Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

19 października 2017 12:29 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

No to dokładnie gotujemy to samo:-), tyle że u mnie deserów się nie jada.

Sprobuj mojej pdp nie dac deseru. Przekopie lodowke dokladnie tak samo,jak Darko stare watki na forum ;)
19 października 2017 12:53 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Sprobuj mojej pdp nie dac deseru. Przekopie lodowke dokladnie tak samo,jak Darko stare watki na forum ;)

No, dziś to moja Pdp, będzie mieć 2w1 czyli racuchy na obiad i podwieczorek...przez Caritas i późno załączoną kroplówkę,która idzie krew z nosa..dziury w butelce już porobiłam,a ta franczeska i tak ledwo co kapie,a jest na full.
19 października 2017 13:04 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

No, dziś to moja Pdp, będzie mieć 2w1 czyli racuchy na obiad i podwieczorek...przez Caritas i późno załączoną kroplówkę,która idzie krew z nosa..dziury w butelce już porobiłam,a ta franczeska i tak ledwo co kapie,a jest na full.:nerwowa1:

Wenflon pewnie niebranzowo podlaczony.
19 października 2017 13:23 / 6 osobom podoba się ten post
cien

Piersi z kurczaka , ryż , marchew , budyń

Cieniu...Bys sie wzial i przedstawil, co? Bo tyyyleee lajkow mi podarowales i chcialabym wiedziec kto jest dla skromnej myszy taki milutki :))))
19 października 2017 13:27 / 6 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Cieniu...Bys sie wzial i przedstawil, co? Bo tyyyleee lajkow mi podarowales i chcialabym wiedziec kto jest dla skromnej myszy taki milutki :))))

No,za mną też ten cien chodzi jak cień i tyż mię to intryguje.. Czyżby " osobista ochrona "?
19 października 2017 13:57 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Cieniu...Bys sie wzial i przedstawil, co? Bo tyyyleee lajkow mi podarowales i chcialabym wiedziec kto jest dla skromnej myszy taki milutki :))))

Janek , opiekun
19 października 2017 13:59 / 6 osobom podoba się ten post
cien

Janek , opiekun

Milo mi Janku opiekunie. A  jak trafiles do nas na forum? Jestes na zleceniu czy w PL? No mooow,opowiadaj ;)))
19 października 2017 14:11 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Milo mi Janku opiekunie. A  jak trafiles do nas na forum? Jestes na zleceniu czy w PL? No mooow,opowiadaj ;)))

Mnie również miło , Nooo jakoś się zarejestrowałem , zalogowałem i tak trafiłem na forum . Jestem w pracy (na zleceniu ) Nie chcę sie rozpisywać , jestem raczej biernym obserwatorem , dziekuje za zwrócenie uwagi na mój skromny profil .
19 października 2017 14:14 / 5 osobom podoba się ten post
cien

Mnie również miło , Nooo jakoś się zarejestrowałem , zalogowałem i tak trafiłem na forum . Jestem w pracy (na zleceniu ) Nie chcę sie rozpisywać , jestem raczej biernym obserwatorem , dziekuje za zwrócenie uwagi na mój skromny profil .

Ale dlaczego biernym? Przeciez moglbys sie z nami podzielic swoja wiedza, merytorycznie of kors. Taki zarcik ;)
19 października 2017 14:17
fioletowa.mysz

Ale dlaczego biernym? Przeciez moglbys sie z nami podzielic swoja wiedza, merytorycznie of kors. Taki zarcik ;)

Wiedza to majątek , skarb . Jestem biednym opiekunem na etapie dorabiania się 
19 października 2017 14:19 / 8 osobom podoba się ten post
cien

Wiedza to majątek , skarb . Jestem biednym opiekunem na etapie dorabiania się 

No tak...Ja sie dorobilam juz. Mam obszerna wiedze na temat wyzszosci papieru toaletowego nad recznikiem papierowym. Skarb jak nie wiem co
19 października 2017 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
Naleśniczki z jabłkami i z serkiem:)
20 października 2017 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Znowu ja:)
Gołąbki z sosem pomidorowym.Znalazłam w zamrażarce dwa worki liści z poprzedniego razu:)
20 października 2017 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
witam---dzisiaj zapiekanka gołąbkowa .Trochę roboty ,ale na dwa dni.
20 października 2017 10:13 / 4 osobom podoba się ten post
U nnie dzisiaj bardzo piatkowo. Kartofle(dobre danie do opisania na forum bo sezon wykopkowy tu trwa w najlepsze), jajo sadzone. Szpinak. I jakies lody na deserek.