Na wyjeździe 39

16 grudnia 2017 16:23 / 14 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

No to piszę. Jest Babcia i Dziadek, bez Demencji.mam opiekować się Babcią. Babcia jest w Szpitalu, bylismy dzisiaj na odwiedzinach. Dom przepiękny typu Dworek, oraz duży ogrod. Jest tu inaczej, czyli kuchnia połączona z salonem, taka wyspa jest. Salon ogromny, stoi już i ubrana jest choinka tylko 3.50 metr ha, ha. W tle gra muzyka super nagłośnienie, lecą melodie, a teraz Koledy. Nie ma tu sufitów jest jestem na piętrze widzę kuchnię salon i jadalnie. Wszędzie są duże belki z drewna, jest pięknie, jest też ogromny duży żyrandol. Mam super łazienķę z prysznicem, toaletą, piękne nowe reczniki, takie ładne, że moje schowałam szybko do torby bo wstyd pokazać, a przecież myślałam, że są takie ładne. Dom jest na skraju lasu, są też tu sąsiedzi. Dom osadzony jest na górce, widok piękny na pobliskie miasteczko. Pokój mam przepiękny z wygodnym łóżkiem, jest internet, ma być też w poniedziałek telewizor. Rodzina bardzo Katolicka. Aż się boje, bo za fajnie tu jest. Zobaczę dalej, muszę popracować troche, wszystko wyjdzie w tzw praniu,,, Pierwszy raz mam takie miejsce, którym jestem zachwycona a i przychodzi tu Pani do sprzątania.

A to jest Nasza CHoinka
16 grudnia 2017 16:33 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A to jest Nasza CHoinka

Masz moje okna? Jesteś na północy?
16 grudnia 2017 16:46 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Ani sie waz. Idz do siebie, wlacz lampke nocna i lezing , plazing.
A po poludniu wymarsz do kolezanki, zeby sie nie stresowac.

Posłuchałam Ciebie Hawanko i po obiedzie na beszczela mówię, pozmywaj naczynia ja ide na rower. 
Ale po kawie znowu spi....ła na górę do pokoju, zaraz idę po nią 
Zaczynam się czuć jak kommando.
Mój boze, byle do wtorku. 
16 grudnia 2017 16:50 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Posłuchałam Ciebie Hawanko i po obiedzie na beszczela mówię, pozmywaj naczynia ja ide na rower. 
Ale po kawie znowu spi....ła na górę do pokoju, zaraz idę po nią :smiech3:
Zaczynam się czuć jak kommando.
Mój boze, byle do wtorku. 

Niewazne, co o Tobie mysla inni, wazne co Ty myslisz. Na Twoim miejscu mialabym dobry humor z tego powodu, ze nie daje sie robic w bambuko.
16 grudnia 2017 17:00 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Masz moje okna? Jesteś na północy:-)?

Tu nie było jeszcze Opiekunek Dorotee . Jestem bardzo blisko Holenderskiej granicy
 
Jestes ??
16 grudnia 2017 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przed 10 minutami odjechał syn na lotnisko w D. , żeby stamtąd na CH....Już zadzwoniłam po córkę . Nie boję się ...jestem spokojna , opanowana . Moja Marysia odeszła . Jeszcze przed odjazdem syna nawilżyłam Jej język ...usta . Teraz śpi ....juz nic Ją nie boli :-(:-(:-(

Trzym się...
16 grudnia 2017 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A to jest Nasza CHoinka

Lisko ciesz się kochana, ze jest tak fajnie i nie myśl, ze coś się może "popsuć"....cieszę się bardzo, że Ci się podoba i pierwsze Twoje wrażenia są własnie takie jak opisujesz  
16 grudnia 2017 17:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przed 10 minutami odjechał syn na lotnisko w D. , żeby stamtąd na CH....Już zadzwoniłam po córkę . Nie boję się ...jestem spokojna , opanowana . Moja Marysia odeszła . Jeszcze przed odjazdem syna nawilżyłam Jej język ...usta . Teraz śpi ....juz nic Ją nie boli :-(:-(:-(

