Pochwalijki 5

23 marca 2022 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

8707?(żeby nie zapeszyć bo różnie w życiu bywa)

Tak juz jest w naszej pracy- dopóki pdp żyje czy nadaje się do opieki domowej , dopóty w danym miejscu jesteśmy. Pflegehilfe teraz ma sporo zlecen, to w razie czego pewnie maja cos w rezerwie. Najwazniejsze abys się zahaczyła, stwierdziła czy Tobie pasuje praca w tym kraju ( bo nie każdemu-znam takie osoby) i jeśli zdecydujesz się zostac, to warto zainwestowac w kurs SRK- szwajcarski i uczyc się dialektu- jest w cenie i od razu zwiększa możliwości znalezienia miejsca pracy z prawdziwego zdarzenia, gdzie na porządną emeryturę da się odłozyc. Opcje tez są rózne. Będziesz zainteresowana, to się dowiesz.
23 marca 2022 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak juz jest w naszej pracy- dopóki pdp żyje czy nadaje się do opieki domowej , dopóty w danym miejscu jesteśmy. Pflegehilfe teraz ma sporo zlecen, to w razie czego pewnie maja cos w rezerwie. Najwazniejsze abys się zahaczyła, stwierdziła czy Tobie pasuje praca w tym kraju ( bo nie każdemu-znam takie osoby) i jeśli zdecydujesz się zostac, to warto zainwestowac w kurs SRK- szwajcarski i uczyc się dialektu- jest w cenie i od razu zwiększa możliwości znalezienia miejsca pracy z prawdziwego zdarzenia, gdzie na porządną emeryturę da się odłozyc. Opcje tez są rózne. Będziesz zainteresowana, to się dowiesz.

?
23 marca 2022 14:07 / 5 osobom podoba się ten post
Tina chwaliła się, że zbiera owoce swojej dobrej pracy 
Pochwalę się i ja, też dobrze pracuję ?
Dzisiaj zebrałam pierwsze plony, szybko,bo już po  2,5 tygodnia od kiedy ziarno zasiałam. Nie szeleszczą te owoce, policzyć ani zmierzyć ich nie ma jak, ale wartość ich, dla mnie, bezcenna.
Podopieczna powiedziała wczoraj wieczorem do mnie-wiesz co, jakby cały czas ,tak miało wyglądać moje życie, z opiekunką pod jednym dachem, jak teraz, to wcale nie chciałabym iść do Heimu !!! Aż zaniemówiłam i trochę urosłam Pisałam o tym, że żadnej opiekunki nie chciała, a tu taka zmiana 
Teraz życzę babci, żeby przyjechała mnie zmienić  fajna kobieta, z którą się polubią .
 
23 marca 2022 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina chwaliła się, że zbiera owoce swojej dobrej pracy :-)
Pochwalę się i ja, też dobrze pracuję ?
Dzisiaj zebrałam pierwsze plony, szybko,bo już po  2,5 tygodnia od kiedy ziarno zasiałam. Nie szeleszczą te owoce, policzyć ani zmierzyć ich nie ma jak, ale wartość ich, dla mnie, bezcenna.
Podopieczna powiedziała wczoraj wieczorem do mnie-wiesz co, jakby cały czas ,tak miało wyglądać moje życie, z opiekunką pod jednym dachem, jak teraz, to wcale nie chciałabym iść do Heimu !!! Aż zaniemówiłam i trochę urosłam :radosc:Pisałam o tym, że żadnej opiekunki nie chciała, a tu taka zmiana :zaskoczenie1:
Teraz życzę babci, żeby przyjechała mnie zmienić  fajna kobieta, z którą się polubią .
 

