Na wyjeździe 39

16 grudnia 2017 19:39 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ja jestem po wizycie szefowej mojej agencji ...Zostaję tutaj do środy a w środę szefowa przyjedzie i odwiezie mnie na nową sztelę . Tamta sztela do dziadeczka przepadła ...Jadę też do dziadeczka , ale jest żona- gospocha ( :- ) ktorej trzeba trochę pomóc . Forsa bardzo ładna ...a jak będzie to się okaże . Szefowa powiedziała mi , że kobitka jest spoko , ale w razie jakby coś było nie tak to mam alarmować albo przejadę w inne miejsce . Powiedziałam jej prosto z mostu , że z tymi żonami na chodzie różniście bywa ...Na górze chałupa pełna ludzi ...Na noc tutaj
zostanie jeden z synów ...nie będę sama ....będzie milej .

Ja żon kilka miałam, tylko z jedna problemy tak można się dogadać, PDP ma towarzystwo zapewnione. Plusy
16 grudnia 2017 19:49
dorotee

Dolna Saksonia juz tylko 37 km odemnie, te okna juz kilka razy spotkalam,  ok Oldenbura , Muenster, często występują w budynkach gospodarczych zaadaptowanycvh na mieszkalne, lokatorka mojej pdp mieszka w dawnej stajni:-)

Ojej,,,, w dawnej Stajni
16 grudnia 2017 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Elizko wspaniałej pracy Tobie zycze. Zasłużyłas sobie na to. Pozdrawiam cieplutko :)

Dziękuję serdecznie Basiu   
16 grudnia 2017 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Pięknie u Ciebie, życię Ci żeby ludzie wokół Ciebie byli równie piękni.

16 grudnia 2017 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ojej,,,,:lol2: w dawnej Stajni

Tylko koni brak
16 grudnia 2017 21:27 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja żon kilka miałam, tylko z jedna problemy:strach na wroble: tak można się dogadać, PDP ma towarzystwo zapewnione. Plusy:-)

Ja to bym chciała mieć takiego męża 
16 grudnia 2017 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Ja to bym chciała mieć takiego męża :smiech3:

I żon kilka i czy być jedna z wielu pojedyncze byly owe zony dzisiaj wesoło wominam nasze życie wspolne