Pochwalijki 5

28 czerwca 2022 08:54 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Po pierwsze-marzysz o nim,
Po drugie-podoba Ci się 
Po trzecie-stać Cię na nie 
Walnij je  sobie, a co :-)

To chyba se walnę, a co !!!!!!!
28 czerwca 2022 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To chyba se walnę, a co !!!!!!!

??
28 czerwca 2022 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

To chyba se walnę, a co !!!!!!!

Walnij  se....pracujemy , spełniamy swoje  marzenia. Ostatnio  ,będąc  w   domku  spełniam  aż  4 swoje  marzenia 
28 czerwca 2022 09:27 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Walnij  se....pracujemy , spełniamy swoje  marzenia. Ostatnio  ,będąc  w   domku  spełniam  aż  4 swoje  marzenia :-)

Spełniam już tylko swoje zachcianki . Mam auto ale ....... duże, bo jak baba mała, to chociaż autem zaszpanuje . Sporo pali, ale robi wrażenie . Sprzedam go, nie niesprzedam, sprzedam ..... przyzwyczaiłam sie do niego nieprzymierzając jak do męża . I tak trwamy on drogi a ja wierna .
28 czerwca 2022 10:07 / 5 osobom podoba się ten post
napisałam do siostry podopiecznego kilka pytań, bo nie wiem jak pakować, żeby nadbagażu nie było . Dostałam link gdzie jadę i instrukcje .. Jest tam przepięknie .
Pakowanie zrobimy we dwie, razem z inna opiekunką, żebym w razie czego mogła winę zrzucić he he he to nie ja  . Ja juz swoje toboły mam ustawione w szeregu, w zasięgu ręki .  Szkoda że nie potrafię przenieść linku a przepisywać mi sie nie chce, bo mam wolne do 15.30 .
28 czerwca 2022 12:13 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Po pierwsze-marzysz o nim,
Po drugie-podoba Ci się 
Po trzecie-stać Cię na nie 
Walnij je  sobie, a co :-)

O i takie podejście bardzo mi się podoba. 
Mój nowy model zamówiony ,będzie na październik lub listopad .Nowy ,nowiuski pachnący nowością . Wprawdzie duży i przestronny, konia z kopytami można w nim zapakować  ale ja lubię wszystko co duże 
A co ,walne sobie ale w domu
28 czerwca 2022 12:15 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

O i takie podejście bardzo mi się podoba. :-)
Mój nowy model zamówiony ,będzie na październik lub listopad .Nowy ,nowiuski pachnący nowością . Wprawdzie duży i przestronny, konia z kopytami można w nim zapakować:lol3:  ale ja lubię wszystko co duże :chaplin:
A co ,walne sobie ale w domu:-)

28 czerwca 2022 12:16 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

:ferrari::-):-)

Musi być  duży  wnuczęta będziesz  wozić  i cały ich osprzęt 
28 czerwca 2022 12:22 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Musi być  duży  wnuczęta będziesz  wozić  i cały ich osprzęt :smiech3:

Jasne że tak. Wnusiu najważniejszy gość 
28 czerwca 2022 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Jasne że tak. Wnusiu najważniejszy gość :-)

28 czerwca 2022 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Musi być  duży  wnuczęta będziesz  wozić  i cały ich osprzęt :smiech3:

A jaki to osprzęt jest potrzebny, oprócz fotelika i paru gadżetów, aby pojechać z maluszkiem na przejażdżkę? 
Zachodzę w głowę i myślę, bo ja to chyba jakaś wyrodna babka jestem :) 
28 czerwca 2022 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A jaki to osprzęt jest potrzebny, oprócz fotelika i paru gadżetów, aby pojechać z maluszkiem na przejażdżkę? 
Zachodzę w głowę i myślę, bo ja to chyba jakaś wyrodna babka jestem :) 

 Jeszcze  spacerówka ,pampersy, kaloszki na zmianę  gdyby padał deszcz,butelka z  wodą,chusteczki wilgotne.....można  jeszcze dużo  wpakować. 
28 czerwca 2022 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

 Jeszcze  spacerówka ,pampersy, kaloszki na zmianę  gdyby padał deszcz,butelka z  wodą,chusteczki wilgotne.....można  jeszcze dużo  wpakować. :-):-):-)

To jest na dłuższy wyjazd i też parę gadżetów.Rzecz oczywista. Żadne wielkie halo...
28 czerwca 2022 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

 Jeszcze  spacerówka ,pampersy, kaloszki na zmianę  gdyby padał deszcz,butelka z  wodą,chusteczki wilgotne.....można  jeszcze dużo  wpakować. :-):-):-)

Zapomniałaś o nocniku 
28 czerwca 2022 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To jest na dłuższy wyjazd i też parę gadżetów.Rzecz oczywista. Żadne wielkie halo...

Wycieczka z wnusiem na cały dzień to jest wielkie halo i 1000 telefonów od zatroskanych rodziców. A my we dwoje i tak po swojemu spędzamy czas