Zbieram, a to pomidory mojej produkcji .
23 marca 2022 17:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina chwaliła się, że zbiera owoce swojej dobrej pracy :-)
Pochwalę się i ja, też dobrze pracuję ?
Dzisiaj zebrałam pierwsze plony, szybko,bo już po  2,5 tygodnia od kiedy ziarno zasiałam. Nie szeleszczą te owoce, policzyć ani zmierzyć ich nie ma jak, ale wartość ich, dla mnie, bezcenna.
Podopieczna powiedziała wczoraj wieczorem do mnie-wiesz co, jakby cały czas ,tak miało wyglądać moje życie, z opiekunką pod jednym dachem, jak teraz, to wcale nie chciałabym iść do Heimu !!! Aż zaniemówiłam i trochę urosłam :radosc:Pisałam o tym, że żadnej opiekunki nie chciała, a tu taka zmiana :zaskoczenie1:
Teraz życzę babci, żeby przyjechała mnie zmienić  fajna kobieta, z którą się polubią .
 

23 marca 2022 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zbieram, a to pomidory mojej produkcji .

Piękne ?
A jak zapachniało, jak krzaczkiem poruszyłaś?
23 marca 2022 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Tina chwaliła się, że zbiera owoce swojej dobrej pracy :-)
Pochwalę się i ja, też dobrze pracuję ?
Dzisiaj zebrałam pierwsze plony, szybko,bo już po  2,5 tygodnia od kiedy ziarno zasiałam. Nie szeleszczą te owoce, policzyć ani zmierzyć ich nie ma jak, ale wartość ich, dla mnie, bezcenna.
Podopieczna powiedziała wczoraj wieczorem do mnie-wiesz co, jakby cały czas ,tak miało wyglądać moje życie, z opiekunką pod jednym dachem, jak teraz, to wcale nie chciałabym iść do Heimu !!! Aż zaniemówiłam i trochę urosłam :radosc:Pisałam o tym, że żadnej opiekunki nie chciała, a tu taka zmiana :zaskoczenie1:
Teraz życzę babci, żeby przyjechała mnie zmienić  fajna kobieta, z którą się polubią .
 

Tam ma przyjechać ta jedyna w swoim rodzaju prawda ?
23 marca 2022 18:19 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Tam ma przyjechać ta jedyna w swoim rodzaju prawda ?

Ta z grupy najlepszych opiekunek  w firmie 
23 marca 2022 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Piękne ?
A jak zapachniało, jak krzaczkiem poruszyłaś?

Gruene Finger na mnie w Essen mówili, bo wlalam życie w najbardziej wiekowa i pomarszczona suszke ?
Dziś skoczyłam do Landi i już takie oto oszałamiająco pachnące goździki są u mnie. 
23 marca 2022 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gruene Finger na mnie w Essen mówili, bo wlalam życie w najbardziej wiekowa i pomarszczona suszke ?
Dziś skoczyłam do Landi i już takie oto oszałamiająco pachnące goździki są u mnie. 

Piękne, szczególnie w połączeniu z kolorowymi prymulkami 
Mleczko mi się przypomniała 
23 marca 2022 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piękne, szczególnie w połączeniu z kolorowymi prymulkami 
Mleczko mi się przypomniała 

To zdjęcie ze sklepu. Jeszcze goździków do skrzynki nie wsadziłam. Prymulek nie kupowałam bo mamy w ogrodzie ich całe dywany. Późne tulipany niedługo będą kwitnąć  a i peonie tak za miesiąc już moze? 
23 marca 2022 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To zdjęcie ze sklepu. Jeszcze goździków do skrzynki nie wsadziłam. Prymulek nie kupowałam bo mamy w ogrodzie ich całe dywany. Późne tulipany niedługo będą kwitnąć  a i peonie tak za miesiąc już moze? 

Piękny  dywanik 
29 kwietnia 2022 19:07 / 5 osobom podoba się ten post
Serwus Słoneczka
Tak wygląda świadectwo przyszłej szefowej europejskich papug:
 

 
Po trzykroć duma!!!
29 kwietnia 2022 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
Ja p...ę 
01 maja 2022 06:52 / 2 osobom podoba się ten post
Awers się nie wstawił. Spieszę z erratą. W te pędy! Bom kontent niezwykle: