Pochwalijki 5

07 lipca 2022 15:42 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

No,to się pochwalę kolejnym upominkiem od Rodziny??

Fajne,przydatnego do pielęgnacji  cery a i chyba  Celvin Klein  w buteleczce? No bardzo miło  z  ich strony, naprawdę Doceniają Cię, pewnie  z parką  jest co robić..i oni  to wiedzą 
07 lipca 2022 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Fajne,przydatnego do pielęgnacji  cery a i chyba  Celvin Klein  w buteleczce? No bardzo miło  z  ich strony, naprawdę :-)Doceniają Cię, pewnie  z parką  jest co robić..i oni  to wiedzą :-):super:

Masz rację ?
07 lipca 2022 16:01 / 4 osobom podoba się ten post
A ja kupiłam sobie  sukieneczkęW sieciówce ale taki kolor i fason właśnie  chciałam. No przecież  Henryczka chrzcimy  a babcia  musi  fajnie  wyglądać 
07 lipca 2022 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

A ja kupiłam sobie  sukieneczkę:-)W sieciówce ale taki kolor i fason właśnie  chciałam. :tanczy:No przecież  Henryczka chrzcimy  a babcia  musi  fajnie  wyglądać :-)

Saper fason, taki na każdą okazję. Chyba gdzieś ostatnio w Münster widziałam, ale było tak gorąco, że nic mi się mierzyć nie chciało. Czy to taka portfelowa? Jak usiądziesz czy jak wiaterek zawieje to i nóżką błyśniesz? 
07 lipca 2022 16:18 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Saper fason, taki na każdą okazję. Chyba gdzieś ostatnio w Münster widziałam, ale było tak gorąco, że nic mi się mierzyć nie chciało. Czy to taka portfelowa? Jak usiądziesz czy jak wiaterek zawieje to i nóżką błyśniesz?:-) 

Dokładnie tak jak piszesz...zakładana. A kolor to nie biały  tylko ecru. Jeden minus,trochę  stringi  widać 
07 lipca 2022 16:28 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dokładnie tak jak piszesz...zakładana. A kolor to nie biały  tylko ecru. Jeden minus,trochę  stringi  widać :-)

Eee,jak tylko trochę je widać to śmiało zakładaj tę kieckę,fajne stringi pod nią i licz na to, że zawieje od czasu do czasu 
07 lipca 2022 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Eee,jak tylko trochę je widać to śmiało zakładaj tę kieckę,fajne stringi pod nią i licz na to, że zawieje od czasu do czasu :lol1:

07 lipca 2022 17:55 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dokładnie tak jak piszesz...zakładana. A kolor to nie biały  tylko ecru. Jeden minus,trochę  stringi  widać :-)

Będziesz miała za sobą tłum gapiów ?no chyba że małżonek stanie za Tobą murem ?
07 lipca 2022 17:58 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

No,to się pochwalę kolejnym upominkiem od Rodziny??

Mam Hydra Genius, dla mnie?
14 lipca 2022 22:05 / 4 osobom podoba się ten post
Prezent od Corki Seniorów z urlopu we Włoszech plus kilka rzeczy,ale te już są w walizce ??
14 lipca 2022 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Prezent od Corki Seniorów z urlopu we Włoszech plus kilka rzeczy,ale te już są w walizce ??

Lubię takie, chętnie nosiłabym ?
Miło z jej strony, że na urlopie o Tobie pomyślała 
15 lipca 2022 05:32 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Prezent od Corki Seniorów z urlopu we Włoszech plus kilka rzeczy,ale te już są w walizce ??

Fajna ,w stylu boho  
15 lipca 2022 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Prezent od Corki Seniorów z urlopu we Włoszech plus kilka rzeczy,ale te już są w walizce ??

Ładna, etniczna. Te największe to surowe cytryny. Białe koraliki -nie jestem pewna, ale albo barwiony jadeit , albo onyks. 
W każdym razie gustowna i sprawdź jakie moce ma :) 
15 lipca 2022 07:44 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Prezent od Corki Seniorów z urlopu we Włoszech plus kilka rzeczy,ale te już są w walizce ??

Lubię takie ,ostatnio na urlopie też sobie kupiłam 
15 lipca 2022 10:09 / 3 osobom podoba się ten post
Italia słynie ze szkła Murano i w swoich biżuteryjnych poszukiwaniach natknełam się na biżuterię ich produkcji. Bardzo ładna ,kolorowa .W sam raz do letnich, zwiewnych sukienek.
Prezentuje się tak - foty nie moje