Odparzenia, rany - jaka maść, jaki krem?

11 maja 2018 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
nusia2302

dzieki, sudokremu tu nie mam, na następną stelle zabiore z Polski profilaktycznie przy leżącej osobie , pozycje zmieniam ale babka miała kilka operacji kręgosłupa i na boku boli ja  kręgosłup to długo nie poleży, poza tym 8 godzin siedzi w fotelu ze skóry i tam nie mam możliwości zmieniac pozycji, ale na fotel daje podkład,  

Sudocrem jest bardzo dobry, ale Penaten też dobrze działa. Mój pdp też miewa od czasu do czasu takie atrakcje, bo długo przesiaduje na wózku. Dobrze jest nawet tak "na bogato" tym Penatenem nasmarować. 
Spróbuj ją ułożyć na boku w ten sposób, aby kolana miała zgięte, coś podobnego do pozycji embrionalnej, wtedy kregosłup jest rozluźniony. Ale to musisz sama wypróbować. Na siedzenie wózka dobrze jest położyć poduszkę przeciwodleżynową w formie takiej oponki. Zmniejsza to nacisk na newralgiczne miejsca. Jak nie masz, to coś takiego wykombinować ze zwiniętego ręcznika.
11 maja 2018 10:59
nusia2302

Na pośladku w szparze pośladkowej utworzyła sie babci mała ranka. Babcia jest siedząco-leżąca. Nie wiem czy to odleżyna czy raczej od podrażnienia kałem, babcia ma inkontynencję w obydwu zakresach. Nie lubi zmieniać pieluch bo musi być transferowana na rollstuhl później do łóżka. To dla niej wysiłek. Zmieniam pieluchy średnio 4 razy na dzień lub w razie potrzeby częściej. Jaką mać oprócz czy krem dostępny w Niemczech proponujecie?

11 maja 2018 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
nusia2302

Na pośladku w szparze pośladkowej utworzyła sie babci mała ranka. Babcia jest siedząco-leżąca. Nie wiem czy to odleżyna czy raczej od podrażnienia kałem, babcia ma inkontynencję w obydwu zakresach. Nie lubi zmieniać pieluch bo musi być transferowana na rollstuhl później do łóżka. To dla niej wysiłek. Zmieniam pieluchy średnio 4 razy na dzień lub w razie potrzeby częściej. Jaką mać oprócz czy krem dostępny w Niemczech proponujecie?

Mitosyl N-Maść....naprawde dobra ....wyprobowana