16 grudnia 2017 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tu nie było jeszcze Opiekunek Dorotee .:-) Jestem bardzo blisko Holenderskiej granicy
 
Jestes ?? :-)

Typowe okna ja jestem NRW, Bielefeld, Ty pewnie tez cos tak NRW?
16 grudnia 2017 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Lisko ciesz się kochana, ze jest tak fajnie i nie myśl, ze coś się może "popsuć"....cieszę się bardzo, że Ci się podoba i pierwsze Twoje wrażenia są własnie takie jak opisujesz :aniolki: :buziaki1:

Dziękuję serdecznie kochana Nugatko 
16 grudnia 2017 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Typowe okna:aniolki: ja jestem NRW, Bielefeld, Ty pewnie tez cos tak NRW?

Ja trochę dalej chyba Bad Iburg :   aniolki:
16 grudnia 2017 18:48 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja trochę dalej chyba Bad Iburg :   aniolki:

Dolna Saksonia juz tylko 37 km odemnie, te okna juz kilka razy spotkalam,  ok Oldenbura , Muenster, często występują w budynkach gospodarczych zaadaptowanycvh na mieszkalne, lokatorka mojej pdp mieszka w dawnej stajni
16 grudnia 2017 18:50 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A to jest Nasza CHoinka

Pięknie u Ciebie, życię Ci żeby ludzie wokół Ciebie byli równie piękni.
16 grudnia 2017 19:00 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

No to piszę. Jest Babcia i Dziadek, bez Demencji.mam opiekować się Babcią. Babcia jest w Szpitalu, bylismy dzisiaj na odwiedzinach. Dom przepiękny typu Dworek, oraz duży ogrod. Jest tu inaczej, czyli kuchnia połączona z salonem, taka wyspa jest. Salon ogromny, stoi już i ubrana jest choinka tylko 3.50 metr ha, ha. W tle gra muzyka super nagłośnienie, lecą melodie, a teraz Koledy. Nie ma tu sufitów jest jestem na piętrze widzę kuchnię salon i jadalnie. Wszędzie są duże belki z drewna, jest pięknie, jest też ogromny duży żyrandol. Mam super łazienķę z prysznicem, toaletą, piękne nowe reczniki, takie ładne, że moje schowałam szybko do torby bo wstyd pokazać, a przecież myślałam, że są takie ładne. Dom jest na skraju lasu, są też tu sąsiedzi. Dom osadzony jest na górce, widok piękny na pobliskie miasteczko. Pokój mam przepiękny z wygodnym łóżkiem, jest internet, ma być też w poniedziałek telewizor. Rodzina bardzo Katolicka. Aż się boje, bo za fajnie tu jest. Zobaczę dalej, muszę popracować troche, wszystko wyjdzie w tzw praniu,,, Pierwszy raz mam takie miejsce, którym jestem zachwycona a i przychodzi tu Pani do sprzątania.

Elizko wspaniałej pracy Tobie zycze. Zasłużyłas sobie na to. Pozdrawiam cieplutko :)
16 grudnia 2017 19:30 / 10 osobom podoba się ten post
A ja jestem po wizycie szefowej mojej agencji ...Zostaję tutaj do środy a w środę szefowa przyjedzie i odwiezie mnie na nową sztelę . Tamta sztela do dziadeczka przepadła ...Jadę też do dziadeczka , ale jest żona- gospocha ( :- ) ktorej trzeba trochę pomóc . Forsa bardzo ładna ...a jak będzie to się okaże . Szefowa powiedziała mi , że kobitka jest spoko , ale w razie jakby coś było nie tak to mam alarmować albo przejadę w inne miejsce . Powiedziałam jej prosto z mostu , że z tymi żonami na chodzie różniście bywa ...Na górze chałupa pełna ludzi ...Na noc tutaj
zostanie jeden z synów ...nie będę sama ....będzie milej .