Wyjazd własnym samochodem

18 lipca 2017 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Tam, gdzie wymagają prawa jazdy i wożenia pdp, jest samochód na miejscu i są środki na to.
Forum jest jak narkotyk. Uzależnia. :pije3:

Zawsze można na odwyk pójść....tylko po co...?
18 lipca 2017 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

i tu sie troszke mylisz.Samochod jest twój i do twojej dyspozycji.
Nie paliwo i już.Jak tak nauczysz to dojdzie do tego,że bedziesz ziemniaki z pola zwoził własnym autem "za paliwo" :-)
Sporadycznie,grzecznościowo mozna powiedzmy pomóc rodzinie w awaryjnych sytuacjach. To rodzina ma organizować transport.
Nie chce krakac ale jak pdp zostawi ci "kleksa" z pampersa na siedzeniu czy rzuci pawia to nie licz na to że dostaniesz od rodziny na profesjonalna myjnie aby to usunąć.Sam sie bedziesz babrał aby wywabic plamy z siedzenia 

Ło matko i córko o tym kleksie i pawiu to nie pomyslałem 
Wniosek samochód tylko do mojego użytku 
18 lipca 2017 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
Piterek

Ło matko i córko o tym kleksie i pawiu to nie pomyslałem :-)
Wniosek samochód tylko do mojego użytku 

Dokładnie.To sa starsi ludzie i nie mozesz przewidziec co sie stanie.
Poza tym nie wiem czy Twoje OC obejmuje rownież zagranice. Ja zawsze wykupuję OC AC z obcja zagranica
18 lipca 2017 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Zawsze można na odwyk pójść....tylko po co...?:oczko1:

bo na odwyku mozna sie napic 
18 lipca 2017 18:35 / 4 osobom podoba się ten post
Piterek

Ło matko i córko o tym kleksie i pawiu to nie pomyslałem :-)
Wniosek samochód tylko do mojego użytku 

Często są też inkontynenni,pomyśl jaki zapaszek zostanie na siedzeniu po wożeniu takiego pdp...Ja nigdy nie zgodziłabym się na wożenie swoim autem pdp,przede wszystkim własnie dlatego.
18 lipca 2017 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie przesiaduje z tylu jak jade :-) Gdzie ty na tym zdjeciu siedzenia dojrzałas ? :-)
Tez mi sie podoba.Dlatego takie kupiłem.

Wyobraznia działa i  autko pasuje do mojej chusteczki.
18 lipca 2017 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

bo na odwyku mozna sie napic :-)

Musze sprawdzić OC i AC bo nie zwracałem na to uwagi
18 lipca 2017 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Często są też inkontynenni,pomyśl jaki zapaszek zostanie na siedzeniu po wożeniu takiego pdp...Ja nigdy nie zgodziłabym się na wożenie swoim autem pdp,przede wszystkim własnie dlatego.

Nie pomyślałem o takich sprawach człowiek całe życie się uczy
18 lipca 2017 19:42
ORIM

Dokładnie.To sa starsi ludzie i nie mozesz przewidziec co sie stanie.
Poza tym nie wiem czy Twoje OC obejmuje rownież zagranice. Ja zawsze wykupuję OC AC z obcja zagranica

A co to za twór OC zagraniczne??? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Możesz rozwinąć temat?
18 lipca 2017 20:03
doda1961

A co to za twór OC zagraniczne??? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Możesz rozwinąć temat?

Mi się zawsze wydawało że nasze OC i AC działa na terenie całej UE ale być może jest inaczej
18 lipca 2017 20:05 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

A co to za twór OC zagraniczne??? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Możesz rozwinąć temat?

Oj Doda, Doda - Ty to wiecznie do tyłu
W razie jakbyś miała bliskie spotkania trzeciego stopnia z jakimś obcym i decydujące starcie przy tym, to Ci takie OC z OBCJĄ zagraniczną musowo potrzebne.
18 lipca 2017 20:07
Piterek

Mi się zawsze wydawało że nasze OC i AC działa na terenie całej UE ale być może jest inaczej

No nie sądzę. Tez jeżdzę swoim samochodem do De i w zyciu o żadnym dodatkowym OC zagranicznym nie słyszałam. OC to OC, koniec kropka.
Może Orim miał na myśli Assistance? To oczywiście kupuje się dodatkowo i nie ma znaczenia czy to Polska czy inny kraj Europy. Działa tam samo.
18 lipca 2017 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Oj Doda, Doda - Ty to wiecznie do tyłu :lol3:
W razie jakbyś miała bliskie spotkania trzeciego stopnia z jakimś obcym i decydujące starcie przy tym, to Ci takie OC z OBCJĄ zagraniczną musowo potrzebne.
:smiech2: :smiech2:

Spotkania trzeciego stopnia nie miałam, ale.......autku memu się przestało chcieć jechać, nagle i nie wiedzieć dlaczego. OBCJI nie miałam ani polskiej ani zagranicznej co kosztowało mnie 1200 zł. Teraz mam wszystkie OBCJE, ale OC mam polskie i działa wszędzie. Poza wszędzie to nie wiem , bo nie sprawdzałam.
18 lipca 2017 20:20
doda1961

A co to za twór OC zagraniczne??? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Możesz rozwinąć temat?

https://www.axadirect.pl/ubezpieczenie-samochodu/porady-dla-kierowcow-jak-ubezpieczyc-samochod-przed-wyjazdem-za-granice.html

i troszke namieszałem.Nie we wszystkich jednak krajach wazne jest nasze OC. Bardziej jednak chodziło mi o ubezpieczenie zawierajace assistans na zagranicę.Warto jednak sprawdzic gdzie jedziemy i co mamy w polisie
18 lipca 2017 21:19
ORIM

bo na odwyku mozna sie napic :-)

Zależy od czego się odwyka....