Pochwalijki 5

15 lipca 2022 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Italia słynie ze szkła Murano i w swoich biżuteryjnych poszukiwaniach natknełam się na biżuterię ich produkcji. Bardzo ładna ,kolorowa .W sam raz do letnich, zwiewnych sukienek.
Prezentuje się tak - foty nie moje 

 

Śliczne,takie letnie  klimaty 
15 lipca 2022 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
Powiem szczerze-jezdze do pracy, żeby więcej zarobić i nie ukrywam, że cieszą mnie na koniec koperty z wiadomą zawartością.Naprawde jednak wzruszyłam się,gdy Senior podarował mi wlasnorecznie wykonane serduszko z dedykacją ❤️☘️?
15 lipca 2022 15:30 / 3 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę nową sukienką, którą tu kupiłam na poprawiny po poprawinach.W piątek wesele,w sobotę poprawiny,  też w tym samym lokalu a w niedzielę poprawiny po poprawinach u nas na ogrodzie . Nie dopytalam syna czy obsługa w ogrodzie będzie
15 lipca 2022 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

A ja kupiłam sobie  sukieneczkę:-)W sieciówce ale taki kolor i fason właśnie  chciałam. :tanczy:No przecież  Henryczka chrzcimy  a babcia  musi  fajnie  wyglądać :-)

Śliczna 
15 lipca 2022 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Śliczna :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję, dużo lepiej  wygląda  na mnie niż na wieszakuDzisiaj dokupiłam paseczek. 
15 lipca 2022 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dziękuję, dużo lepiej  wygląda  na mnie niż na wieszaku:-)Dzisiaj dokupiłam paseczek. 

Wiadomo że każda na wieszaku wygląda niezbyt zachęcająco.Dopiero buty dodatki i wtedy jest efekt 
15 lipca 2022 16:10 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A ja się pochwalę nową sukienką, którą tu kupiłam na poprawiny po poprawinach.W piątek wesele,w sobotę poprawiny,  też w tym samym lokalu a w niedzielę poprawiny po poprawinach u nas na ogrodzie . Nie dopytalam syna czy obsługa w ogrodzie będzie:przyjaciele:

Piękne kolory,śliczna 
15 lipca 2022 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Totebusię też  kupiłam..
15 lipca 2022 16:23 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Powiem szczerze-jezdze do pracy, żeby więcej zarobić i nie ukrywam, że cieszą mnie na koniec koperty z wiadomą zawartością.Naprawde jednak wzruszyłam się,gdy Senior podarował mi wlasnorecznie wykonane serduszko z dedykacją ❤️☘️?

15 lipca 2022 18:05 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A ja się pochwalę nową sukienką, którą tu kupiłam na poprawiny po poprawinach.W piątek wesele,w sobotę poprawiny,  też w tym samym lokalu a w niedzielę poprawiny po poprawinach u nas na ogrodzie . Nie dopytalam syna czy obsługa w ogrodzie będzie:przyjaciele:

Ładna ,kolory i krój ,napewno pasują do Ciebie widzę też że bardzo wdzięczny materiał. Mnie takie kolory nie pasują krój też nie ale motyw kwiatowy już tak ??Nawet taką jedną wzięłam tu z sobą bo ja b.lubie i byłam w niej dziś na spaceku z roz.. cięciem ??
15 lipca 2022 18:07 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Totebusię też  kupiłam..:czerwieni sie:

No ale się dziewczyny obkupily???a jak się wystroją ?
15 lipca 2022 18:09 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Śliczne,takie letnie  klimaty :super:

Byłam ostatnio w sklepie( na urlopie) z biżuterią ( Murano )i kupiłam koleżance na prezent wisiorek ?Ja juz mam niech ona też się cieszy bo jej się mój spodobał.?
15 lipca 2022 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No ale się dziewczyny obkupily???a jak się wystroją ?

Z długim  paskiem nosić czy  lepiej jak kuferek? Ktoś  coś  podpowie?Do nowej kiecki ,oczywiście..
15 lipca 2022 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No ale się dziewczyny obkupily???a jak się wystroją ?

Musiałyśmy.....czekają  nas  pewne uroczystości Paradoksalnie tu miałam więcej  czasu  latać po sklepach  niż  w  domu
15 lipca 2022 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Z długim  paskiem nosić czy  lepiej jak kuferek? Ktoś  coś  podpowie?:-)Do nowej kiecki ,oczywiście..

Kuferek do ręki i jak na wybiegu :) Za delikatna jest ta sukienka , aby coś przez ramię przewieszać :)