiat przy mercedesie:)Placki to placki:)Jak dobrze gotuje to go karmić nie trzeba:)Dobre i to:)Uboerać pewnie tez nie bo zaś jaki wybredny,zostaje tylko rozbierać ,ale jak znam życie to on siam:):):)ha ha ha

30 czerwca 2017 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Nawet z pysznym gulaszem węgierskim i kleksem kwaśnej,dobrej śmietany???:-)

jesc moge ale nie lubie tego robic ha ha ha
30 czerwca 2017 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mhm...chyba Cię lepiej ubierać jak karmić....he he

karmic mnie nie trzeba i ubieram sie sam  idealny pdp 
30 czerwca 2017 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

I tu się muszę z Tobą nie zgodzić.Zrobić pyszny placek ziemniaczany to też sztuka.:-)

sztuke ta mam opanowana Chodzi o to ze nie lubie tego robic.Tyle zachodu aby sie ziemniakow z jablkiem najesc ha ha
Ja jak juz to wlasnie taki "po wegiersku" Dobry,pilantny gulasz,wlasnie lyzka smietany,surowka.Wtedy jest sens stac i trzec ziemniaki
30 czerwca 2017 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

sztuke ta mam opanowana Chodzi o to ze nie lubie tego robic.Tyle zachodu aby sie ziemniakow z jablkiem najesc ha ha
Ja jak juz to wlasnie taki "po wegiersku" Dobry,pilantny gulasz,wlasnie lyzka smietany,surowka.Wtedy jest sens stac i trzec ziemniaki

Ale chyba wiadra ziemniaków nie musiałeś trzeć? 
30 czerwca 2017 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Ale chyba wiadra ziemniaków nie musiałeś trzeć? :-)

1 szt czy wiadro taki sam balagan 
30 czerwca 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

1 szt czy wiadro taki sam balagan :-)

Fakt i no ciut więcej paznokcia zostaje .
30 czerwca 2017 22:58 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj zupa z dyni ( dynia lezała w zamrażarce Bóg wie jak długo) to gotowała babcia, na skórce ze słoniny :) na drugie danie podsmażane ziemniaki, jajko sadzone i bukiet warzyw,na deser jogurt i czereśnie.

:::
30 czerwca 2017 23:10 / 3 osobom podoba się ten post
Jogurt i czereśnie. Iście sztańskie połaczenie. Musiałbym poprosić o pół dnia wolnego.
30 czerwca 2017 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
barbarella

U mnie dzisiaj zupa z dyni ( dynia lezała w zamrażarce Bóg wie jak długo) to gotowała babcia, na skórce ze słoniny :) na drugie danie podsmażane ziemniaki, jajko sadzone i bukiet warzyw,na deser jogurt i czereśnie.

:::

Wszelki duch :))) Pochwalony Barbarello :)
Wróciłaś do krótkoterminowo do opieki, czy zamierzasz dłużej pojeździć?
No i miło Cię widzieć :)
30 czerwca 2017 23:20 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Jogurt i czereśnie. Iście sztańskie połaczenie. Musiałbym poprosić o pół dnia wolnego.

Musza to upamietnic zes jest tu!!  Se jedz ila wlezie ino wolnego od forum nie rob wiecej 
01 lipca 2017 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj trupnik na żeberkach (jak mówił mój syn będąc pacholęciem i dodawał:będę zydał hi,hi,ale babcince smakuje bardzo)
01 lipca 2017 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
Marchewkowa zupka.
01 lipca 2017 09:42 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Dzisiaj trupnik na żeberkach (jak mówił mój syn będąc pacholęciem i dodawał:będę zydał hi,hi,ale babcince smakuje bardzo)

Z jakiego trupka ten trupnik Alasko? Może wrzuć przepis..