Pończochy uciskowe - zakładanie i zdejmowanie

20 sierpnia 2017 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
nusia2302

pdp ma nogi w stopach spuchnięte i ponczocha schodzi w tej części bardzo ciężko, wyżej jest bez problemu, myślę że on ma za ciasne te ponczochy dlatego jest problem :(  Mówiłam mu ze może powinny być szersze  to odpowiedział że musiał by mieć robione pomiary :(

Nogi  maścią posmarować z Heparyną , Lioton 1000, lub inne,,, skoro nogi spuchnięte są.
20 sierpnia 2017 19:55 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nogi  maścią posmarować z Heparyną , Lioton 1000, lub inne,,, skoro nogi spuchnięte są.

Nogi nie są spuchnięte. Są codziennie smarowane Voltarenem, a i tak jest "Hilfe!" oraz "Ała!". Paznokcie smarowane lakierem przeciwgrzybicznym bolą. Włosy bolą, a mnie od tych krzyków boli głowa.Taka jest kobieta i nic się nie poradzi. Mimo tych krzyków lubię ją, bo po protu da się ją lubić. Poza tym ma świetnego  syna, który pomaga jak może. Wielki jak dąb, z dużym brzuchem, a rozmiar buta ma chyba nr 56. Takiego wiosła w życiu nie widziałam. Naprawdę sympatyczny.
20 sierpnia 2017 20:35 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Nogi nie są spuchnięte. Są codziennie smarowane Voltarenem, a i tak jest "Hilfe!" oraz "Ała!". Paznokcie smarowane lakierem przeciwgrzybicznym bolą. Włosy bolą, a mnie od tych krzyków boli głowa.Taka jest kobieta i nic się nie poradzi. Mimo tych krzyków lubię ją, bo po protu da się ją lubić. Poza tym ma świetnego  syna, który pomaga jak może. Wielki jak dąb, z dużym brzuchem, a rozmiar buta ma chyba nr 56. Takiego wiosła w życiu nie widziałam. Naprawdę sympatyczny.

ha, haa Takie wiosła,,,, Cyrki mamy w Tej pracy.
22 marca 2023 11:38 / 3 osobom podoba się ten post
Poradzicie proszę ile byście chcieli kasy gdyby  za zgoda rodziny zakładać i rozbierać pończochy uciskowe ? Pflege przychodzi tu późno a to powinno robić się rano.Ja myślam 100e nie mniej za mc, 140e za 6tyg. 
22 marca 2023 12:13 / 2 osobom podoba się ten post
Tamara

Poradzicie proszę ile byście chcieli kasy gdyby  za zgoda rodziny zakładać i rozbierać pończochy uciskowe ? Pflege przychodzi tu późno a to powinno robić się rano.Ja myślam 100e nie mniej za mc, 140e za 6tyg. 

Myślę, że  100 e.za miesiąc  jest ok.
22 marca 2023 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Myślę, że  100 e.za miesiąc  jest ok.

Dzieki
22 marca 2023 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
Zakładać nie wolno. Zgoda rodziny nic nie zmienia.
22 marca 2023 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Zakładać nie wolno. Zgoda rodziny nic nie zmienia.

Zakłada się szybko, nie wolno Bez przesady , przeszkolą , pończochy też wymiarowe to co może się stać ?  Grzebiemy przy gorszych rzeczach . Oczywiście kto nie potrafi niech nie zaklada , bo można szkodę wyrządzić 
 
22 marca 2023 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Jak da kasę to będę zakładać(kasa z góry) ale dopiero za tydz.bo dziś mierzy/ła  Nie bardzo było wiadomo czy mężczyzna czy kobieta(styl męski, krótka fryzura, głos damski przechodzący w męski, sposób poruszania się też i ta osoba miała założona maseczkę).Dziadek coś wypalił na temat 2 Frauen, ja aż musiałam wyjść do kuchni żeby nie było widać po minie..Wydaje mi się że to była os.Transpl. Z tego wszystkiego mi się poj...wzrost z wiekiem dziadka zamiast 88 lat to 188wzr.A on że co? Chyba z 6  osob od rana już było po coś ..Jutro ma być tylko kumpel Klaus na kawę. O takich specyficznych zleceniach firma powinna informować podając plan dnia.Powinna..duzo 1z 2 powinna! A nie tylko byle klienta złapać a Polnishes Kraft rob bo ci placa
22 marca 2023 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Jak da kasę to będę zakładać(kasa z góry) ale dopiero za tydz.bo dziś mierzy/ła :randka: Nie bardzo było wiadomo czy mężczyzna czy kobieta(styl męski, krótka fryzura, głos damski przechodzący w męski, sposób poruszania się też i ta osoba miała założona maseczkę).Dziadek coś wypalił na temat 2 Frauen, ja aż musiałam wyjść do kuchni żeby nie było widać po minie..Wydaje mi się że to była os.Transpl. Z tego wszystkiego mi się poj...wzrost z wiekiem dziadka:zaskoczenie: zamiast 88 lat to 188wzr.A on że co? Chyba z 6  osob od rana już było po coś ..Jutro ma być tylko kumpel Klaus na kawę. O takich specyficznych zleceniach firma powinna informować podając plan dnia.Powinna..duzo 1z 2 powinna! A nie tylko byle klienta złapać a Polnishes Kraft rob bo ci placa:strzela z bicza:

Można  poprosić  o nr.tel . do  zmienniczki. Wtedy  o  planie  dnia euesz z pierwszej  reki.Sprawdza się...Moja przyszła zmienniczka wie już wszystko.np.jaki dżemik preferują  PDP 
22 marca 2023 16:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ja zakładałam pończochy podopiecznemu a ściślej dwóch ich było .Jeden prywatnie ale na pół etatu, bo tylko jedną nogę miau  Za darmo .Już nie śmiałam nawet wspominać o kasie .Drugi w Heimie, robiłam to szybciej od tych stałych opiekunek 
 
 
22 marca 2023 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Można  poprosić  o nr.tel . do  zmienniczki. Wtedy  o  planie  dnia euesz z pierwszej  reki.Sprawdza się...:super:Moja przyszła zmienniczka wie już wszystko.np.jaki dżemik preferują  PDP :smiech3:

To ale nie z tej firmy raczej, bo tu Bułgarki i inne maści z tłumaczem w ręku za parę ojro..Przygoda 1razowa dla mnie bo już nie pojadę.
22 marca 2023 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
Tamara

To ale nie z tej firmy raczej, bo tu Bułgarki i inne maści z tłumaczem w ręku za parę ojro..Przygoda 1razowa dla mnie bo już nie pojadę.

A,chyba,że tak...
22 marca 2023 16:18
Damessa

Można  poprosić  o nr.tel . do  zmienniczki. Wtedy  o  planie  dnia euesz z pierwszej  reki.Sprawdza się...:super:Moja przyszła zmienniczka wie już wszystko.np.jaki dżemik preferują  PDP :smiech3:

No tak powinno to wyglądać, firmy powinny rozliczać z czystości np.200e.kaucji z wypłaty jak zostawi syf i by się skonczylo, lub źle przekaże info.
22 marca 2023 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
Bywają sztele że jak ci się np.nudzi to za dodatkowa robotę płacą i to całkiem.Wiec takie pończoszki to pikus