Pochwalijki 5

01 maja 2022 07:21 / 2 osobom podoba się ten post
 
 
 
     "Moja też ukończyła lo z wyróżnieniem ale"
 
 
                          Gratuluję
01 maja 2022 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
, bo podzielam Twoje zdanie.
Jak nie zdjęcie świadectwo córki, to zdjęcie świadectwo syna. Kilka lat temu w innym miejscu.
Teraz przyjdzie czekać chyba na info, udokumentowane zresztą, jak córka zostaje przełożoną zakonu żeńskiego. Wszak los niekiedy płata nam różne figle.
01 maja 2022 08:59 / 7 osobom podoba się ten post
Nie ogarniam! Dusia , Luke co to jest ? Ojciec Dummy z osiągnięć dziecka a Wy idiota piszecie? 
Nie czytam większości postów Łacha czy poprzednio jakoś tam bo nic ciekawego nie wnoszą . 
Ale Was naprawdę nie rozumiem.Milego dnia ?
01 maja 2022 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie ogarniam! Dusia , Luke co to jest ? Ojciec Dummy z osiągnięć dziecka a Wy idiota piszecie? 
Nie czytam większości postów Łacha czy poprzednio jakoś tam bo nic ciekawego nie wnoszą . 
Ale Was naprawdę nie rozumiem.Milego dnia ?

Naprawdę nic dalej z tego nie rozumiesz ?    Ale ok.
01 maja 2022 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Naprawdę nic dalej z tego nie rozumiesz ?  :-(  Ale ok.

Nie ogarniam nadal . Nie znam twórczości Łacha  czy jakoś tam . .może mi wyjaśnisz Kolego?
01 maja 2022 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Naprawdę nic dalej z tego nie rozumiesz ?  :-(  Ale ok.

Nie ogarniam nadal . Nie znam twórczości Łacha  czy jakoś tam . .może mi wyjaśnisz Kolego?
01 maja 2022 09:18 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

:super: , bo podzielam Twoje zdanie.
Jak nie zdjęcie świadectwo córki, to zdjęcie świadectwo syna. Kilka lat temu w innym miejscu.
Teraz przyjdzie czekać chyba na info, udokumentowane zresztą, jak córka zostaje przełożoną zakonu żeńskiego. Wszak los niekiedy płata nam różne figle.

Pochwalenie się osiągnięciami własnego dziecka to przecież nic złego, jaką kto formę przyjmie czy tylko pisemna czy z fotką to też indywidualna sprawa .Szczerze to ja jak Dorotee nie rozumiem Waszej postawy .Serio.Dobra ...idę do roboty.
01 maja 2022 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie ogarniam! Dusia , Luke co to jest ? Ojciec Dummy z osiągnięć dziecka a Wy idiota piszecie? 
Nie czytam większości postów Łacha czy poprzednio jakoś tam bo nic ciekawego nie wnoszą . 
Ale Was naprawdę nie rozumiem.Milego dnia ?

Niech się chwali w swoim gronie. Ja chciałam się pochwalić to Luke dostał foto ode mnie bo zna mnie i moja córkę . A tak to po co.? 
01 maja 2022 09:22 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie ogarniam! Dusia , Luke co to jest ? Ojciec Dummy z osiągnięć dziecka a Wy idiota piszecie? 
Nie czytam większości postów Łacha czy poprzednio jakoś tam bo nic ciekawego nie wnoszą . 
Ale Was naprawdę nie rozumiem.Milego dnia ?

Niech się chwali w swoim gronie. Ja chciałam się pochwalić to Luke dostał foto ode mnie bo zna mnie i moja córkę . A tak to po co.? 
01 maja 2022 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Niech się chwali w swoim gronie. Ja chciałam się pochwalić to Luke dostał foto ode mnie bo zna mnie i moja córkę . A tak to po co.? :bezradny:

Może ma tutaj przyjaciół? 
01 maja 2022 09:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Niech się chwali w swoim gronie. Ja chciałam się pochwalić to Luke dostał foto ode mnie bo zna mnie i moja córkę . A tak to po co.? :bezradny:

Tego też nie możesz nikomu zabronić ,ja też się chwale widokami gdzie jestem i kogoś to może irytować ,ktoś inny co jadł w super restauracji,takie są prawa forum ,ale epitet ewidentnie paskudny ?
01 maja 2022 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tego też nie możesz nikomu zabronić ,ja też się chwale widokami gdzie jestem i kogoś to może irytować ,ktoś inny co jadł w super restauracji,takie są prawa forum ,ale epitet ewidentnie paskudny ?

Ja też  się chwalę, wszystkim..
01 maja 2022 10:43 / 5 osobom podoba się ten post
No to się narobiło
Czytam większość postów Forumowiczów. LACHA też. Niektóre przeczytam i zapominam o nich, inne lajkuję a jeszcze inne komentuję. Nie zawsze się z Nim zgadzam, często nie wiem po co i na co pisze o czymś, czasami nie rozumiem o  co chodzi. 
Ale nigdy,ani Jego, ani nikogo innego, bez względu na sympatie czy antypatie, nie nazwałam ani nie nazwałabym idiotą.
O sobie też nie chciałabym tego przeczytać . Mamy topik Pochwalijki i chwalimy się tutaj. Dziećmi ,wnukami,drobiazgami, zakupami, miejscami  w których byliśmy. Moje dzieci czas świadectw szkolnych mają już dawno za sobą, na świadectwa wnuków muszę poczekać. Też chwalę się często i gęsto, bo dlaczego nie. 
Uważam że LACH ma powód do dumy ze swoich dzieci i nie widzę nic złego w tym, że tą dumą i szczęściem się z nami podzielił. Wystarczy taki post zignorować  i zostawić bez komentarza, jeśli nas wkurza, śmieszy czy co tam jeszcze. 
01 maja 2022 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Niech się chwali w swoim gronie. Ja chciałam się pochwalić to Luke dostał foto ode mnie bo zna mnie i moja córkę . A tak to po co.? :bezradny:

Dusiu,po to żeby się pochwalić. Kiedy duma i szczęście nas  rozpierają, to chcemy żeby świat cały się o tym dowiedział 
01 maja 2022 10:48 / 3 osobom podoba się ten post
LACH

Serwus Słoneczka
Tak wygląda świadectwo przyszłej szefowej europejskich papug:
 

 
Po trzykroć duma!!!

Gratulacje ?