Praca dochodząca na godziny

31 marca 2012 09:18
Aska said:
Ewa13 - a ja jestem po Twojej stronie i mnie ten film przekonuje bo *wiara czyni cuda* jeżeli się robi to co się lubi i wierzy w to co się robi to musi się udać.Powodzenia życzę!


Każdy ma prawo robić co zamierza i mówić co myśli.Do odważnych świat należy.
31 marca 2012 13:49
Krysiakrysienka said:
Witaj Aska! ...mam pytanie oglądałaś ten film???

Tak oglądałam bardzo dawno temu więc tam właśnie jest pokazane że trzeba walczyć do końca jeśli się w to wierzy - im się udało!

Ja jestem wielką optymistką dlatego inaczej podchodzę do niektórych spraw,masz rację każdy ma prawo do swojej oceny i własnych deczji!
31 marca 2012 17:27
Miłego dnia:)))
01 kwietnia 2012 12:14
No....właśnie o ty pisałam w poście.
20 lutego 2017 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem bo nie mam dzialalnosci ale jak nie masz rodzin i nie wiesz gdzie szukac to nie polecam, poczytaj se tez inne tematy bo tam duzo pisze o tym i tez o gewerbe. Trza miec glowe na karku by samemu byc sobie szefem bo to odpowiedzialnosc i kupa roboty a z ksiegowa to masz racje tym bardziej, ze jak zadajesz takie pytania to nie poruszasz sie w tematach papierkowych a jak bys cos przegapila albo nie rozliczyla to bys pozniej tylko sobie problemow narobila i to nie sa zarty, dlatego wole jezdzic przez firme i nic mnie nie obchodzi bo bym chyba calkowicie osiwiala miec tyle na gowie.